Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020
Христо5

Новата ми придобивка

Recommended Posts

Честито колега и да те радвадълго време с много добри резултати :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам много емоции с новото оръжие! И аз се сдобих с карабинка за сефте - Browning Long Track Limited edition .300 Win

В понеделник съм на стелбище да пострелям - Капчето край Бургас, нищо че коридора е само 50м, голям мерак ме гони.......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това пушле търси поне 4 х по-дълъг коридор. :)

Пожелавам много емоции с новото оръжие! И аз се сдобих с карабинка за сефте - Browning Long Track Limited edition .300 Win

В понеделник съм на стелбище да пострелям - Капчето край Бургас, нищо че коридора е само 50м, голям мерак ме гони.......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ,че в тази тема се хвалят хората ,пък на мен от 2 седмици не ми остава време и аз да се похваля.

Та намерих си аз едно Бърно модел 2 от 1957г и от 2 седмици го реставрирам външно ,оксизация приклад и подобни.

Пушката прави много добри групи на 50м с RWS ,S&B eley.

И да благодаря на Любо от армада ,че ми прати оригинален монтаж но бърно.

post-33043-0-01846600-1367121590_thumb.jpgpost-33043-0-81975000-1367121562_thumb.jpgpost-33043-0-33627200-1367121681_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам ,че в тази тема се хвалят хората ,пък на мен от 2 седмици не ми остава време и аз да се похваля.

Та намерих си аз едно Бърно модел 2 от 1957г и от 2 седмици го реставрирам външно ,оксизация приклад и подобни.

Пушката прави много добри групи на 50м с RWS ,S&B eley.

И да благодаря на Любо от армада ,че ми прати оригинален монтаж но бърно.

attachicon.gifIMG_27461.JPGattachicon.gifIMG_27411.JPGattachicon.gifIMG_27451.JPG

Честито Ванка, много добра пушка е тази! Аз бях останал с впечатлението, че ще взимаш ЧЗ-452, но на тази симпатизирам повече!

Поздрави и наслука!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да пострелям ,че да се види и какви групи прави.

Това е една от мишените от днес, имаше много силни пориви на вятъра ,ту от ляво тоу от дясто и резултатите не са много впечатляващи, а пък и още не съм и свикнал много.post-33043-0-24042800-1367153785_thumb.jpg

А това е от миналата седмица тогава нямаше вятър и наистина може да се видят способностите на пушката.post-33043-0-60254100-1367153862_thumb.jpg

Групите са с RWS club.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мина прострелката, която е направена е с ППУ 11.7гр. на сто метра от опора с оптика Таско 3-9х40. По мое желание е направена да бие 3-4см. над центъра. Предстои стрелба с Геко 11гр.

post-51030-0-85663200-1367409962_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих да пострелям ,че да се види и какви групи прави.

Това е една от мишените от днес, имаше много силни пориви на вятъра ,ту от ляво тоу от дясто и резултатите не са много впечатляващи, а пък и още не съм и свикнал много.

А това е от миналата седмица тогава нямаше вятър и наистина може да се видят способностите на пушката.

Групите са с RWS club.

Честито и от мен! Само радост да ти носи!

Тоя RWS club и при мене с Аншуца прави такива флаери - от 5 изстрела 3 куршума влизат в една и съща дупка, а другите 2 - някъде наоколо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мина прострелката, която е направена е с ППУ 11.7гр. на сто метра от опора с оптика Таско 3-9х40. По мое желание е направена да бие 3-4см. над центъра. Предстои стрелба с Геко 11гр.

Колко см. е таи група?

Да не ти чупя ентусиазма, ама големичка ми се види нещо... Да не би това таско да е с някакъв дебел кръст?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко см. е таи група?

Да не ти чупя ентусиазма, ама големичка ми се види нещо... Да не би това таско да е с някакъв дебел кръст?

Колега, не съм мерил разстоянието между попаденията с ролетка, но говора за последните три изстрела / 3,4,5/. приблизително колкото монета от 1лв. След тях имаше и настройка в дясно, но не бе заснето поради технически причини. Относно таското кръста не е косъм

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не съм мерил разстоянието между попаденията с ролетка, но говора за последните три изстрела / 3,4,5/. приблизително колкото монета от 1лв. След тях имаше и настройка в дясно, но не бе заснето поради технически причини. Относно таското кръста не е косъм

Извинявай, колега! Снимката ме е подвела. Добра си е групата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове