Jump to content

Продавам калашник

Recommended Posts

Продавам си калашника от фирма ИСД, закупен преди 6 месеца. На лов с него съм ходил само веднъж. Перфектно състояние, монтирах му сгъваем приклад, стреля точно, с щампована цевна кутия, което дава възможност за слагане на различни приклади. Към него давам и оригиналния дървен приклад, калъф за АК и пълнител 30 заряда. Стрелял съм веднъж с него в Лозен 70 патрона. Причината за продаване е, че искам да купя САР с късата цев. Заинтересованите могат да пострелят с него на Лозен.

От София съм

ТЕл: 0988 86 58 15

classifieds-4195-0-77402900-1364299474_thumb.jpgclassifieds-4195-0-89724900-1364299494_thumb.jpgclassifieds-4195-0-85002200-1364299514_thumb.jpg

Здравей колега. Не разбирам много от оръжия, затова бих искал най-учтиво да те попитам "Калашника" може ли да стреля на автоматичен режим с оригиналните бойни патрони ? Можеш ли да сложиш по-ясни снимки в по-близък план, за да видя в какво състояние е "Калашника". Ако не ти представлява трудност, можеш ли да изпишеш параметрите и характеристиките на този "Калашник". Благодаря.

• 4 weeks later...

Мда, това дали води автоматичен огън е много важен въпрос. Особено сега, когато наближават избори ;)

• 3 months later...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.