Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Ловно изложение в Пловдив - Панаира

Recommended Posts

И тази година както всяка др от някаде 5-6 години ходя и за тазгодишния панаир останах адски разочарован. Само както си припомня преди това какво беше, намя масто как да се разминеш с др хора яго навалица, а тази година супер слаба работа голямо разочерование изобщо не останах доволен, предимно риболовни стоки малко гълаби още по малко оръжие. А трофеи почти липсваха за голямо съжаление. Нз дано управата на панаира да вземе някое др решение и за догодина да направят нещо по този въпрос. Мн се надявах и ловна кинология да има ама лошо са направили че е с 1 седмица по-късно :rolleyes: ако беше по времето на ловното изложение сиг щеше да има поне малко повече хора и нямаше да бъде така "пусто". Да се надяваме, че догодина няма да е така! Наслука и наздраве :rofl:

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не се сетих да наложа до трофея нещо за сравнение за да се придобие представа за големината.

Posted Images

Не знам дали тук е мястото,но понеже виждам,че има интерес ще кача няколко снимки от последната трофейна изложба,която се проведе май месец 2004г. в София.

Моля ако някой модератор прецени,че мястото не е тук да я премести или изтрие.:rolleyes:

Edited by argo

№11-27 ст. на Бендида 0.28 ст. на Арсенал до №1 цените са същите бренекетата на Бендида бяха по 0.52ст. което е много добра цена стига да са качествени(не съм ги пробвал защото не ходя от години на едро с гладкоцевно)но едни приятели си бяха купили и казаха че правят много добра група на дистанция 50м.Между другото да ви кажа че се очаква скок в цените на патроните този ловен сезон-не знам по каква причина?

Пловдивският Панаир беше институция повече от сто години, сега е пазар - аба направо битак!

Разочарованието ми е много голямо. Наслушах се на обяснения, доводи и щуротии - бошлаф!

Онези, които са били на експо-то 1981, знаят.

Е, такова животно вече нема и нема да има.

Бих приел нещата с обосновката, че трябва да се печели - да ама не от стара слава. Естествено е изложбите в София да са по-добри - мениджмънт, майна, мениджмънт!

Обърнете внимание, че даже големи фирми, с основни офиси в Пловдив не участват.

К'во да говорим повече!

А'ре, наслука и "Пътят към София"

Edited by Пурко

Значи аз правилно съм се ориентирал да го пропусна тази година и да отида на изложението в софия

много ме успокоихте момчета малко ме беше яд че не се дигнах до там ей го де е има няма 300 км.в едната посока

• 2 weeks later...

Абе я софиянците да ни светнат нас от провинцията ... в София ще има 2 изложения април месец

едното в НДК от 19 до 22 април другото в Експо център от 11 до 15 април.Знам че ще е хубаво да се отиде и на 2-те но нямам такава възможност кое според вас ще е по-добро имам в пред вид къде ще има повече оръжени търговци и на аксесоари свързани с лова ...

И на двете 50% от изложителите се повтарят, според мен на НДК.

Edited by Skitnik

Разлика почти няма ходя и на двете . Проведох разговор с мой познат който е вътре в играта , за тези изложения повече техника , риболовни стоки и скъпи патрони . На предишните изложения ситните патрони на Бендида и Арсенал бяха по 25 ст ,а сега на Бендида най вероятно ще бъдат 32 ст , ако са на подобна цена да не купуваме това е моето предложение към всички .

Да допълня в НДК няма високо проходима техника и лодки .

някой може ли да ми каже дали на тези изложения се продават ловни пушки на приемвливи цени или е както в магазините

Отстъпката е много малка плюса е почти всички масово купувани марки на едно място и наистина представени от вносителя .

Миналата година изложението беше по богато!Щом тази год. половината палата беше заета,всеки може да си направи сметка.Аз лично съм доволен,защото успях да си купя подарък... да ми свети в студените зимни нощи пред камината:eusa_naughty:

post-1925-1176187698_thumb.jpg

Edited by IvanPopov
Между другото да ви кажа че се очаква скок в цените на патроните този ловен сезон-не знам по каква причина?

цената на оловото расте непрекъснато

• 1 year later...

01-05.04.2009.Смятам да се разходя до Пловдив.

Някой има ли представа кога ще е и ще има ли изобщо ловно изложение в Пловдив тази година?

,,природа,лов,риболов,, 01.04--05.04.2009г международен панаир -пловдив

Международната изложба ПРИРОДА, ЛОВ, РИБОЛОВ е съсредоточие на фирми, институции и специалисти, свързани с горското стопанство, дивечовъдни и рибовъдни дейности; с облагородяването на природата, с опазването на резерватите. Традиционно участват и изложители, представящи къмпингово оборудване; облекла и принадлежности за лов, риболов и туризъм.

По време на ПРИРОДА, ЛОВ, РИБОЛОВ се провеждат бизнес срещи, сключват се сделки, представят се новости.

Изложението е привлекателно за изкушените от лов и риболов, за ценителите на ловните трофеи, за туристите и за любителите на конния спорт. Тази изложба е и за всеки, който търси оригинални идеи за свободното си време и за своето хоби.

това е инфото за тази година, и мисля да го посетя ;)

• 3 weeks later...
от днес е изложението, някой ще ходи ли, или засега само аз, айде на по биричка ,къде се криете :D;)

Като се върнеш от изложението, пиши какво ново има. :D

от днес е изложението, някой ще ходи ли, или засега само аз, айде на по биричка ,къде се криете :D:o

в неделя ще ходим трима колеги

Разлика почти няма ходя и на двете . Проведох разговор с мой познат който е вътре в играта , за тези изложения повече техника , риболовни стоки и скъпи патрони . На предишните изложения ситните патрони на Бендида и Арсенал бяха по 25 ст ,а сега на Бендида най вероятно ще бъдат 32 ст , ако са на подобна цена да не купуваме това е моето предложение към всички .

Да допълня в НДК няма високо проходима техника и лодки .

Че това си е евтинийка, при нас по-евтино от 60-70ст на патрон няма. :p

Edited by chocho
Че това си е евтинийка, при нас по-евтино от 60-70ст на патрон няма. :D

Тройки на Арсенал последния път си купих по 50 стотинки , оттука нататък без пари да ми ги дават ги не ща. :p