Jump to content

На варда за хищници

wolf67
 Share

Recommended Posts

А бе имам и още един проблем - с близките ми. Много взеха да мрънкат, че отделям много време на "пустия лов", вие имате ли такива проблеми и как се справяте :umnik2:

Дал съм им на всичките по един жълт картон ( е, то беше доста отдавна) и сега внимават, да не извадя червения :D

А бе имам и още един проблем - с близките ми. Много взеха да мрънкат, че отделям много време на "пустия лов", вие имате ли такива проблеми и как се справяте :umnik2:

Евентуално ги предупреди,че може да замениш вардите с кръчма да видиме кое ще предпочетат.

Евентуално ги предупреди,че може да замениш вардите с кръчма да видиме кое ще предпочетат.

Именно ! Аз казвам "По-добре ли е да се напивам по кръчмите и дискотеките, да се дрогирам, да ходя по ку*ви, да играя комар и т.н.?" - работи :D

Именно ! Аз казвам "По-добре ли е да се напивам по кръчмите и дискотеките, да се дрогирам, да ходя по ку*ви, да играя комар и т.н.?" - работи :D

Петрееееееее..

Лошо време,луда жена и силна ракия за ловеца няма.

добре дошъл колега, желая ти много успехи в лова на хищници

виж сега щом си се запалил по този лов нищо и никой не може да ти спре, а с постигнатите успехи ще има и повече желание за още и още, близките колко и да мрънкат няма какво да правят освен да ги караш всеки път да ти желаят наслука, виж сега ако гаджето (жената) дава зор това е друг проплем но с повече внимание след вардата нещата биха били добре за теб :258019[1]:

а и друг савет от сега я научи да плете ще е най добре :kakata_na_ivanov: (в гръга на щегата разпира се) :bira:

И при мен е така :mellow: Щом почна да се глася за лов-жената почва да мърмори,да се сърди и не ме пуска :D И всеки път отивам непуснат...

P.S.Важно е също колко страшен се прибираш... :D:bira:

Привет на всички хищничари!!!!!!Снощи Цецо няма слука,излезли са само три лисици но той нее стрелял по тях.Довечера е мой ред,надявам се на слука :eusa_pray:

Голям мор са тия снимки!Таман разбрах как става и хоп,файла бил голям.По лесно ще ми е ако накрая на годината някой ги публикува от мое име. :umnik2: НАСЛУКА на всички които сега излизат.

Тя една жена сменила съпруга си,защото пиел,но вторият бил по лош от първият,защото хем пиел,хем биел.Така,че жените да си гледат плетките и манджите,а ние мъжете ще си ходим на лов.

Днес имах много приятна среща, оказа се, че има много запален хищничар от Троян, при това съфорумник.Dido VIPA Мерака го има, очаквам от него и сериозни резултати, засега е в начален стадий, днес уредихме един чувал карантия, до няколко дни ще има снимки сигурен съм :cool: Айде Дидо Наслука, и добре дошъл при "лудите" къде бият ония животни, които не стават за ядене!!! :D

Виж сега аз имах, имам и ще имам проблеми с Булчето..........засега съм спасил положението имаме си бебе на 6месеца, като поотрасне ще мисля други варианти........това с плетенето е много важно. :cap: Аз лично като ми замрънкат по-сериозно се разсърдвам и си хващам шапката. :mail1:

Не светя аз, нали е забранено.... С негова помощ стигам до колата след варда....

Наслука!

Имах навпредвид, че котака голям, и хич не изглежда безобиден, а фенерчето се губи пред него...........сигурно е заминала бронята на някоя кола ;)

Колега виждам прекрасни изпечени съвети са ти дадени до сега, които явно, е че работят! От мен ще ти кажа, че няма нищо по досадно от женското мрънкане!!! Затова съм ги отсвирил отдавна. Който не му изнася, да не ми бърка в нервата. Детето е голямо, а женското царство за мен съществува само на театралната сцена. Бъди здрав и много успехи!

Колега,май по-лесно ги" снимаш" животните,отколкото да качваш после снимките! :M16::diee::ksshunter1fe:

Имах навпредвид, че котака голям, и хич не изглежда безобиден, а фенерчето се губи пред него...........сигурно е заминала бронята на някоя кола ;)

Абе, като се замисля, по-вероятно е да са го претрепали фазаните... В района се навъртат няколко доста наперени :aggressive: Ама, как го бяха подредили....

Честита слука на майсторите ! Днес от цялата работа, нищо не излезе, времето се разволи още в 20:30ч.

Митак, зор ша падат я, цял кокошарник с пилета издоха зимъска, я ги повталете малко - па да видиш . :D

Edited by ДБД

Виж сега аз имах, имам и ще имам проблеми с Булчето..........засега съм спасил положението имаме си бебе на 6месеца, като поотрасне ще мисля други варианти........това с плетенето е много важно. :cap: Аз лично като ми замрънкат по-сериозно се разсърдвам и си хващам шапката. :mail1:

Кат поотрасне :wild[1]: и още едно и си решаваш проблема с Булчето.

Додето мрънкат е добре, като спрът да мрънкат, тогава се замисли дали може да плете ;) .

Здравейте и честита слука на Митака и Георги.Снощи имах много запомнящо се преживяване.С един колега отидохме към 17и30 да посвириме с идеята към19ч.да се върнеме на стървилището.Към 17и45ч.бяхме на мястото настанихме се и зайчето проплака.Половин час нищо и реших да се изнасям към колата за да се върнем на другото място.Започнах да се изкачвам по поляната към нея и тогава чух зад мене на около 200м.два или три чакала да вият,слет тях навсякъде около нас се обадиха идруги поне още десетина.Седнах веднага на земята и свирнах,почти веднага видях един чакал да тича буквално в моита посока.Бях го хванал в оптиката и му трябваше да мине още десетина метра зада стрелям,но в момента в който опря на дирята ми сви в дясно на мен и изчезна драките.На мястото където бях застанал първоначално да свиря видях още два чакала да правят кръг но бяха много далече а и не ставаха за издебване.После на стървилището нищо.Довечера съм на същото място и дано има екшън,че вече зажаднях за к.......в.