Jump to content

На варда за хищници

wolf67
 Share

Recommended Posts

След толкова време,без варда е нормално адреналина да си е казал думата...Сигурен съм,че ще има реванш,но не е лошо да си видиш,дали всичко е наред с оръжието..Наслука

Адреналина е колега. През февруари месец тази година когато се запалих по лов на хищници се получи същото през първите срещи с тях. А оръжието си е наред преди около 10 дни бях на стрелбището и всичко си беше нормално. Но сърце не трае до събота за реванш. Затова реших ако не ми се объркат плановете утре сутрин /28.06.2012г/ съм на линия на същото място, по същото време. Тъкмо и утре имам рожден ден, ще си направя и едно скромно подаръче една вардичка.

Адреналина е колега. През февруари месец тази година когато се запалих по лов на хищници се получи същото през първите срещи с тях. А оръжието си е наред преди около 10 дни бях на стрелбището и всичко си беше нормално. Но сърце не трае до събота за реванш. Затова реших ако не ми се объркат плановете утре сутрин /28.06.2012г/ съм на линия на същото място, по същото време. Тъкмо и утре имам рожден ден, ще си направя и едно скромно подаръче една вардичка.

Тази вечер да идеш на ''ХОДЖА '' да обае пушката,та да не изложиш града отново.

Наслука Лъчо , утре сутрин мислено с кафе в ръка ще съм при тебе.

Голяма'' КЛЕТКА'' и аз направих ,ама ще дойде и моето време.

А дано,какъв по хубав подарък от това :cool: ...Пожелавам ти да бъде двоен празника и утре да ти честитим за тях :bira:

Добро утро колеги. Тъкмо се връщам от вардичка. Тази сутрин нямах успех, хищник не се появи. То вчера като имаше аз не можах да ги целя, днес гони михаля. В събота сутрин съм отново на линия, но мисля да сменя мястото. Ами наслука на всички ви и лек ден.

Добро утро колеги. Тъкмо се връщам от вардичка. Тази сутрин нямах успех, хищник не се появи. То вчера като имаше аз не можах да ги целя, днес гони михаля. В събота сутрин съм отново на линия, но мисля да сменя мястото. Ами наслука на всички ви и лек ден.

Има и такива моменти,не се коси...Айде ЧРД-пий по едно за хищниците :girl_cray2: ....

post-43106-0-09391100-1340902804_thumb.jpg

Колеги пробвайте този репелент . Аз преди няколко дена бях на едно събиране от 17.00ч до 1.00ч и бях се

напръскал и нито един комар не ме полази . Банкета беше в двора а къщата се намира на 20-25м от реката.

П.П. Не съм го ползвал на варда . Но си мисля че е ефикасен пробвайте го .

post-43106-0-09391100-1340902804_thumb.jpg

Колеги пробвайте този репелент . Аз преди няколко дена бях на едно събиране от 17.00ч до 1.00ч и бях се

напръскал и нито един комар не ме полази . Банкета беше в двора а къщата се намира на 20-25м от реката.

П.П. Не съм го ползвал на варда . Но си мисля че е ефикасен пробвайте го .

Има ли мирис подобно на Аутана, колега?

Защо не,щом мирише на лавандула.Няма ли при вас пункт за изкупуване на билки,там може би имат?

Ванка малко не е в темата но аз съм и пчелар и във фейсбук прочетох мнение от Иван Кючуков -дали си ти или имаш адаш пчелар?

Има ли мирис подобно на Аутана, колега?

Не знам не мога да преценя колега . Бях на гости и забравих аз да си взема нещо против тези гадини .И като взех да се тюфкам

приятелю ми на когото бяхме на гости го извади този шпрей и се напръсках и останах доволен много . :buba:

Само да вметна.Лавандулата НЕ РАБОТИ. Нахапаха ме зверски въпреки,че се бях окичил като коледно дръвче с гирлянди.

Колеги, Миналата сутрин когато бях на варда използвах Аутан стик. Никакъв резултат. Изпохапаха ме здраво. Макар че се мазах пред 15-20 минути. Вчера ми предложиха от аптеката "випразин спрей репелент". Не можах да му намеря снимка в нета, но ако искате мога да го снимам и да сложа ако някой го интересува. Утре сутрин съм на варда и ще го тествам как ще се справи. Тогава мога да напиша отзиви.

Отвара от брезови кори.Варене,прецеждане и мазане.Стар похват на ловците в тайгата против комари.

Става и с босилек. Някои казват и че с трикратно плюене под речен камък произнасяйки също трикратно: "бягай комар под камИк"- са се освобождавали от досадниците поне за седмица.

Аз вече почвам да си мисля,че в различните географски ширини на Родината действат различни препарати.Тоест ако в Сливен работи репелента Х то в София може и да не работи.

Ванка малко не е в темата но аз съм и пчелар и във фейсбук прочетох мнение от Иван Кючуков -дали си ти или имаш адаш пчелар?

Не съм пчелар,някой друг адаш ще да е писал. :)

Вчера говорис с един от рибарите, които кибичат по островите през ноща - Оцет, вика другото почти не важи .

С тия комари станахме половин знахари - отвари, репеленди, етерични масла .......

Вчера говорис с един от рибарите, които кибичат по островите през ноща - Оцет, вика другото почти не важи .

С тия комари станахме половин знахари - отвари, репеленди, етерични масла .......

Мене много ме жилят, гадните насекоми. Жена ми е нулева кръвна група и като сме заедно, при мене пикират като ракети томахок, а нея изобшо не я закачат.

Но на лов като съм, адреналинът ги гони, сякаш, и нямам оплакване. Ако тресна някой звяр - хич.

Само да вметна.Лавандулата НЕ РАБОТИ. Нахапаха ме зверски въпреки,че се бях окичил като коледно дръвче с гирлянди.

Благодаря за споделеното. Сега остана някой да каже и за брезовите кори дали работят.

Мене много ме жилят, гадните насекоми. Жена ми е нулева кръвна група и като сме заедно, при мене пикират като ракети томахок, а нея изобшо не я закачат.

Но на лов като съм, адреналинът ги гони, сякаш, и нямам оплакване. Ако тресна някой звяр - хич.

Значи няма да е от кръвната група, колега. Аз също съм нулева и през девет баира да съм се скрил пак ще ме намерят гадовете :)

Значи няма да е от кръвната група, колега. Аз също съм нулева и през девет баира да съм се скрил пак ще ме намерят гадовете :)

Остава да идеме да вардим заедно. Мене ше ме жилят, тебе рахат ша та оставят :Ghelyon[1]:

До колкото знам,когато са двама души няма значение кръвната група,а кой е с по-голяма телесна температура.Дори и с половин градус повече ги привлича и не закачат другия.