Jump to content

На варда за хищници

wolf67
 Share

Recommended Posts

Здравейте колеги хищничари,преди ден си купих свирка PC-2.Въпросът ми е как се използва свирката в смисъл как се свири от начало (бавно,бързо) през какви интервали и други неща които трябва да се знаят при лов на хищници на варда със свирка.Благодаря ви предварително за отделеното време и наслука.

Здравейте колеги хищничари,преди ден си купих свирка PC-2.Въпросът ми е как се използва свирката в смисъл как се свири от начало (бавно,бързо) през какви интервали и други неща които трябва да се знаят при лов на хищници на варда със свирка.Благодаря ви предварително за отделеното време и наслука.

Колега и аз *работя* със същата свирка.Всичко ще ти стане ясно ако изчетеш темата от начало до тук-аз преди две години така направих и съм доволен.Наслука!

Тази лисица ме наближи на около два метра,тъй като бях клекнал до едни тръни във висока суха трева,при което и двамата се стреснахме,взаимно,но тя повече от мене... :bb: Тръгна да бяга гърбом към мен като правеше доста високи скокове,но на около двайстина метра Сиерата я настигна!

Сори!Някакъв проблем с нета!

Ми то май, че сиерата я е влачила няколко метра :mail1:

Честита слука, колеги! Честито и на моят приятел Кючюков!

Благодаря ти,да ти се връща тройна слука и побързай да ме настигнеш,че вече водя в резултата :p ,да видим до кога.

Колега и аз *работя* със същата свирка.Всичко ще ти стане ясно ако изчетеш темата от начало до тук-аз преди две години така направих и съм доволен.Наслука!

Колега ако почна да чета цялата тема ще ми трябва поне една седмица,направо ще остана без очи на тоя компютър.Мисля,че има няколко основни положения които могат да се обяснят с няколко изречения.Поздрави

Колега ако почна да чета цялата тема ще ми трябва поне една седмица,направо ще остана без очи на тоя компютър.Мисля,че има няколко основни положения които могат да се обяснят с няколко изречения.Поздрави

Стефан / Дон Стефано / бе качил едно видео, там ще видиш нагледно, потърси го в темата .

честита слука момчета, благородно ви завиждам че имате време за варди

след раждането на моята богиня ДИАНА нямам време за варда, още не мога да и се нарадвам и май цял живот няма да мога да и се нарадвам (тези от вас който имат деца ще ми разбират )

и на слука на тези който са нямали :hi:

след раждането на моята богиня ДИАНА нямам време за варда, още не мога да и се нарадвам и май цял живот няма да мога да и се нарадвам (тези от вас който имат деца ще ми разбират )

Да ти е жива и здрава щерката, колега и винаги да Ви носи радост!

Да ти е жива и здрава Жорка.Много скоро ще имаш мнооооого желание вечер да си на варда/ние имащите деца знаем защо/,но да си родител е най-трудния занаят.Браво,че си се престрашил.

Да ви е Жива и Здрава, и много радост да ви носи !!!

благодаря момчета, да ви се връща и най вече на тези който нямат деца :plezene:

аааа вардите ще ги почвам от следващия месец, като взимам бележка,

но знаете ли кой е най интересното, че за 4-те ловни дни на диво прасе, е видяно само 3 чакала и две лисици при положение че са направени над 10 гонки

:eusa_think: даже и на стървилището не идват гадинките

докато в съседните дружинки ги има бол, и ми обещаха че след края на свинския лов ще ми издадат бележки да ги треба там

Честито Жоре! Да ти е жива и здрава щерката. Много да те радва.

Колкото до вардата - твоите хищници никой не може да ги отстреля. Когато имаш време ще излезеш на варда.

За Жоре-то поздравления от мен.

post-18187-0-18008500-1350539549_thumb.jpg

П.С. - Това са едни от малкото хубави моменти в живота. Спокойно мога да го нарека че е най хубавия, така като се замислих задълбочено сега.

Edited by asti

Абе колеги тез хищници май свършиха в моя район. Две последователни варди, смяна няколко кратно на местата и освен сови и понякога дългоухи нищо не се явява на свирката. Явно ще се наложи да сменям за момента изцяло районите в който ходя. Ами наслука на всички.

Абе колеги тез хищници май свършиха в моя район. Две последователни варди, смяна няколко кратно на местата и освен сови и понякога дългоухи нищо не се явява на свирката. Явно ще се наложи да сменям за момента изцяло районите в който ходя. Ами наслука на всички.

Няма как да свършат за постоянно - освободения район бързо ще се заеме от други желаещи.

Прав си колега. Ама аз си ходя в седмицата от 2 до 4 пъти и много рядко нямам слука. Затова си мисля да им дам 1-2 месеца почивка да се разселят дето се вика. А до тогава да ходя в друг район.

Прав си колега. Ама аз си ходя в седмицата от 2 до 4 пъти и много рядко нямам слука. Затова си мисля да им дам 1-2 месеца почивка да се разселят дето се вика. А до тогава да ходя в друг район.

Не им давай да се разселват, че после да не :girl_cray2:

И при нас нещо намаляха и започнах по често да виждам фазани, зайци, сърни и други красиви животни

Edited by kokonikolov

Не ми са оплаквай Лъчоооооооооо, изпотрепа ги тез животни, твойта КОЖА.

Аз какво да кажа като цяло лято няма по кво да гръмна бре,баси каръка.

Не ми са оплаквай Лъчоооооооооо, изпотрепа ги тез животни, твойта КОЖА.

Аз какво да кажа като цяло лято няма по кво да гръмна бре,баси каръка.

Аааааааа ДИМЧО тогава идния вторник в 03,00ч. съм пред вас да си готов. Нали знаеш колко ми трябва. Като този дето викал на комшията

- къде бе комшо

- Отивам до кръчмата

- е това с първия път ме убеди

Edited by asti

Аааааааа ДИМЧО тогава идния вторник в 03,00ч. съм пред вас да си готов. Нали знаеш колко ми трябва. Като този дето викал на комшията

- къде бе комшо

- Отивам до кръчмата

- е това с първия път ме убеди

Не мож ме нави да стана толкоз рано, утре вечер ще почакаме и по другата вечер ,ВЕЧЕ ДА СЕ ПУКНЕ КАРЪКА МУ С КАРЪК.