Jump to content

На варда за хищници

Recommended Posts

Абе с 2 думи чакали и лисици има колкото искаш, стига да търсиш, а дали ще е законно или не .... кой както може. :)

Само така........!

• Replies 12.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Резултата от 2 дневна варда

В събота сутринта направих хеттрик за 2 мин. и след това убих още един чакал. Трите бяха бременни женски, а четвъртия много голям мъжкар. В петък вечерта бях на варда на същото място, но не искаха д

Това си е история от две варди. В четвъртък и днес. Първата си беше чист фотолов на страхотен сръндак. Отдавна не бях виждал жив с такива рога. Даже си мислех, че вече са изчезнали с откриването на п

Posted Images

Еи колега ама тя много сладко заспинкала бре

Еми НА МЕН МИ СТАНА ОЩЕ ПО СЛАДКО, КАТО Я ПРИНУДИХ ДА ОСТАНЕ ДА ПОЗИРА ЗА СНИМКА ПОЗДРАВИ И НАСЛУКА НА ВСИЧКИ :buba: ЧЕ СЪМ СПАСИЛ НЯКОЛКО ЗАЙЧЕТА И ЯРЕБИЧКИ .

Тая сутрин рано-рано,заех позиция.Намирах се на ръбъ на гората и гледах към едно затревено възвишение,по което или се прибират или излизат хищниците.Бях загубил надежда,тъй като беше към 8,15 и се появи тая красавица.Наложи се да свирна за да съм по-сигурен в изстрела.Та ето я и нея!НАСЛУКА на всички.

КОЛЕГА НЕЗНАМ АМА ПРИ МЕН,ДО 10 ЧАСА ВЕЧЕРТА И СУТРИНТА НАДЕЖДАТА НЕ МЕ НАПУСКА А СЛЕД ТОВА Е ВЕЧЕ ДРУГ ВЪПРОС.

С тази ламариннка, какво имитира, мишка или заек в беда?

И как духаш през нея, със сгъвката навътре или обратно?

С тази ламариннка, какво имитира, мишка или заек в беда?

И как духаш през нея, със сгъвката навътре или обратно?

Чети и гледай http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=28677&page=5

Искам да попитам колегите някой знае ли нещо какво стана с ония пари обещани от Ветеринарните служби по програма за иследване на бяс и други болести по хищника.Вече една година мина резултатите отдавна излязоха а обещаните на ловеца 10лв на бройка ги няма.От Видинския регион съм ако някой нещо знае да пише.При мен лично идваха служители от ветеринарната и ги взимаха от място записваха ми имената и района в който са отстреляни а за парите казваха че ще си ги взема по късно.Та късно късно колко по кясно то мина една година.

Мноого сърбежливо занимание! Първия опит излезе неуспешен, а ако ме хванат, че съм рязал ламарината с шивашките ножици.... Опитие продължават!

Колеги всичко е в езика,като го поставиш където трябва и става номера.При мен се получи от първия път и звука е уникален.Смея да твърдя,че се справям отлично имам и резултати вече,дори бездомните кучета идват.Направил съм я от неръждаема ламарина,като първо пробих двете дупки с 2мм бургия точно една над друга след това разширявах едната докато ми хареса звукът.Има още един тънък момент, който трябва сами да осетите а той е в разстоянието между дупките.Поздрави и продължавайте да тренирате докато жените ви не ви халосат :cap: .

Мноого сърбежливо занимание! Първия опит излезе неуспешен, а ако ме хванат, че съм рязал ламарината с шивашките ножици.... Опитие продължават!

Три отрязах с шивашките ножици от капак на консерва от скумрия, от дългите, дупчих свивах духах и нищо... :freak:

Три отрязах с шивашките ножици от капак на консерва от скумрия, от дългите, дупчих свивах духах и нищо... :freak:

Колега, не става само с духане ами малко и с език :p:D

Малко подсказване и всичко е шессс, езика е един от най-важните... :good:

Пробвах от терасата и на комшиите кучето почна да ме лае, при мен се получава нещо между свирене и свистене, като мръдна с езика и засилвам свиренето, в другата посока свистенето, дали да разширявам още дупките, за да остане само звука без шума???