Jump to content

На варда за хищници

wolf67
 Share

Recommended Posts

Колеги, преди малко си взех първата свирка (Pc 2 на Дан Томпсън). Дайте някой съвет като за начало..

Тук някъде из форумите имаше едно клипче.......ама не се сещам къде точно. И като за начало,много тренировки :) отиваш някъде,където няма много сеиржий и започваш....Ще познаеш кога си задобрял по свраките и помиярите.Щом почнат да идват на свирката,значи работата е редовна.Поздрави и успех в начинанието!

Колеги, преди малко си взех първата свирка (Pc 2 на Дан Томпсън). Дайте някой съвет като за начало..

Излизай !!! Всичко ще стане ! Това не е математика - импровизирай !

Поздрави и наслука!

Дани Донков със слука-Чакал с Nordik Mini Predator.Време на примамване 6 минути.Дистанция на стрелба 60 метра.

10563146_728372283877598_674467134523966

Коцето със поредна слука на лисица .Нордик Мини предатор, време на примамване 5 мин.Рано, рано по светло...Дистанция на стрелба около 100 метра.
10411774_729988297049330_316268515788353

Исмаил Курдов: След това се преместих на едно друго място на около 600-700м. и реших да се пробвам с Nordik crying brind направо бях изумен от бързата реакция на един чакал, който все едно ток го бе ударил излезе от един слънчоглед до който бях застанал буквално на 7-8м от мен и излезе на пътя и се спря и като по учебник се обърна и ме погледна но вече беше късно за неговата реакция и така получих за около 1час 2 бр. чакала и на връщане изтървах една лисица,която замина с подстриган кожух. Наслука колеги

10392438_10202952741364211_6439630326051

Тук някъде из форумите имаше едно клипче.......ама не се сещам къде точно. И като за начало,много тренировки :) отиваш някъде,където няма много сеиржий и започваш....Ще познаеш кога си задобрял по свраките и помиярите.Щом почнат да идват на свирката,значи работата е редовна.Поздрави и успех в начинанието!

Днес се опитах, свраките ми "отговаряха", но само толкова...Иначе преди няколко дни примамих и домашна котка на 500-600 метра от селото, това достатъчно ли е :D

Edited by Samuyl

Добре де, няма ли друга тема-рекламна за свирките нордик предатор?Дразнещо е някак!То голяма реклама, голямо чудо!

Добре де, няма ли друга тема-рекламна за свирките нордик предатор?Дразнещо е някак!То голяма реклама, голямо чудо!

Брей много си дразлив бре.Бря бря бря. :lol::lol::lol:

Сутрешна варда.4-5 мин примамване. Автор Исмаил Курдов.

10552483_10202952740324185_5292167560199

Станчо ей сега вече много го издразни бачо си Анди че и не му отговори. :D

Днес се опитах, свраките ми "отговаряха", но само толкова...Иначе преди няколко дни примамих и домашна котка на 500-600 метра от селото, това достатъчно ли е :D

Ами заложи се довечера в някое стърнище и ще разбереш :) Ама не споменавай после марката на свирката защото тука има хора дето се дразнят от това ;)

Станчо ей сега вече много го издразни бачо си Анди че и не му отговори. :D

Ама пък,че майсторски наливаш масло в огъня :)

Ама пък,че майсторски наливаш масло в огъня :)

Ко наливам бре как само така бачо ти Анди го дразнят такива работи ами и той кът вземе да си прави презентации на кучетата за продажба някой ако му се меси добре ли ще му е?На слука. ;)

Момчета не бъркайте нещата: "темата е лов на хищници". Преди моя приятел Божо ме упрекваше, защо не пиша подробности за вардите.....

Наслука на всички. В момента всички типове свирки работят: мишка, птица, заек и т.н

Edited by NP Bulgaria

Момчета не бъркайте нещата: "темата е лов на хищници". Преди моя приятел Божо ме упрекваше, защо не пиша подробности за вардите.....

Наслука на всички. В момента всички типове свирки работят: мишка, птица, заек и т.н

Правилно съм те упреквал...сега е по разбираемо и интересно с допълващо инфо към фотоса!

Но пък от друга страна ми е чудно защо авторите не си пускат инфото сами...Или може би са скарани с технологийте...:)

:cap: аз ше си замълча за свирките.....................мухахахахаха :trumpet:

Правилно съм те упреквал...сега е по разбираемо и интересно с допълващо инфо към фотоса!

Но пък от друга страна ми е чудно защо авторите не си пускат инфото сами...Или може би са скарани с технологийте... :)

По една или друга причина не пишат във форума........ но си мисля, че снимките на Исмаил са за пример и заслужават да се видят.

Поздрави

:cap: аз ше си замълча за свирките.....................мухахахахаха :trumpet:

Виж сега, щом веднъж са те представили като Митко .........ката , имаш право и да мълчиш! Ха ха ха

Ами заложи се довечера в някое стърнище и ще разбереш :) Ама не споменавай после марката на свирката защото тука има хора дето се дразнят от това ;)

За съжаление моята дружинка е на петдесетина километра от мястото, където живея.

А пък ако се пробвам в някоя дружинка, която ми е по-близо има вероятност местните да ми изпратятнякоя зелена "нива" :D

Edited by Samuyl

За съжаление моята дружинка е на петдесетина километра от мястото, където живея.

А пък ако се пробвам в някоя дружинка, която ми е по-близо има вероятност местните да ми изпратятнякоя зелена "нива" :D

То,не е задължително да си с пушка.Пък и не е проблем, да спреш колата на подходящо за целта място-между селски път в района около теб,да си провериш нивото на подготовката за реален лов:-) Пък щом няма пушка, и 10 ниви да дойдат,не проблем:-). Те и горските,не са чак такива зверове:-)

След дълго отсъствие от ловните полета тази вечер успях да се измъкна, а и слуката не закъсня :)

post-13983-0-05256400-1406577765_thumb.jpg