Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2019
wolf67

На варда за хищници

Recommended Posts

Браво , много добре си ги подредил и несвършваща слука!!!

Дай някоя идея ,за това ,как да си увелича евентуалната слука на тази гад,че нещо съм зле :в подхранката ли е причината , избора на място ли - вече не знам.А можеби ,защото не са такава голяма популация ,като при теб.Благодаря и наслука !!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво , много добре си ги подредил и несвършваща слука!!!

Дай някоя идея ,за това ,как да си увелича евентуалната слука на тази гад,че нещо съм зле :в подхранката ли е причината , избора на място ли - вече не знам.А можеби ,защото не са такава голяма популация ,като при теб.Благодаря и наслука !!

Здравей ! Има и такива моменти ! Организирай се и ела да постреляме,хем да обменим опит !

Поздрави и наслука !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петко-евала-неуморим си

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От оная вечер,ама нямах време!Съжалявам за гледката,но другата снимка нещо ми бяга!

post-41332-0-20588500-1407441612_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Снощи излязох и набързо снимах две животни ! От стомаха на лисицата бяха изпаднали 4 мишки , две от които си бяха още цели !

Поздрави и наслука утре !

post-54170-0-54761500-1407478582_thumb.jpg

post-54170-0-08798500-1407478601_thumb.jpg

post-54170-0-79293500-1407478619_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето резултатът от снощи, от 217 метра. Поздрави за Ангел.

attachicon.gifl1.jpg

attachicon.gifl2.jpg

Благодарско,харесвам такива картички,на тази пушка трябва да и сложиш златен спусък.

Поздрави и скоро пак да снимаш.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един приятел много мераклия хищничар със слуката от вчера.

Евала на такива момчета!

post-46426-0-81947000-1408903134_thumb.jpg

post-46426-0-01188100-1408903143_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вардя си днес гривяците и по синора гледам едно чакалче се разхожда необезпокоявано. Вдигнах Силмата и започнах да го водя докато ме наближаваше Когато стигна на около 40м се спря и започна да души въздуха. Помислих си че ме е усетил и веднага му пуснах една 5-ца. Остана си на място.

Ето го и резултата:

post-23059-0-36821000-1408903958_thumb.jpg

Редактирано от filipe708

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вардя си днес гривяците и по синора гледам едно чакалче се разхожда необезпокоявано. Вдигнах Силмата и започнах да го водя докато ме наближаваше Когато стигна на около 40м се спря и започна да души въздуха. Помислих си че ме е усетил и веднага му пуснах една 5-ца. Остана си на място.

Ето го и резултата:

Браво това се казва слука дано има повече такива мераклйи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се опитах, свраките ми "отговаряха", но само толкова...Иначе преди няколко дни примамих и домашна котка на 500-600 метра от селото, това достатъчно ли е :D

мисля че не

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една бърза вардичка.. няма и две минути... :)..... 20 метра...с гладката... Рано, рано....Много приятно изненадан.994182_10203392603110378_333145464013154

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Снощи падна още един чакал,последния за август !

Поздрави и наслука !

post-54170-0-85686900-1409592104_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи и аз реших да повардя малко,заради прогнозата.Видях доста животинки,но успях да стрелям само по две.Първия чакал го поздравих от около170м.,след което се претъркули и влезе в едни буренаци.Продължих с чакането и ето ,че след час се появи ей тоя малчуган.Непосмях да търся на тъмно ранения чакал,а днес неуспях да утида(почти 40км.)На печелившите,честито!

post-41332-0-33432700-1409767858_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ! Снощи излязох да се поразходя ,щото прогнозата не вещае хубаво за вардеше време ! Получи се интересна вечер - паднаха 4 животни , 3 чакала и един лисик ! Лисика отново беше като малка сърничка !

Поздрави и наслука !

Нужда от подкрепление?:-)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове