Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

На варда за хищници

Recommended Posts

• Replies 12.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Резултата от 2 дневна варда

В събота сутринта направих хеттрик за 2 мин. и след това убих още един чакал. Трите бяха бременни женски, а четвъртия много голям мъжкар. В петък вечерта бях на варда на същото място, но не искаха д

Това си е история от две варди. В четвъртък и днес. Първата си беше чист фотолов на страхотен сръндак. Отдавна не бях виждал жив с такива рога. Даже си мислех, че вече са изчезнали с откриването на п

Posted Images

Ето и филмираната версия....Извинявам се , че съм ви подвел за 50-те секунди....На 40-тата дойде...

Наслука

Поздравления за бързата слука колеги ! Заснемането се е получило отлично ! На слука !

Направих сефтето на новата оптика:

post-46426-0-40936600-1431983352_thumb.jpg

post-46426-0-60858100-1431983365_thumb.jpg

post-46426-0-55955700-1431983382_thumb.jpg

И от мен една лисана за около 5 минути.

Не съм я видял кога е дошла отстрани на 20 метра и ме гледаше силно учудена :D

post-13983-0-35220300-1432499348_thumb.jpgpost-13983-0-33379200-1432499359_thumb.jpg

Oще един на сметката...Голямо мамене падна...около 30 минути..

attachicon.gifMRD.jpg

Бреххх ще стигнеш Петко още малко :clap:

Здравейте колеги ! Не съм се загубил ! Малко се правих на ловец - поканиха ме на лов за сръндаци в Германия ! Иначе като свирнах със свирката дойдоха три лисици на веднъж ,но не даваха да ги топуркам ,че имали малки !

Иначе за две години и един месец / от март 2013 - април 2015 / - бройката понабъбна на 678 бр. /лисици и чакали общо / !

Сега чакам .223 цев на Блазера и ги мятам наново !

Бъдете здрави и наслука !

Кога се търси...различното, нестандартното.....се оказва, че носи много успехи...Наслука

post-56889-0-51091200-1434394090_thumb.jpg

Здравейте колеги ! Не съм се загубил ! Малко се правих на ловец - поканиха ме на лов за сръндаци в Германия ! Иначе като свирнах със свирката дойдоха три лисици на веднъж ,но не даваха да ги топуркам ,че имали малки !

Иначе за две години и един месец / от март 2013 - април 2015 / - бройката понабъбна на 678 бр. /лисици и чакали общо / !

Сега чакам .223 цев на Блазера и ги мятам наново !

Бъдете здрави и наслука !

:cap: Ей,и,и ! Няма равен на теб! Наслука !

:cap: Ей,и,и ! Няма равен на теб! Наслука !

Здравей ! Не е въпроса да има равен на мен ,а да сме повечко ! Като се затегне малко и реда,ще се радваме на много животни ! Тогава обаче ще станем като в Европа и няма да ни е интересно ! Няма да има екшън ,ще има ред и ................ нашего брата Българина отново няма да е доволен , щото ще му е скучно !

Ти как си не сме се чували скоро ?

Поздрави и наслука !

Не е въпроса да има равен на мен ,а да сме повечко !

Това е истината. В последните години забелязвам, че много хора са започнали да се сещат, че не само "полезен" дивеч трябва да им е пред мерника, а също и хищниците, които ако не ги ограничаваме ние НЯМА кой просто. Има резултат и то очевиден от това регулиране и така трябва за напред :) Наслука на всички :)

• 3 weeks later...