Jump to content

Лов на дива свиня- ловен сезон 2013/2014 г.

Share

Recommended Posts

Благодаря на бракониера2 за темата желая на него и на всички колеги наслука през новият ловен сезон,и най-важното колкото излезем толкова да се пребирем

Колеги, пожелавам на всички сезон изпълнен с приятни емоции, които да се помнят дълго с усмивка на лице!

И дори да се приберете след поредно капо и да заварите двора си прекопан така:

post-44635-0-42902500-1380598432_thumb.jpg,

не се ядосвайте, че ще Ви излязат бръчки!!! Радвайте се на преживяното!

И наслука, разбира се!!!

PS: ... умната с оръжието, че като знам в събота, по тъмно, каква армия се надига!!!

Edited by Danny_Nikolov

НАСУКА колеги, пожелавам на всички много ловни успехи ,но помнете най-важно е колкото ловци излезем толкова да се върнем , не си заслужава за 1-2 кг месо да се затрие някой , Мислете преди да натиснете спусъка,КЪСМЕТ на всички

Много ловна слука и от мен на всички колеги!! И дано сезона да мине без инциденти!!

Наслука и от мен на всички който тръпнат по този лов,и нека тези месци има само положителни емоции!

Здравейте и от мен колеги ловци,

действително времето при нас ловджиите се измерва в ловни сезони,ето и това отново дойде с пълна сила.Зареден с много ентусиазъм и ловна страст,желая на всички вас много приятни емоции,без фатални инциденти,много ловен късмет и добра слука.

Миналата седмица вече имах среща с един огромен глиган в гората до реката където ходя за риба,пожелах му да се срещнем другата събота(05.10),дето се казва ако бях на лов резултата щеше да е в моя полза,надявам се ловната слука да ме сполети отново както миналата година с 10бр. отстреляни прасета.

Пожелавам на всички колеги здраве,късмет и много ловни успехи през новия ловен сезон.Успех от мен.

На слука и от мен на всички колеги, богинята на лова да е с нас през ловните излети и много положителни емоции и усмивки по лицата ни. :baraban:

За обикновенния човек,времето се отброява в дни,седмици и години...а за ловеца в 'Ловни сезони"!

Ето,че отново идва началото на месец Октомври и много усмивки грейват,чакайки първата събота на месеца или по закон откриването на лова за Дива свиня!Само колко разпалени души,тръгват с емоция и глъч по върхове и дерета!Огън тлеещ в сърцата ни,запален явно от самото ни раждане...В днешно време ловът е традиция,ритуал,магия,нещо свещено и истинско...първично и носещо дъха на миналото,аз като един млад и начинаещ ловец,тайно се надявам...завинаги този 'спорт" да остане такъв!

Водени от хищника в нас,водени от адреналина...от бленуваната 'схватка" между нас и дивеча...задължително е да бъдем преди всичко с разума си,нека преди всичко бъдем предпазливи и отговорни в действията си,защото в ръцете си боравим с оръжия...преди всичко да даваме реален шанс на животното да живее и чак тогава в нас,да се прояви ловеца...!

Отдавна от начин за изхранване,лова се е превърнал в хоби и удоволствие...трябва да запомним едно,че гората и дивеча са преди всичко наши,колкото по-добре се грижим и стопанистваме,толкова по-добри резултати ще имаме!!!

Пускам тази тема,от името на целия форум... тук е мястото да споделяме нашите приключения и радости, в темата да показваме слуката от предстоящия ловен сезон под формата на коментари с прекрепени снимки и подробно споделени случки!

Пожелавам НАСЛУКА на всички вас,бъдете живи и здрави...времето да е влажно,да има достатъчно дивеч и емоции...преди всичко да бъдем хора,а чак след това хищници!

Благодаря за подкрепата и доверието на г/н Росен Генов и съфорумците,надявам се поне малко да съм го оправдал!

Наслука на всички колеги и от мен и дано сезон 2013-2014 мине без инциденти.Рашайков на теб честито за гласуваното доверие да откриеш сезона и ти пожелавам много слука с твоятя Даница.

наслука и от мен хайде не остана

post-23588-0-80825600-1380650343_thumb.jpg

Edited by divo67

Наслука на всички колеги и от мен и дано сезон 2013-2014 мине без инциденти.Рашайков на теб честито за гласуваното доверие да откриеш сезона и ти пожелавам много слука с твоятя Даница.

Благодаря,наслука и на теб ти желая!!!

Поздрави!

На слука и от мен.Добри трофеи и и без инциденти.За съжаление ще пропусна откриването на свинския лов ,но се надявам да видя Вашите по-добри от миналите години успехи през новия ловен сезон.

За обикновенния човек,времето се отброява в дни,седмици и години...а за ловеца в 'Ловни сезони"!

Ето,че отново идва началото на месец Октомври и много усмивки грейват,чакайки първата събота на месеца или по закон откриването на лова за Дива свиня!Само колко разпалени души,тръгват с емоция и глъч по върхове и дерета!Огън тлеещ в сърцата ни,запален явно от самото ни раждане...В днешно време ловът е традиция,ритуал,магия,нещо свещено и истинско...първично и носещо дъха на миналото,аз като един млад и начинаещ ловец,тайно се надявам...завинаги този 'спорт" да остане такъв!

Водени от хищника в нас,водени от адреналина...от бленуваната 'схватка" между нас и дивеча...задължително е да бъдем преди всичко с разума си,нека преди всичко бъдем предпазливи и отговорни в действията си,защото в ръцете си боравим с оръжия...преди всичко да даваме реален шанс на животното да живее и чак тогава в нас,да се прояви ловеца...!

Отдавна от начин за изхранване,лова се е превърнал в хоби и удоволствие...трябва да запомним едно,че гората и дивеча са преди всичко наши,колкото по-добре се грижим и стопанистваме,толкова по-добри резултати ще имаме!!!

Пускам тази тема,от името на целия форум... тук е мястото да споделяме нашите приключения и радости, в темата да показваме слуката от предстоящия ловен сезон под формата на коментари с прекрепени снимки и подробно споделени случки!

Пожелавам НАСЛУКА на всички вас,бъдете живи и здрави...времето да е влажно,да има достатъчно дивеч и емоции...преди всичко да бъдем хора,а чак след това хищници!

Благодаря за подкрепата и доверието на г/н Росен Генов и съфорумците,надявам се поне малко да съм го оправдал!

Някои са на "полусъединител" :D .Наслука на всички.

post-27244-0-21662200-1380740731_thumb.jpg