Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Recommended Posts

Дано да има в повече такива като тези двамата братя-истински синове на Джими Забац ,та освен прави кучета да има и резултати на състезанията ,поне малко близки до техните ! Желая на всички поне част от техните успехи защото са много !

А тези които сега ги плюят нямаха сърце да застанат до тях и да се състезават .Щеха да се видят колко са оцапани ,а плют и пак плюят !

Момчета на се ли уморихте ????

post-679-1233508618_thumb.jpg

post-679-1233508636_thumb.jpg

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Поздрави от Казанлъшкият териерски отбо,за всички почетатели на едрия лов!

Една млада госпожица

Posted Images

Дано да има в повече такива като тези двамата братя-истински синове на Джими Забац ,та освен прави кучета да има и резултати на състезанията ,поне малко близки до техните ! Желая на всички поне част от техните успехи защото са много !

А тези които сега ги плюят нямаха сърце да застанат до тях и да се състезават .Щеха да се видят колко са оцапани ,а плют и пак плюят !

Кой да се Умори ...? :D

BAK & BETI наследници на Шаран и внуци на Джими Забац само на 10 месеца !

post-679-1233510715_thumb.jpg

То ................ човешката завист и злоба нямат край................ :D ( А как ди си признават собствените .................... те са " АНГЕЛИ " ) :D

ето тогава от мен една австрийсконемско заплождане осъществено на 11-01-09 от DROLL ANTLITZ-JANKA KALTEN GRUND.

Тошко, може ли да споделиш нещо повече за DROLL ANTLITZ?

Интересува ме произхода му, къде се намира и дали е състезател?

Кой да се Умори ...? :D

Нека всеки да си хвали стоката, лошо няма. Всеки се гордее с това, което е произвел!

А за тези, които не се уморяват ... е следващия преработен знак от ЗДП:

post-871-1233511383_thumb.jpg

Edited by Tashunko-Sapa

Фокс обермаерхофен - ВР-Т (68/Ф4h) (АР-Ц 136/1.ПР) ГП-Ц(262/1ПР) ГП-Ц(242/2ПР ДОКТОР ЛАКНЕР)S/ S HB/ Това е куче собственост на Клаус Шулц развъдник Цаилер-клинге един от наи известните в цял свят !

Тошко, може ли да споделиш нещо повече за DROLL ANTLITZ?

Интересува ме произхода му, къде се намира и дали е състезател?

Колега сега пиша за него но нещо разбирачите не го признават иначе е известен в цял свят ! Намира се във Враца ! Виж и баща му ! За по достоверно вижте и немския саид !

post-8290-1233512139_thumb.jpg

Edited by jagdterrier

quote name='Tashunko-Sapa' date='Jan 30 2009, 19:13' post='184722']

За колегата RUMP още една снимка :D

Поздрави! :D

Пък ако искаш да видиш на живо 570 коня в действие (а не само на снимка) заповядай в Добрич! :D

Не съм писал ,че не харесвам кучето а ,че прилича на едно наше не родословно куче !!!

Поздрав и от менpost-535-1233513155_thumb.jpgpost-535-1233512848_thumb.jpgс един огромен лисан

Колега сега пиша за него но нещо разбирачите не го признават иначе е известен в цял свят ! Намира се във Враца ! Виж и баща му ! За по достоверно вижте и немския саид !

Илияне, написал си подробностите за него тъкмо в същия момент когато аз съм питал - мерси! :D

Фокс Обермайерхофен е син от Лок Алуминиум и Врони Обермайерхофен нали така? Хубав е Фокс !!! :D

Илияне, написал си подробностите за него тъкмо в същия момент когато аз съм питал - мерси! :D

Фокс Обермайерхофен е син от Лок Алуминиум и Врони Обермайерхофен нали така? Хубав е Фокс !!! :D

Незнам дали е хубав вече написах на кой е собственост , а ако знаеш колко хора чакат и колко малко могат да заплодят на него има захват на всякакъв дивеч и има Доктор Лакнер най голямото състезание на света за ягдтериери ! Колко сърби са участвали и какво са спечелили ? Кучето е един от най добрите разплодници в Австрия и Германия , а ние имаме негов син ! Утре ще напиша още с какви кучета разполагаме оверявам те че има какво да видиш което се цени високо НАВСЯКЪДЕ !Това са кучета с доказан произход още от 1940та година !

Незнам дали е хубав вече написах на кой е собственост , а ако знаеш колко хора чакат и колко малко могат да заплодят на него има захват на всякакъв дивеч и има Доктор Лакнер най голямото състезание на света за ягдтериери ! Колко сърби са участвали и какво са спечелили ? Кучето е един от най добрите разплодници в Австрия и Германия , а ние имаме негов син ! Утре ще напиша още с какви кучета разполагаме оверявам те че има какво да видиш което се цени високо НАВСЯКЪДЕ !Това са кучета с доказан произход още от 1940та година !
илияне има сърбин участвал на Dr.Lackner НО със немското куче HONDO vom WERRATAL и става трети.

и да попитам някой където разбира на братята сърби JAGDTERRIERA от къде произлиза???

и да попитам някой където разбира на братята сърби JAGDTERRIERA от къде произлиза???

Аз не разбирам на братятя сърби,но си спомням ,че и питащия имаше слабост към кучетата на братята сърби,а и не само питащия,а и доста други дето сега ги недолюбват :D:D:D

Аз не разбирам на братятя сърби,но си спомням ,че и питащия имаше слабост към кучетата на братята сърби,а и не само питащия,а и доста други дето сега ги недолюбват :D:D:D

Много лъжат бре началник МНОГО ,иначе нямам нищо против виж Митето им е повярвал и кой пати нашия клуб . Има хиляди кучета с прикачени родословия ,но те си знаят между тях си и незаплождат там !

Ами аз лично,не мисля,че клуба пати точно от повярването на Митето,защото му е рано още, той си внесе малки кученца преди 8 месеца.

Мнението ми е ,че клуба препати от внасяните преди години кучета на килограм и кучета с измислени изпити минали в Сърбия с написани оценки с цел продажба към нас от сръбските братята,от които с наши кучки произведохме кучета с крипторхизъм,а никога от предни и последвали техни окучвания не е имало такива,с наблягането на едната острота от сръбски шампиони почваме да берем и други плодове и т.н и т.н., Малко късно ,след като взеха да се внасят кучета по на запад от Сърбия, се призна ,че нямаме гаранции ,че сърбите са ни продали това ,което ни представят.

Затова сега питаме ,от къде е породата?

Повярвалото Мите,каза,какво му е казал Чапеля --"" Срамувам се ,че нашите хора са ви продали ..."--,но никои не объна внимание ,а то и беше вече късно ,мандалото беше паднало много преди това.

За да се излезе на главния път ,трябва да се мине през полето с бурените :D:D:D ,всеки сам избира пътеката.

имах това не го крия но това беше преди 4-5 години и тогава незнаех какъв е реда да закупа куче от германия а желание имах голямо дори на едно събрание във труд дадох предложение да закупим със клубни пари куче от германия но уви имах само 2-3 съмишленици които си останахме същите и до днес но реда вече със закопуването вече го знаеме продалжаваме да копуваме пък каквото излезе това. и ако може един ден да заплода на ASCO von der SEVENIGER MUHLE ще остана доволен поздрави началник.

Ами аз лично,не мисля,че клуба пати точно от повярването на Митето,защото му е рано още, той си внесе малки кученца преди 8 месеца.

Мнението ми е ,че клуба препати от внасяните преди години кучета на килограм и кучета с измислени изпити минали в Сърбия с написани оценки с цел продажба към нас от сръбските братята,от които с наши кучки произведохме кучета с крипторхизъм,а никога от предни и последвали техни окучвания не е имало такива,с наблягането на едната острота от сръбски шампиони почваме да берем и други плодове и т.н и т.н., Малко късно ,след като взеха да се внасят кучета по на запад от Сърбия, се призна ,че нямаме гаранции ,че сърбите са ни продали това ,което ни представят.

Повярвалото Мите,каза,какво му е казал Чапеля --"" Срамувам се ,че нашите хора са ви продали ..."--,но никои не объна внимание ,а то и беше вече късно ,мандалото беше паднало много преди това.

За да се излезе на главния път ,трябва да се мине през полето с бурените :D:D:D ,всеки сам избира пътеката.

Така е прав си в Сърбия почти всеко второ куче е с написани изпити ,но преди да внесем от там тук нямахме нищо ! А Чапеля няма от какво да се срамува защото той също прави мушии както и фризера от който купихме много кучета на килограм ! Публична тайна е че шараните не са от Джими както и Рауди Венгелсберг е умрял отдавна и сега друго куче опрашва кучките от негово име и още много такива ! Топлата вода е намерена отдавна защо да се мъчим по трудния път през тръните да я търсим ? Просто които има възможност трябва да си купи куче от по на запад а който не, може и от тук затова ще ви запозная в следващите дни с всички кучета с доказани родословия !

Edited by jagdterrier

много си прав осбено във последното изречение

и ако може един ден да заплода на ASCO von der SEVENIGER MUHLE ще остана доволен поздрави началник.

Не си струва да се запложда на тази /според някой/ "мЪстия" г-н Кръстев. Според някои няма да си доволен :D:D:D von der SEVENIGER MUHLE е ненашумял развъдник :D

post-30-1233524890_thumb.jpg

Edited by Желю

Момчета ,

Аз знам ,че има много неясни неща по отношение на кое куче кой му е баща или майка .Ще вмъкна само ,че има наследствени белези от които нема бегане .Няма да ги изброявам ,няма да казвам кое мое куче на кое прилича екстериорно .Ще кажа само ,че това е една малко сложна материя и не е ясна за една част от аудитория . Вие сте в пълното си право да се съмнявате в това което сте взели -купили от братята.За разлика от вас аз немога да се съмнявам в това което съм придобил .За миг не съм се съмнявам кой е бащата на кучетата ми !!! Онаследили са много от белезите освен на породата ,а и на съзадателя си -баща си ! Чапеля за мен и за моето семейство е един много почтен и коректен човек за когото аз през живота си не бих си позволил да си помисля и кажа нещо лошо !!! Аз влезнах в боксовете му и си взех кучето от майката ,а вие как си взехте вашите и откъде ???

Желая ви спокойна нощ !

post-679-1233527499_thumb.jpg

post-679-1233527511_thumb.jpg

Edited by thom_po
Не си струва да се запложда на тази /според някой/ "мЪстия" г-н Кръстев. Според някои няма да си доволен :D:D:D von der SEVENIGER MUHLE е ненашумял развъдник :D

по добре мЪстия ама със истинско и доказано немско родословие от колко сръбско впечатляващо и ..............педегре а пък човек неможе от всичко да е доволен и не всичко става така както го мислиш.има още какво да говорим за въпросната мЪстия ама това ще е по натам.

Абе да не правя етикеция

но това са хората за мен....

Лично мое мнение !

post-8196-1233527284_thumb.jpg

post-8196-1233527306_thumb.jpg

Просто им свалям :D

Всичко друго е Ала-Бала (чесане на езици).

Със най добри пожелания !!!

Стара Загора .

Edited by rim

От сега мога да заявя и като съдия на породата ,че кучетата ми отговарят на стандарта на породата и нямат недостатъци .Имат пълна зъбна формула и коректна захапка . Колкото до екстериора ще оставя на други колеги съдий да ги коментират и отсъдят ,но съм повече от спокоен .Дали и всички други които пишат и коментират в темата могат да го декларират ??? Ще допълня ,че в двора ми са две Шаранчета .Готов съм да се състезавам с немските и австрийските кучета по всяко време .

Нека по-добрия да победи !

Момчета ,

Аз знам ,че има много неясни неща по отношение на кое куче кой му е баща или майка .Ще вмъкна само ,че има наследствени белези от които нема бегане .Няма да ги изброявам ,няма да казвам кое мое куче на кое прилича екстериорно .Ще кажа само ,че това е една малко сложна материя и не е ясна за една част от аудитория . Вие сте в пълното си право да се съмнявате в това което сте взели -купили от братята.За разлика от вас аз немога да се съмнявам в това което съм придобил .За миг не съм се съмнявам кой е бащата на кучетата ми !!! Онаследили са много от белезите освен на породата ,а и на съзадателя си -баща си ! Чапеля за мен и за моето семейство е един много почтен и коректен човек за когото аз през живота си не бих си позволил да си помисля и кажа нещо лошо !!! Аз влезнах в боксовете му и си взех кучето от майката ,а вие как си взехте вашите и откъде ???

Желая ви спокойна нощ !

Това е майката на кученцата нали???Взех я от твя сайт.

post-1337-1233528936_thumb.jpg