Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Recommended Posts

Обикновено човек първо се представя за да може после да имат тежест думите му. Тези дето си разменят реплики си знаят и кътните зъби. Вие г-н здравко_янко като какъв точно изказвате мнение по въпроса и още повече си позволявате да категоризирате като мошенник Сашо_Оскар?!

Явно има много неоткрити капацитети в България! :rolleyes:

Кътните зъби не му ги знам, но по онова време исках да си закупя малко кученце!

И виждаики обявата на Оскара се заинтересувах.... но като отворих, какво да видя... снимки от преди 6мес, а кученцата трябваше да са на 50дни!!!!

Та имено, като потенциален куповач си изказвам мнението! Защото, ако аз не си бях купувал списанията, нямаше как да разбера, че снимката е на съвсем други кучета!

Това за мен си е чисто мошеничество!

За теб, не е ли???

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Поздрави от Казанлъшкият териерски отбо,за всички почетатели на едрия лов!

Една млада госпожица

Posted Images

що не си гледаш твойте породи.а сашо оскара го остави много си малак да му говориш така

Не съм толкова малък, колкото си мислиш :rolleyes: Породите си ги гледам, но исках да гледам и един териер......нещо лошо има ли?

Ти можеш ли да ми отговориш на въпроса, как да има човек доверие, на какво куче ще попадне, след като

хора които се занимават с развъждането на териери се позволяват подобни неща?

И виждаики обявата на Оскара се заинтересувах.... но като отворих, какво да видя... снимки от преди 6мес, а кученцата трябваше да са на 50дни!!!!

Та имено, като потенциален куповач си изказвам мнението! Защото, ако аз не си бях купувал списанията, нямаше как да разбера, че снимката е на съвсем други кучета!

За теб, не е ли???

Явно и на теб ти се е обаждал бащати да ме плюеш.От такива като теб немога и пари за ядене да изкарам :rolleyes: Гледай си твойте породи ,там много акъл неще ,вие само си тъпчете на едно място.

За теб, не е ли???

Икакво не ти е ясно от цялата работа ? Сашо е пуснал обява но не е продал кученцата и обявата е останала ! Толко сложно ! Аз имам две обяви от 5 години и незнам как да ги махна ,а и с тях съм продал по едно кучило всяка година и какво лошо ?

Колега maks защо се правите на бити мечки ???????????

То го има записано ( черно на бяло) и на самия запис се вижда ПРИ ОТВАРЯНЕТО НЕ ДЪРЖИ преди това ако иска цял час да е държало и как го видя и засече под капака че е държало точно 50 сек. и въобще държало ли е или ГАДАЕМ................... :rolleyes::good::D

Това много лошо говори за вас .......... :D

С наи добри чувства .......... LISAN :D

Мъжъ ти как е???А бащати???Само няма да го нервираш!!!???

Всеки се е доказъл, малко или много . Излезте от ролята на териери и престанете да се хапете

:D:D:D:lol::lol: браво снайпии :rolleyes::good::D:D

12.10.2008г Бързинка Биелин -Босна

Саше ,Оскаре

Аз всичко съм записал на камерата си и е документирано . Имам и снимки ,можеш да се обадиш на твоя приятел Фризера и него да питаш ! И не само него ,а всички които беха там .Беха от цяла сърбия ,всички големи ,само Чапеля го нямаше .Той не участва по бързинки .

Томи кво стана,последно съди ли в Босна или нещо ни слъгваш????

Икакво не ти е ясно от цялата работа ? Сашо е пуснал обява но не е продал кученцата и обявата е останала ! Толко сложно ! Аз имам две обяви от 5 години и незнам как да ги махна ,а и с тях съм продал по едно кучило всяка година и какво лошо ?

Не ми е ясно със стари снимки ли си продаваш новите кучила!?

Ако имаш какво да пишеш по темата пиши ако не недей пиши глупости.Аман от такива като тебе....

Ако имаш какво да пишеш по темата пиши ако не недей пиши глупости.Аман от такива като тебе....

Вярно, че постовете не са ми по темата, но това означава ли че трябва да съм заблуждаван?

Щом ви преча няма да пиша, но това означава ли че ти толерираш измамата?

Гледам и невярвам на ушите си. Както се казва"хубава работа ама българска". Хората които създадоха този клуб правят всичко необходио да го затрият. Спрете с тая запалянковщина-На кой му е по голям к..а. Всеки що годе запознат с породата НЛТ знае от каква класа са кучета като-Аркан\Роналдо\Комо\Оскар\Арес\Екс и т.н. и колко труд трябва да се положи за да се стигне до това ниво. Аз а и сигурно 99%от читателите на този форум бих се гордял да съм собственик на всяко от тези кучета.но на вас все нещо в тях не ви харесва. Мисля си че форума не е място за изчистване на вашите недоразумения Затова има събрания има състезания има и съдий и както се казва нека по-добрия победи. П.П. А такива инкогнитовци като "LISAN" заслужават яка е..н!

теб какво те интересува кой как си продава кучетата а и не си ти този човек на който илиян трябва да дава обяснение

Абе, хора вие да не сте хапани от териери :D

Ако, човек иска да си купи кученце, може ли да ми кажете на кои от ВАС, да се довери, аааа???

Сашо, Оскара, преди време беше пуснал обява, че продава териерчета от "шампионско кучило", на 50 дни и им беше качил снимка, която месеци наред беше в сп. Лов и Куче!!!!!

Ебати мошеника, а!!!

ААААААА бе ти гледаи тебе да не те нахапят :rolleyes: незнам дали ме разбираш с две думи двама като си мерят п....те неси слагаи г...т :good:

ААААААА бе ти гледаи тебе да не те нахапят :good: незнам дали ме разбираш с две думи двама като си мерят п....те неси слагаи г...т :D

Еййй, уплашихте ме.... прибирам се в дупката от която съм изпълзял :D

То маи наистина е по добре да си гледам мастиите, от колкото да гледам някоя от вашите!

Айде бъдете живи и здрави и успешна търговия! :rolleyes:

Томи кво стана,последно съди ли в Босна или нещо ни слъгваш????

Мъничък ,

Питай всички отговорни лица по съответните въпроси . Има си отговорник на съдийската колегия ,има си и председател на клуба ! Освен тях има и по-големи на БРФК !!! Аз каквото трябва съм направил ,нямам притеснения ,а само уверения и подкрепа . Кой си ти ,малко нежно момченце ,за да ти се обяснявам ? Къде се вписа в цялата сцена ??? Който иска да работи и се развива полага съответният труд , влага средства и време !

Лека вечер ,аз си имам семейство което не стои пред компютъра !

Мноооооооого си прав. В Дорич освен кучета май ще носят и пушките.

А то ако пушките им са като кучетата ще пукат само хаосни :rolleyes:

Мъничък ,

Питай всички отговорни лица по съответните въпроси . Има си отговорник на съдийската колегия ,има си и председател на клуба ! Освен тях има и по-големи на БРФК !!! Аз каквото трябва съм направил ,нямам притеснения ,а само уверения и подкрепа . Кой си ти ,малко нежно момченце ,за да ти се обяснявам ? Къде се вписа в цялата сцена ??? Който иска да работи и се развива полага съответният труд , влага средства и време !

Лека вечер ,аз си имам семейство което не стои пред компютъра !

Явно не си съдил,сигорно пак нещо си се объркал :rolleyes: Щом съм ти толкова нежен и мил мога да ти викам дядо,митко. :good: щот си симпатяга ,не за друго,пък може и слен 20 години да ме стигнеш ,ама ако бягам срещу теб :D

Не съм толкова малък, колкото си мислиш :rolleyes: Породите си ги гледам, но исках да гледам и един териер......нещо лошо има ли?

Ти можеш ли да ми отговориш на въпроса, как да има човек доверие, на какво куче ще попадне, след като

хора които се занимават с развъждането на териери се позволяват подобни неща?

ти до сега от кой лигитимен развъдник за JAGDTERRIER си купил куче и си бил измамен.а лошо няма че изкаш да гледаш,но само с гледане нестава трябва и малко четене за породата, а после ще отидеш при БАТКО ТИ САШКО на практика и тогава ще казваш кой е мошенник.а, ако не те приеме ми се обади ще съдействам.

Абе те кучетата са добре,само дето са по-умни от някой собственици. Предлагам модератора да преименува темата на "Кой е по,по, най".

ти до сега от кой лигитимен развъдник за JAGDTERRIER си купил куче и си бил измамен.а лошо няма че изкаш да гледаш,но само с гледане нестава трябва и малко четене за породата, а после ще отидеш при БАТКО ТИ САШКО на практика и тогава ще казваш кой е мошенник.а, ако не те приеме ми се обади ще съдействам.

Извинявам се предварително за моето невежество,но ще съм много благодарен ако ме информирате за лигитимните развъдници за JAGDTERRIER.

Състезание с всички участници в спора, без изключение, като присъстват на всички изяви за годината и накрая ще стане ясно каква е картинката с класациите.

Защото всяко куче си има добрите и лошите дни.

Защо да не започнем с това в Добрич?

ти ела с твоя JDGDTERRIER и се състезавай а пък кой с какви патрони ще е пукал ще се види на награждаването