Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Recommended Posts

Поздрави за изграждането на така дълго замисляния полигон за подземници в Пазалджик.

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Поздрави от Казанлъшкият териерски отбо,за всички почетатели на едрия лов!

Една млада госпожица

Posted Images

Поздрави за изграждането на така дълго замисляния полигон за подземници в Пазалджик.

От " дълго мислене " файда няма - ИСКАТ СЕ ДЕЙСТВИЯ .

Хора просто нямам думи за тази уникална порода .Стопанин съм на 3 месечно зверче започнал съм да го обучавам защото нямам друг избор,каквото види да шава да мърда то е веднага на него захапало ръмжи и не пуска по никакъв начин като се опитам да го отделя повече се насъсква.Просто в тази порода като гледам няма страх има само 1 .. за тях закона е следния "НЯМА ЛИ БОЛКА,НЯМА ПОБЕДА" .. Страхотни са евала на всичкои които имат тези зверчета :super: ..Аз имам зайци и в оградено ги пускам малко да се погонват играят и с кожи дразня малкият ми (Арес) скоро ще кача снимки или некое друго клипче. :clap: но незнам какво го провокира да скача и на други кучета,това защото си играе или незнам скача и веднага за врата. Благодаря предварително

НАСЛУКА колеги :D

Хора просто нямам думи за тази уникална порода .Стопанин съм на 3 месечно зверче започнал съм да го обучавам защото нямам друг избор,каквото види да шава да мърда то е веднага на него захапало ръмжи и не пуска по никакъв начин като се опитам да го отделя повече се насъсква.Просто в тази порода като гледам няма страх има само 1 .. за тях закона е следния "НЯМА ЛИ БОЛКА,НЯМА ПОБЕДА" .. Страхотни са евала на всичкои които имат тези зверчета :) ..Аз имам зайци и в оградено ги пускам малко да се погонват играят и с кожи дразня малкият ми (Арес) скоро ще кача снимки или некое друго клипче. :)но незнам какво го провокира да скача и на други кучета,това защото си играе или незнам скача и веднага за врата. Благодаря предварително

НАСЛУКА колеги :)

И мойто беше така види ли друго куче откача,ама бързо отвикна :D:D .Просто трябва да общува с повече кучета и ще свикне.

Edited by ivanov92

А тук един "шпионин" от Пловдив посети обекта .............. :D Наш Жоро и ФОКС му проверяват колата за записваща техника :D

post-2069-1277320756_thumb.jpg

Edited by kseno
От " дълго мислене " файда няма - ИСКАТ СЕ ДЕЙСТВИЯ .

Браво колеги, евала за интусиазма ви. И аз не мислих дълго,чаках само отпускането на средства от сдружението,"Елен" в Кюстендил и веднага го почнах.Помагаха ми разбира се и неколцина приятели,почти е готов полигона,останаха ми само капаците но ще се справя и с тях.

Браво колеги, евала за интусиазма ви. И аз не мислих дълго,чаках само отпускането на средства от сдружението,"Елен" в Кюстендил и веднага го почнах.Помагаха ми разбира се и неколцина приятели,почти е готов полигона,останаха ми само капаците но ще се справя и с тях.

Илко, искаме снимки и на откриване да ни поканите :rolleyes:

Поздрави!

:rolleyes: Жар вом Беловодски(Аманда и Хос)

post-15398-1277405382_thumb.jpg

Edited by dekstarrr

Нещо много замря тая тема!!!???Сряха споровете и излизаме май от форма ;) .Ето една тренировчица да раздвижим духовете.

Ето и на4алото на Аитоската секция,бавно но славно даите мненияpost-14474-1277581177_thumb.jpgpost-14474-1277581191_thumb.jpg

post-14474-1277581210_thumb.jpg и наи ве4е за колегите КЕМБАЛ 111 и КЕНАН

Edited by boko
post-14474-1277581780_thumb.jpgpost-14474-1277581785_thumb.jpg Това вси4ко е сас наши ли4ни средства от никого няма финансова подкрепа Edited by boko
post-14474-1277581780_thumb.jpgpost-14474-1277581785_thumb.jpg Това вси4ко е сас наши ли4ни средства от никого няма финансова подкрепа

Сговорна дружина планина повдига колега , няма какво да се каже всичко изглежда перфекто засега . Не виждам нивел на обекта бре :p със течноста във бирените бутилки определя наклона :unknw: цимента ми изглежда на марка 500 браво . Евала от мен .

Сговорна дружина планина повдига колега , няма какво да се каже всичко изглежда перфекто засега . Не виждам нивел на обекта бре :D със течноста във бирените бутилки определя наклона :) цимента ми изглежда на марка 500 браво . Евала от мен .

наи трудното мина само каква гледка има кам язовир парка 6+ :D:p:unknw:

Edited by garvan

и от мене едно голямо браво на тези ентусиасти .евала за труда който сте хвърлили за изграждането на полигона.... :unknw: : :p

Радвам се че сте коригирали първоначалния план това вече прилича на нещо БРАВО за изпълнението

Колеги много смях много чудо с моя териери хах....Сноще излизаме да направим първата разходка на 4-ри месеца вече и само като видя 1 коте и го погна качи се горе на дървото и немога да го отделя .. като седна и почна да лаеее... иска да се качи на дървото настървява се ,виждам че има хъс.. Но с много тренировки и желание и търпение всичко ще се постигне :unknw: .. Искам само да ви питам колеги Имам 1 клетка отдолу с цимент и оградена с мрежа зна4и 15х10 е 15 метра дължина и 10 широчина имам зайци ако пусна 2 заека вътре да ги гони и да се учи добре ли е :? и кога да пускам с котка защото нямам търпение както и Арес(териера) и той с нетърпение чака вече да му дам сигурно.На моменти е лигав,на моменти е много сериозен .. Но той си е още бебе :p БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

НАСЛУКА КОЛЕГИ !!!

Закон за ЯГДТЕРИЕР : НЯМА ЛИ БОЛКА,НЯМА ПОБЕДА !!!