Jump to content

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Желю
 Share

Recommended Posts

Добре де не е ли така , а може би аз да се заблуждавам . Ако е така Саше извиняваи

Такае ,лошо няма.Яд ме е ,че Томито е одрязал клипа и не се вижда цялата работа на кучето.Но нищо ,това си е нормално за него.Като няма какво да покаже гледа да изопачи нещата в негова полза,ако беше мъжкар щеше да каче целия клип ,както правя аз.В тоя ред на мисли защо да не кача клипчитата с моментите на лаенето само?????

Наи важното е къде е опашката да ли е в гъза и назад ,или е горе и назад.Тези които разбираот от териери ще ме разберат.

Никой не ми отговаря...Бих казал, че това куче отговаря на стандарта за работа на екозащитниците...

от един клип неможеш да си правиш изводи за кое и да е куче.когато присъстваш редовно на състезаниа ,тогава ако знаеш какво да гледаш,може и да разбереш много неща за всяко куче.ти лично учавстваше на едно състезание в съединение и твоите кучета показаха доста разочароващи резултати.те дори и захвати неможаха да направят.така че бегай и ти при ЕКОзащитниците.

Бачо Анди е пекан,

много време е отделял за лов на вреден дивеч и ягтериерите и борбата срещу шизофренията на един съфорумец занимаваш се с тази порода. :mamba:

Просто клипа не е пълен. :camera: Лично аз присъствах и мога да го потвърдя за другите да си правят изводите.

Един път е случайност, почне ли да става поредица вече не може да се говори за това. :buba:

от един клип неможеш да си правиш изводи за кое и да е куче.когато присъстваш редовно на състезаниа ,тогава ако знаеш какво да гледаш,може и да разбереш много неща за всяко куче.ти лично учавстваше на едно състезание в съединение и твоите кучета показаха доста разочароващи резултати.те дори и захвати неможаха да направят.така че бегай и ти при ЕКОзащитниците.
Такае ,лошо няма.Яд ме е ,че Томито е одрязал клипа и не се вижда цялата работа на кучето.Но нищо ,това си е нормално за него.Като няма какво да покаже гледа да изопачи нещата в негова полза,ако беше мъжкар щеше да каче целия клип ,както правя аз.В тоя ред на мисли защо да не кача клипчитата с моментите на лаенето само????? Наи важното е къде е опашката да ли е в гъза и назад ,или е горе и назад.Тези които разбираот от териери ще ме разберат.
.лошото е че само ти разбираш от териери

Lux vom Zirry на 5 месеца (Екса +Чеги Прняворски).Днеска като го видях направо ми спря дъхът.

ела да видиш сандо кан от белаштица и ще ти трагне

Ей брееей, големи хвалби и плювни у таз тема!

То да имахте куче като тоя Salon-чо (Kroll + Nigra), пък...

post-8127-0-90283700-1323817990.jpg

post-8127-0-98285700-1323818007_thumb.jpg

post-8127-0-91887900-1323818024_thumb.jpg

Първото ти изречение...Това че ти не можеш да направиш изводи не означава че аз също не мога!Ето един стар клип на Адолф и дъщеря му Дана която за съжаление не е между живите...Сори за аборигените в клубната тема, ама вие си направете изводите!!!

http://www.vbox7.com/play:e1b3f853

Относно второто ти изречение търся един клип за да се види че лъжеш...Като го намеря ще го кача!

Сашко е прав, че поведението на Томито е некоректно, като не е качен целия клип!Това обаче което виждам не ме очарова!Не искам да обиждам никой, просто казвам каквото мисля!

Симеонов, това че не ходя редовно по състезанията ви си е мой избор!!!Това не ме прави по-малко териерджия!Така че недей с рогата! <_<

http://www.youtube.com/watch?v=ooHoVreozjU

За сега не мога да намеря клипа от Съединение, но очаквам мой приятел да ми го прати!А докато чакаме...Ето още един стар клип на същото куче...Адолф...

Първото ти изречение...Това че ти не можеш да направиш изводи не означава че аз също не мога!Ето един стар клип на Адолф и дъщеря му Дана която за съжаление не е между живите...Сори за аборигените в клубната тема, ама вие си направете изводите!!!

http://www.vbox7.com/play:e1b3f853

Относно второто ти изречение търся един клип за да се види че лъжеш...Като го намеря ще го кача!

Сашко е прав, че поведението на Томито е некоректно, като не е качен целия клип!Това обаче което виждам не ме очарова!Не искам да обиждам никой, просто казвам каквото мисля!

Симеонов, това че не ходя редовно по състезанията ви си е мой избор!!!Това не ме прави по-малко териерджия!Така че недей с рогата! <_<

Може и да не разбирам от териери но от този клип ми бяха нужни първите 10 секунди да разбера разликата, дори не го изгледах целия, каква разлика им от абориген и клубар как си личи клубното просто подхожда с финес не кото аборигена лубур- думбур и става мазало :umnik2:

http://www.youtube.com/watch?v=ooHoVreozjU

За сега не мога да намеря клипа от Съединение, но очаквам мой приятел да ми го прати!А докато чакаме...Ето още един стар клип на същото куче...Адолф...

добре АНДИ,можеш ли да напишеш с колко кучета учавстваше в съединение,какви оценки получиха,и на кое миасто се класираха?

Миналата седмица вална малко и немаше как да се не възползваме.Едно НЕмързеливо и кадърно момче стана рано и направи засека.Упражнението се извършва от пет човека и един териер.Първия згон се оказа фалшив,що беше ветровито и изхода бе навят на преспа.Отцепихме голям боров масив,а аз пускам кучето каде вече се побъркваше, в малък двуметров подраст бор.Мързи ме да разказвам всичко с най големи подробности.Всичко мина перфектно с изключение на моето усиране(признавам си!)Кучето ги намери на легло,дигна,(малка сюрия с мъжкар)сбиване,подапване,обикаляне,прогонване.Усирането ми се състоеше в тва ,че не ми достигна хладнокръвие.Псето прекара шепрето до ръба на подраста на 20 метра от мен.Оттам тва закова и близо пет минути(така ми се сториха)ни звук ни стон.И като прекрачих да го наближа малко,счупих клонче,и тва знаете, само изсъска три четири пъти и се измъкна от най неизгодната ми позиция.Стрелях ма кур.Кучето по тех.Завъртяха и заобиколиха пусиите.Няма как понякога се случва и така. Пиша тоя пост за да споделя че конфигурацията няколко човека с териер в не дълбок сняг по следа е перфектна.Още по перфектна е работата на моето псенце,което си свърши работата перфектно ,и въпреки ударите които понесе,даде яко лаене и подапване (кога удебелява последвано от сбутване)успя да ги подкара от легло.(опитните знаят че при вида на дребно потънало наполовина в снега куче свинете не си дават много зор особено при наличието на мжкар)В крайна сметка всичко свърши с едночасово забавяне на кучето(относително кратко при подобна слука)БЕЗ РАНИ!!!!!!!,и ...........и едно сръндаче така за утеха.(случайно пъкнало на пусиите без преследвач) Моля колеги възползвайте се от свинското присъствие и пуснете своите помощници които вярвам ,ще ви изненадат приятно при подходящата тактика.И им се доверявайте!Що ако беха ми се доверили и да заградим подрастта резултата нямаше да е същия.Стига сте са яли едни други и да качвате малоумни клипчета на домашни прасета в двора с териер,при тва пък и с претенции!!!! Щот колега ша ма извиняваш ма тва си е чиста некомпетентност ,а незнам що бех останал с впечатлението че ти си некав разбирач.Все едно ми каза че нема Дядо Мраз!!! :crybaby:..............Недей така, сваляш ни нивото.

добре АНДИ,можеш ли да напишеш с колко кучета учавстваше в съединение,какви оценки получиха,и на кое миасто се класираха?

Отдавна не пиша в тази тема...Само я следя...Достатъчно малоумници има в нея...Видях едно клипче, попитах кое е кучето без никакво намерение да се заяждам с някого.Нямам претенции да ставам състезател на стари години.Качих два клипа, който има очи вижда!Толкова от мене!

.лошото е че само ти разбираш от териери

по лошо е че ти много си взел да ги разбираш,стана веднаж първи от 20 твой участия и се сега нямаш равен,иначе си все някъде назад.

Една малка слука и кучето което я извади в не здравословно състояние.

Един ловен успех които само аз си го знам,ходя за зайци а вадя ???????????????

post-41747-0-47607500-1323983011_thumb.jpg

post-41747-0-42574900-1323983651_thumb.jpg

Ето че докато хората се карат и се плюят ние малчеливите работим на 100% Edited by Ivan93

Бях снимал едно куче закупено от ферма която не ми се коментира,моля не продавайте такива кучета от вашите ферми набутвате само хорицата криза е все пак.

post-41747-0-45862400-1323984806_thumb.jpg

Ей още ли има малки лисичета .

Бях снимал едно куче закупено от ферма която не ми се коментира,моля не продавайте такива кучета от вашите ферми набутвате само хорицата криза е все пак.

Бат Асене коя е тази лоша ферма пиши ми на лични ако не ти се казва :D Но те лъжат и хора неразбиращти като мене и аз не разбирам затова искам за всяко едно нещто съвет от един от най добрите в бг , за мен даже е най добрия за тази порода ;) Edited by Ivan93

Абе какво да те излъжат, като малкото пале е с млечни

зъби още и няма как да личи какви ще са му постоянните?

Няма гаранция дали в поколенията на даден пес няма да има

кучета с липси, клещати или такива с обратни захапки. Така също

няма и гаранция дали някоя кучка няма да произвежда крипторхици!

Като искате да казвате нещо, кажете го докрай! Аз съм купувал кучета от

други породи от на майна си райна от Полша и едното обърна захапката, а

другото остана с клепнали уши и какво от това - да ме обезвъзмести човека ли

какво? Които иска да си купи куче със гаранция за екстериор и работа, той купува

вече отраснало и готово куче, само че там цената не е като за малко бебе. Поздрав!

Абе какво да те излъжат, като малкото пале е с млечни

зъби още и няма как да личи какви ще са му постоянните?

Няма гаранция дали в поколенията на даден пес няма да има

кучета с липси, клещати или такива с обратни захапки. Така също

няма и гаранция дали някоя кучка няма да произвежда крипторхици!

Като искате да казвате нещо, кажете го докрай! Аз съм купувал кучета от

други породи от на майна си райна от Полша и едното обърна захапката, а

другото остана с клепнали уши и какво от това - да ме обезвъзмести човека ли

какво? Които иска да си купи куче със гаранция за екстериор и работа, той купува

вече отраснало и готово куче, само че там цената не е като за малко бебе. Поздрав!

Не разбирам мн мн не искам да споря с никой и си млъквам само фермата искам да знам :) ако може де Поздрави !!

Не разбирам мн мн не искам да споря с никой и си млъквам само фермата искам да знам :) ако може де Поздрави !!

във всяка ферма се раждат кучета с такива проблеми,и гаранциа за тях ниама,така че името на фермата ниама никакво значение.такова куче го ползваш за лов и толкова,.а и като купуваш малко пале ,ако ще и от шампиони да е--гаранция ниама както за екстериора,така и за работните качества.