Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Recommended Posts

За това куче ли става въпрос?

До сега не бях виждал толкова кораво животно!!!

Невероятно куче,

Някой беше писал за СЪРЦЕ????????????

ТОВА КУЧЕ Е С ДВЕ!!!!!!!!!

НАЙ-МАЛКО!!!!

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Поздрави от Казанлъшкият териерски отбо,за всички почетатели на едрия лов!

Една млада госпожица

Posted Images

Невероятно куче,

Някой беше писал за СЪРЦЕ????????????

ТОВА КУЧЕ Е С ДВЕ!!!!!!!!!

НАЙ-МАЛКО!!!!

господин МИЛЕВ от вашите писания виждам ,че сте наблюдавали много малко кучета от клуба НЛТ ,щом за вас КЛАСНО КУЧЕ Е кривозабия ИКАР, и тнт

много ще бада радостен ако си разширите малко шовече мирогледа ,виждам как сте очарован от работата на това куче което е едно от най слабите в клуба ,незнам какво ще стане ако се сбласкатЕ С ДРУГИ КУЧЕТА ОТ КЛУБА ЗАЩОТО САМ СИГОРЕН НА 100% ЧЕ НЕ СТЕ ,СИГОРНО ТОЛКОВА ЩЕ СТЕ ОЧАРОВАН ЧЕ МОЖЕ САРЦЕТО ДА ВИ СПРЕ ,ТАКА ЧЕ СПРЕТЕ ДА СЕ ИЗЛАГАТЕ , с ваще безкрайни глупости,

За това че сте изследвали кучето евала, ама недей да правиш такива гръмки изказвания като никога.никога не казвай никога защото дори на база родители и прародители каквато ти нямаш не можеш да кажеш никога няма да предаде каквото и да било.Самото изследване е едно успокоение за стопанина че кучето му не е болно в момента това не значи че утре не може да се разболее затова драги ми хеви метълю в Немския клуб като купуваш куче ти дават документ че ако кучето се разболее от въпросната болест клуба ти връща парите и затова си имат формули по които изчисляват рисковете от ръст, дисплазия,луксация и тн .

Макси, оценявам твоето "евала" и теб те уважавам много повече, като мнение за разлика от анонимниците, защото ти поне си ходил и си видял много. Минали са бая кучета пред очите ти, може би си човека, който на 99% си присътвал на всяко едно клубно мероприятие. Съгласявам се и с това, че от някъде трябва да се започне полека лека и с този генетичен тест, защото ако искаш да си мериш мустаците с немци, французи и други клубове, това е пътя. Хората преди да вземат питат - има ли това, има ли онова.

Във Финландия имам 2 кучета полубратя - единиия влиза и троши, викат му Bloody Simo (Khan ot Belashtiza) през седмица е в бокса.

Другия - Омар по-неузрял ментално и тръгнал по лов според мен рано преди псих.си съзряване, взел да прави борби, да лае, не иска да прави пълен контакт. Та на момчето съм обещал да заповяда, и да си избере още едно, този път женско като компенсация. Но аз не го считам като провал това, защото не може всички да са максимално остри като баща си.

Има и нещо друго - важно е ТРЕНЬОРА или ЛОВЕЦА, кото по-разсъждаващ да прецени, кога и как да подходи при обучението, при съзряването на кучето. Това - е чуждо на много форумни мишки. Он си сзнае да го откачи от сезала - да го заведе на дупката да се сбъхти и после да се снима с колкото се може по-размазано куче. Ама т'ва всестранно, да го научи на апорт, общи команди и дресировка, да му отдели 2-3 години обучение и занимание, надежди, старание - за какво му е на Иванчо-Спамчо или на Дайхатсу83??? Те могат само да ОКАЛВАТ ТРУДА НА ДРУГИТЕ.

Да, ще дойда в Пазарджик за да гледам представянето им с техните любимци и да се запозная с тях лице в лице ... Защото не са виновни кученцата им - виновна е тяхната невежест.

Обикновенно ако си прост - то в повечето случаи е за цял живот!

Edited by AC/DC

господин МИЛЕВ от вашите писания виждам ,че сте наблюдавали много малко кучета от клуба НЛТ ,щом за вас КЛАСНО КУЧЕ Е кривозабия ИКАР, и тнт

много ще бада радостен ако си разширите малко шовече мирогледа ,виждам как сте очарован от работата на това куче което е едно от най слабите в клуба ,незнам какво ще стане ако се сбласкатЕ С ДРУГИ КУЧЕТА ОТ КЛУБА ЗАЩОТО САМ СИГОРЕН НА 100% ЧЕ НЕ СТЕ ,СИГОРНО ТОЛКОВА ЩЕ СТЕ ОЧАРОВАН ЧЕ МОЖЕ САРЦЕТО ДА ВИ СПРЕ ,ТАКА ЧЕ СПРЕТЕ ДА СЕ ИЗЛАГАТЕ , с ваще безкрайни глупости,

А бе колега ти поне 8-ми клас завършил ли си????????

В момента асимилирам какво искаш да кажеш,

Утре ще ти отговоря!!!!!!!

Луд ли си беееееееееей? Луд си няма друг начин, ходи скрий се някъде :mog:

Макси, оценявам твоето "евала" и теб те уважавам много повече, като мнение за разлика от анонимниците, защото ти поне си ходил и си видял много. Минали са бая кучета пред очите ти, може би си човека, който на 99% си присътвал на всяко едно клубно мероприятие. Съгласявам се и с това, че от някъде трябва да се започне полека лека и с този генетичен тест, защото ако искаш да си мериш мустаците с немци, французи и други клубове, това е пътя. Хората преди да вземат питат - има ли това, има ли онова.

Във Финландия имам 2 кучета полубратя - единиия влиза и троши, викат му Bloody Simo (Khan ot Belashtiza) през седмица е в бокса.

Другия - Омар по-неузрял ментално и тръгнал по лов според мен рано преди псих.си съзряване, взел да прави борби, да лае, не иска да прави пълен контакт. Та на момчето съм обещал да заповяда, и да си избере още едно, този път женско като компенсация. Но аз не го считам като провал това, защото не може всички да са максимално остри като баща си.

Има и нещо друго - важно е ТРЕНЬОРА или ЛОВЕЦА, кото по-разсъждаващ да прецени, кога и как да подходи при обучението, при съзряването на кучето. Това - е чуждо на много форумни мишки. Он си сзнае да го откачи от сезала - да го заведе на дупката да се сбъхти и после да се снима с колкото се може по-размазано куче. Ама т'ва всестранно, да го научи на апорт, общи команди и дресировка, да му отдели 2-3 години обучение и занимание, надежди, старание - за какво му е на Иванчо-Спамчо или на Дайхатсу83??? Те могат само да ОКАЛВАТ ТРУДА НА ДРУГИТЕ.

Да, ще дойда в Пазарджик за да гледам представянето им с техните любимци и да се запозная с тях лице в лице ... Защото не са виновни кученцата им - виновна е тяхната невежест.

Обикновенно ако си прост - то в повечето случаи е за цял живот!

1 въпросче Аркан на колко години е ?

Спирам, момчета!

Единствено, лъжи, глупости от невероятни анонимни хорица ... Предавам се ... Срещу простотия не мож' се бориш!

ОООО, на какъв страх мирише, сега е момента да обориш всички зли езеци.Поздрави от фенове-Майнаааа!!!!!Все пак има и редови клубари , неса само анонимни.

Ей, разбирач, я попитай твоя Гуру, колко кучета е създал, направил,дресирал, тренирал, шампионирал, ааа??? Млъкни на време, да не та млъкне времето! PS. Саше, нищо лично, просто много ти се разлаяха кучетата.Томи,твоите и на AC/DC също.........На тримата последни- съберете се в една кръчма, Вие на една маса, клакьорите на друга. Напийте се хубаво, като Пловдивски юнаци и дайте команда да се сбият клакьорите. Кат се понатупат, седнете, направете разбОр, прегърнете, се пийте по едно за последно и започнете да работите за ПОРОДАТА, не за СЕБЕ СИ !

Хари ,и за петте дисциплини за които говориш ще кажа ,че имам най -много.Ако не вярваш ще ги броим поименно.

Чакам Реплика???

Вече имам териер!!!!

Може ли да пиша в темата?????/

Господин Милев, интересно ми е дали е родословен и от кой кучета е ??????

Хари ,и за петте дисциплини за които говориш ще кажа ,че имам най -много.Ако не вярваш ще ги броим поименно.

Чакам Реплика???

Къде става въпрос за ДИСЦИПЛИНИ?????

...........преебана ми е звуковата карта и не мога да чуя между захватите и като тръгна по него дали лае.Тва според мен е най важното му качество.На тва се не учи.

А бе колега ти поне 8-ми клас завършил ли си????????

В момента асимилирам какво искаш да кажеш,

Утре ще ти отговоря!!!!!!!

ми колега още сам в 7 ми , а вие да не сте станал учител по литература , защото само такав и поп не ста ставали ,

като няма какво да кажете и правописа гледате ,

тук се пише за НЛТ а вие не сте доста назад с тази порода ми се струва ,

Дисциплина е -- извлачване ,оставане на място,апорт от вода, работа по следа,работа по.........

Развъждане и отглеждане..........продаване!!!!!

Това е бизнес.