Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Recommended Posts

колега,за тая въздраст повечето породни животни работят ...,но и твоето може да влезне бързо в час!та взимай го и го почвай!

Е колега то не е съвсем босо, но на реален лов за сега не е ходило

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Поздрави от Казанлъшкият териерски отбо,за всички почетатели на едрия лов!

Една млада госпожица

Posted Images

Отново сме заедно със Зита .Благодаря на Желю за тел обаждане кучката макар и в лошо състояние е вече при мен.

Благодаря на всички колеги които ми съчустваха и подкрепяха в тежката седмица :thank: :thank:

Моля за съветите ви, днес както си разхождахме кучетата към 2 след обяд с приятелите моят териер влезе в една дупка която е лисича 100% съм сигурен, и още не излезе ни глас ни ръмжене нищо няма. Териера на приятеля ми също влезе и двата за първи път влизат в дупка неговият излезе за около 1 час залая няколко пъти. А моя го няма още. Моля спешно за съвети какво може да му се е случило, влезе с нашийника си питам се дали да не се е заклещило на някои дънер защото над дупките има много дървета а и да се е заклещило трябва много да се мъчи да лае ... трябваше да го чуя шот по цялото време се ослушвах..

Моля за съветите ви, днес както си разхождахме кучетата към 2 след обяд с приятелите моят териер влезе в една дупка която е лисича 100% съм сигурен, и още не излезе ни глас ни ръмжене нищо няма. Териера на приятеля ми също влезе и двата за първи път влизат в дупка неговият излезе за около 1 час залая няколко пъти. А моя го няма още. Моля спешно за съвети какво може да му се е случило, влезе с нашийника си питам се дали да не се е заклещило на някои дънер защото над дупките има много дървета а и да се е заклещило трябва много да се мъчи да лае ... трябваше да го чуя шот по цялото време се ослушвах..

Повикай НЕВОЛЯТА на помощ. Ако не дойде до15 минути, събери 3-4 здрави приятели, вземете прави и криви лопати, кирка, 2 кофи и отивате да копаете. Веднага!

22.12.2012г. САСТ дива свиня с оставане на място .За повече информация и записване звънете на моя номер .Записване до 10.12.2012г.При неблагоприятни метеорологични условия датата може да се промени.

22.12.2012г. САСТ дива свиня с оставане на място .За повече информация и записване звънете на моя номер .Записване до 10.12.2012г.При неблагоприятни метеорологични условия датата може да се промени.

Състезанието се отлага за след края на ловния сезон на дива двиня. Допълнителна информация на моя телефон.

Състезанието се отлага за след края на ловния сезон на дива двиня. Допълнителна информация на моя телефон.

С много усилия на мои приятели успях да осигуря гатер с подходящо прасе за мероприятието на 22.12.2012.Състезание ще има ,а след САСТ-та в същия ден ще има и състезание за работа на дива свиня ,по правилника на НКГЛТ за всички породи подземници,със или без родословие.Таксата за второто състезание ще е 15 лв. За записване и информация звънете на моя номер(0898782532 Сашо).

Гатера се намира близо до село Искра Първомайско,на 12 километра от Първомай.

СЪСТЕЗАНИЕТО НА 22.12 2012 ЩЕ БЪДЕ ПРОВЕДЕНО.

С много усилия на мои приятели успях да осигуря гатер с подходящо прасе за мероприятието на 22.12.2012.Състезание ще има ,а след САСТ-та в същия ден ще има и състезание за работа на дива свиня ,по правилника на НКГЛТ за всички породи подземници,със или без родословие.Таксата за второто състезание ще е 15 лв. За записване и информация звънете на моя номер(0898782532 Сашо).

Гатера се намира близо до село Искра Първомайско,на 12 километра от Първомай.

СЪСТЕЗАНИЕТО НА 22.12 2012 ЩЕ БЪДЕ ПРОВЕДЕНО.

Вземаите игли и конци че ще има за шиене
  • 2 weeks later...

:)

Ей големи сте беладжии.....сега да не земе да ги хвърлите или да ги дадете на териерите...ако незнаете как може да ме поканите да ви направя едни кюфтаци....браво ;)