Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Recommended Posts

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Поздрави от Казанлъшкият териерски отбо,за всички почетатели на едрия лов!

Една млада госпожица

Posted Images

Няма четири месеца а иска да хапе прасето,счупи си зъбчета на мрежата

post-45155-0-53480400-1383410703_thumb.jpg

:killmyselve:

Екстериор Екстериор и Пак екстериор,а на работа нула.Мисля ,че e Кан на Обрад Панич ако не се лъжа.Общо взето нищо съществено.

Колега ОСКАР те двете работи трудно се съчетават РАБОТА .РАБОТА .РАБОТА И ЕКСТЕРИОР, ТРУДНО ,МНОГО ТРУДНО

Ако не вярваш питай колегата МИТКО КОСТОВ той да ти каже как се кърпа дърпа. АВ АВ АВ АВ АВ АВ АВ АВ

post-41747-0-99775000-1384187307_thumb.jpg

Колега ОСКАР те двете работи трудно се съчетават РАБОТА .РАБОТА .РАБОТА И ЕКСТЕРИОР, ТРУДНО ,МНОГО ТРУДНО

Ако не вярваш питай колегата МИТКО КОСТОВ той да ти каже как се кърпа дърпа. АВ АВ АВ АВ АВ АВ АВ АВ

Колега имаш страхотни животни,поне в моите очи!!

Пу пу...

Една МАЙКА и един СИН

РАБОТА НА ПОЛЕ, ПОД -ЗЕМЯ и ДИВО ПРАСЕ Искам да направя едно щене поклон на моя голям приятел

ДИМИТЪР КОСТОВ нека и той да си спечели някоя купичка етака за ГУСТО НА ПИЧОВЕТЕ

post-41747-0-10451300-1384200160_thumb.jpg

post-41747-0-14217400-1384200189_thumb.jpg

Изобщо не дерзая то КОСТОВ ме намери в FACEBOOK той си ги пише глупостите, а аз мисля че на теб ти липсва ама както и да е не се сърдя имаш право да пишеш каквото ти е на СЪРЦЕ.Поздрави .

има ама тоя на снимката :umnik2: сигурно врат е бил хванал или опашка а

обичам лова под земя ама не обичам надувките щото всяка рана ми е позната повярвай

има ама тоя на снимката :umnik2: сигурно врат е бил хванал или опашка а

А врат каква опашка ? то от 1м. лае и това . Били ми обяснил къде другаде ако не във форума да са надувките ????? Или те е яд че ти няма какво да покажеш и ми се правиш на професор ? Ходи си на лов под земя и не ме занимавай с коя рана ти е позната и коя не :thank:

Имали ловуващиииии хахахахаххахаа attachicon.gifBorko 2 -1.jpg

Колега хубаво куче,а може ли да му покажеш родословието да видим от кои родите ли е ?Просто да се знае кое от къде идва и какво ще даде за напред.

:D Имали нужда от представяне ? vom ZIRRY :271: ! Аборигенче е иначе назад кръвта е Badjo, Komo , Ada , Zoro .... и така нататък :awesome::D :D

малко да раздвижим темата че нещо доста е замряла вече и тия които си снимат кучетата само по парковете и тях ги няма :D :D :D Edited by PagatA