Jump to content

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Желю
 Share

Recommended Posts

Немога да схвана нищо от горенаписаното.1-во Колеги според вас колко голям нанос може да има една тръба ?2-ро Според вас може ли лисица да мине а кучето да неможе за закопаване апсурд. 3-то Може ли да стеляш по тръба ? А опаснот от рекушет не застрашаваш ли живота на кучето при случайно пробиване на тръбата?

Доста голям нанос може да има една тръба .

Напълно вярно е това че лисицата минава а кучето стига до някъде и даже и се закопава по някога .

Доста голям нанос може да има една тръба .

Напълно вярно е това че лисицата минава а кучето стига до някъде и даже и се закопава по някога .

Колега ходя по дуки от 10-тина г. проблеми не съм имал нито съм оставал куче в дупка.

Колега ходя по дуки от 10-тина г. проблеми не съм имал нито съм оставал куче в дупка.

Само може да се радваш за това. Когато тръбата стои там 20-30 години и не минава вода през нея , вътре стават наистина големи наноси.

Edited by Raphael

Немога да схвана нищо от горенаписаното.1-во Колеги според вас колко голям нанос може да има една тръба ?2-ро Според вас може ли лисица да мине а кучето да неможе за закопаване апсурд. 3-то Може ли да стеляш по тръба ? А опаснот от рекушет не застрашаваш ли живота на кучето при случайно пробиване на тръбата?

МОЖЕ ДА ИМА ДОСТАТЪЧЕН ЗА ДА МИНЕ ЛИСИЦАТА А КУЧЕТО НЕ,ДО СЕГА СЪМ ВИЖДАЛ КУЧЕ ДА КОПАЕ САМО НАПРЕД А НЕ НАЗАД ДОСТАТЪЧНО Е ДА МИНЕ ЕДИН МЕТЪР ЗА ДА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВЪРНЕ.ПОЧЕТИ ВСЯКА ГОДИНА КОПАЯ ЗАРАДИ ТОВА,А ЗА СТРЕЛЯНЕТО ПО ТРЪБАТА КОГАТО СИ НА ДВА КИЛОМЕТРА ОТ КОЛАТА И ИМА ПОЛОВИН МЕТЪР СНЯГ ТОВА Е ВЪЗМОЖНОСТТА ,ОТНОСНО РИКОШЕТА ПИСАХ ДА СТРЕЛЯШ СЪС СЪЧМИ А НЕ С КАРАБИНА ИЛИ БРЕНЕКЕ

МОЖЕ ДА ИМА ДОСТАТЪЧЕН ЗА ДА МИНЕ ЛИСИЦАТА А КУЧЕТО НЕ,ДО СЕГА СЪМ ВИЖДАЛ КУЧЕ ДА КОПАЕ САМО НАПРЕД А НЕ НАЗАД ДОСТАТЪЧНО Е ДА МИНЕ ЕДИН МЕТЪР ЗА ДА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ВЪРНЕ.ПОЧЕТИ ВСЯКА ГОДИНА КОПАЯ ЗАРАДИ ТОВА,А ЗА СТРЕЛЯНЕТО ПО ТРЪБАТА КОГАТО СИ НА ДВА КИЛОМЕТРА ОТ КОЛАТА И ИМА ПОЛОВИН МЕТЪР СНЯГ ТОВА Е ВЪЗМОЖНОСТТА ,ОТНОСНО РИКОШЕТА ПИСАХ ДА СТРЕЛЯШ СЪС СЪЧМИ А НЕ С КАРАБИНА ИЛИ БРЕНЕКЕ

Колега, не съм го практикувал просто така расъждавам.Дано ми се неналага УСПЕХ

Edited by Анатолий Ангелов

Снимката е от миналата година. Не знам за вас, ама на нас тази ни е от ''чистите'' тръби ... :rock:

Колега за чиста няма да говорим но виждам че е задънена.

Баща и дъщеря ........

Баща и дъщеря ........

Брат и сестра,от същото кучило.

post-15398-0-72344100-1395077879_thumb.jpg

post-15398-0-11060500-1395077906_thumb.jpg

Edited by dekstarrr

На 06.04.2014 г КЛУБ НЕМСКИ ЛОВЕН ТЕРИЕР ще проведе И.В.К.

За членове на клуба таксата за участие е 40 лв.

За не членове таксата е 80 лв. Повече информация на тел.0888703341.

post-41747-0-30942400-1395245359_thumb.jpg

Честито Асене , това ли е зета ? Вече съм на ясно , че ще заплождам при тебе ... Чакам да се разгони , не можах да дойда , бях зает .

Няма никакъв проблем.

Аз имам това и показвам, покажи и твойте матнатари да видим ...

Колега давзема да ти подаря два патрона да не мачкаш на едно място,ще ти спестя 2-3 години.Във вашия край има един господин ирис допитай се той ги разбира ,поздрави!!!!!!

Колега давзема да ти подаря два патрона да не мачкаш на едно място,ще ти спестя 2-3 години.Във вашия край има един господин ирис допитай се той ги разбира ,поздрави!!!!!!

Колегата Асен който ми е и приятел наистина ги разбира нещата, гледа бая кучета и ги показва тук във форума да им се радваме и ние ама покажи и ти твоите за да се посмеем всички..