Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Немски Ловен Териер / ягдтериер /

Recommended Posts

• Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Поздрави от Казанлъшкият териерски отбо,за всички почетатели на едрия лов!

Една млада госпожица

Posted Images

Според Вас как се отразява на ягдтериера силно пресечения терен при лов на прасе ?

Забелязвам,че в тази тема има нещо различно,а именно...всеки харесва своето и е силно критичен към другите!

post-13774-0-00619100-1427376608_thumb.jpg

Забелязвам,че в тази тема има нещо различно,а именно...всеки харесва своето и е силно критичен към другите!

Има нещо вярно в думите ти колега

Всеки си харесва своето то е ясно затова са изпитанията и състезанията проверката виша форма на доверие.

Линията & УСРЕХА........

Всеки си харесва своето то е ясно затова са изпитанията и състезанията проверката виша форма на доверие.

Линията & УСРЕХА........

Асене заради таквоз мислене ( казвал съм го преди ще го кажа и сега ) Клубът а барабар с него и породата тъпчат на едно място вече доста години. Не е нормално да се залага само на интриги, караници и кавги с тях Териера не печели нищо. Да има добри и лоши териери ....... само с биенето в гърдите и думи като " моите са най добри ...." Не помагаме на породата, така лошите териери няма да станат по добри. За това се иска ......бих го нарекъл .....ДРУГИ СРЕДСТВА И МЕТОДИ.

Незнам дали ме разбираш ти .....и останалите.

Линията & УСРЕХА........

Не бе колега,аз не говоря за съревнования и почетни стълбички...говоря за човешки взаимоотношения,между любителите на тази порода! Имах предвид,че никои не харесва на другия кучето с малки изключения...не конкретно за моето куче!

Не бе колега,аз не говоря за съревнования и почетни стълбички...говоря за човешки взаимоотношения,между любителите на тази порода! Имах предвид,че никои не харесва на другия кучето с малки изключения...не конкретно за моето куче!

То пък от друга страна не е задължително да харесваш кучето или кучетата на най-добрия ти приятел.Човешките взаимотношения и харесването или не на кучета са 2 различни неща.По скоро според мен става въпрос за чуство за такт,колегиалност,елементарно възпитание,прямост ако щеш и много други неща присъщни за характера на даден човек.

Идеални хора няма....още по-малко кучета.

Вярно РАДО прав си едни се мъчат ходят в ГЕРМАНИЯ ,СЪРБИЯ ,СЛОВЕНИЯ кой как мисли негова работа.Обаче има една друга групировка КРАДЦИ .Ти лично си взел 300 за лампи на полигона в ПАЗАРДЖИК ,ни лампи ни пари.ДАНИ ПЕТРОВ колко дължи 3000 или 5000 хиляди колко са????????????Не си ти човека каде да даваш мнение за клуба ,едно че не разбираш ,а друго не си член...........

ЗА ВСИЧКИ ЛЮБИТЕЛИ НА ПОРОДАТА

04.04.2015 г. ИВК гр. Пловдив.

05.04.2015г Изпитание на диво прасе. Асеновград - ЧЕТЕРИДЕСЕТЕ ИЗВОРА.

25.04.2015 г. CACT. гр Пловдив.

09.05.2015 г. Изпитание на диво прасе .

23.05.2015 г. CACT . гр .Пловдив.

ЮНИ - КЛУБНА ИЗЛОЖБА

ТЕЛ- 0888703341 .

Вярно РАДО прав си едни се мъчат ходят в ГЕРМАНИЯ ,СЪРБИЯ ,СЛОВЕНИЯ кой как мисли негова работа.Обаче има една друга групировка КРАДЦИ .Ти лично си взел 300 за лампи на полигона в ПАЗАРДЖИК ,ни лампи ни пари.ДАНИ ПЕТРОВ колко дължи 3000 или 5000 хиляди колко са????????????Не си ти човека каде да даваш мнение за клуба ,едно че не разбираш ,а друго не си член...........

За да не се получават недоразумения, би ли уточнил дали правилно съм разбрал, че ме наричаш крадец?!

Ако да - на какво се основава това обвинение и ако не -то кои точно са крадците?

Само уточни, пък аз после ще коментирам.

Отчет на парите за годините през които си бил ОРД.Парите от родословия,състезания,клубните аборигени,кучета без родословия племената книга каде е изпаи се ,ОТЧЕТ 1година нищо .

Със състезания никога не съм се занимавал.

Какви аборигени те гонят?

Отчет за да бъде даден трябва да има кой да го приеме.

Тук цитираш някакви 2000, 5000 лева ...

Та не разбрах крадец и ме наричаш и кои са крадците?

Голяма работа си тарикат ,ПЛЕМЕНАТА КНИГА Я НЯМА В ТЕБ Е .За една година се раждат около 80 -100 кучета,по 10 лв за родословие колко пари са ,за 5 години смятаи ти че аз немога.Как да няма пред кого да направиш ОТЧЕТ,има кои да го приеме ама се криеш . Ти си направи сам сметка какъв си .Щом няма пари и не идваш на съврание с ясен отчет то яно ПРИСВОИЛ СИ ГИ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ.СЛЕД КАТО ОСТАВИ 4 или 5 КУЧИЛА БЕЗ РОДОСЛОВИЯ,ОСТАВАТ АБОРИГЕНИ.НА МЕН НЕ СЕ ОБЯСНЯВАИ ИМА КЛУБ ИМА ПРЕДСЕДАТЕЛ ИМА ОРД ИМА КОМИСИЯ ЧАКАТ И НА ВСЯКО СЪБРАНИЕ ПИТАТ ЗА ТЕБ АМА НИЩО .

В голяма грешка си, дундьо мамин !

Племенната книга е при Илиян.

При мен имам тетрадката стартирана преди години от Георги, в която се записват приплодите.

Държа я при мен само защото още не съм се отчел.

Държа я и заради форумни лъвове като теб дето само знаят да лаят.

Виждам, че си цар на бакалските сметки и най-вече на събирането, но забравяш, че има и изваждане.

За да ги подпомогна още, ще те светна че не съм бил ОРД 5 години, че в годините когато новобранците като теб ги нямаше, а самия аз бях новобранец в клуба, родословията бяха по 5лв, по 7 малко по-късно и чак накрая станаха 10.

В тази фамозна тетрадка ги има и кучилата, чиито родословия все още не са платени към мен (клуба), но са платени към БРФК.

Предполагам, че тези неща ги обсъждате на събиранията си.

Ако си слушкал внимателно на последното събрание, на което бях, двете неща, за които помолих бе да се състави комисия, която да приеме моя отчет и новия Председател, който и да е той да узакони промените в клуба. Не знам кой какво чака, но телефона ми и до днес не е сменен. Последно доколкото си спомням бе използван от членове на клуба да ми отправят заплахи, които за съжаление засегнаха едно от децата ми.

Да, имаше забавяне на родословия в периода на прехода към новия ОРД, за което и някои хора си развалиха отношенията с мен.

Единствените кучета, останали без родословия, за които знам са 4те произведените в моя развъдник.

Това е нещо, което ще преживея, но от него загуби само клуба.

Сега дори не знам кой кой е, а и честно казано слабо ме интересува.

Аз не ти се обяснявам, защото ти си никой.

Дължа обяснение само на Председателя на клуба от мое време и на приемащата комисия.

Задължението е само морално. Ако тръгна да ти отварям и за това очите най-много да навредя на клуба.

Ще ти дам една сламка - в България има само един клуб НКНЛТ и той и в момента е с Председател Ж.Ж.

Всички дразги по форумите са смешни, а най-смешни са хората тупащи се в гърдите заради хартийки подписани от нелегитимни ОРДта (жокер - всички ние след Георги).

Поздрави и успехи в клубната дейност.

П.П. Вземете си обновете поне информацията в БРФК

Edited by npomekmop

ТРАГЕДИЯ СИ ТИ ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ НЕ СИ ДАЛ НИКАКВА ПЛЕМЕНА КНИГА НА НИКОГО .ИМА НОВА ПЛЕМЕНА КНИГА ЗАЩОТО НЯМА СТАРА.

ОТЧЕТ НЯМА ДА НАПРАВИШ НИКОГА , СТАРИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ ДОЙДЕ СДАДЕ НА НОВИЯТ ПРЕДСЕДАТЕЛ С ОТЧЕТ

АКО СИ ИСКАЛ ДО СЕГА ЩЕШЕ ДА СЕ ОТЧЕТЕШ КЛУБА ЩЕ МИНЕ И БЕЗ ТЕБ И БЕЗ ОТЧЕТА ТИ И БЕЗ ПАРИТЕ ЗА ЛАМПИ НА ПОЛИГОНА В ПАЗАРДЖИК.

КОГА ЩЕ СЕ ОТЧЕТЕШ ДА ВИДИМ КАКВО СТАВА КОЛКО СА ПАРИТЕ КАЖИ ДАТА. И ДА ВИДИМ КЪДЕ Е КНИГАТА НА КОГО СИ Я ДАЛ

КОГА ЩЕ МИ ДАДЕ РАДО ПАРИТЕ КОИТО ТОШЕВ МУ Е ДАЛ ЛАМПИ НА ПОЛИГОНА .НИКОИ НЕ ТЕ Е ЗАПЛАШВАЛ ПО ТЕЛЕФОНИ

АЗ МИСЛЯ ЧЕ ТИ СИ МАМИНО МОМЧЕ АМА ТОВА СИ Е МОЕ МНЕНИЕ .

ТРАГЕДИЯ СИ ТИ ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ НЕ СИ ДАЛ НИКАКВА ПЛЕМЕНА КНИГА НА НИКОГО .ИМА НОВА ПЛЕМЕНА КНИГА ЗАЩОТО НЯМА СТАРА.

ОТЧЕТ НЯМА ДА НАПРАВИШ НИКОГА , СТАРИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ ДОЙДЕ СДАДЕ НА НОВИЯТ ПРЕДСЕДАТЕЛ С ОТЧЕТ

АКО СИ ИСКАЛ ДО СЕГА ЩЕШЕ ДА СЕ ОТЧЕТЕШ КЛУБА ЩЕ МИНЕ И БЕЗ ТЕБ И БЕЗ ОТЧЕТА ТИ И БЕЗ ПАРИТЕ ЗА ЛАМПИ НА ПОЛИГОНА В ПАЗАРДЖИК.

КОГА ЩЕ СЕ ОТЧЕТЕШ ДА ВИДИМ КАКВО СТАВА КОЛКО СА ПАРИТЕ КАЖИ ДАТА. И ДА ВИДИМ КЪДЕ Е КНИГАТА НА КОГО СИ Я ДАЛ

КОГА ЩЕ МИ ДАДЕ РАДО ПАРИТЕ КОИТО ТОШЕВ МУ Е ДАЛ ЛАМПИ НА ПОЛИГОНА .НИКОИ НЕ ТЕ Е ЗАПЛАШВАЛ ПО ТЕЛЕФОНИ

Колега Асен,аз лично преди няколко дни видях въпросните лампи,как стоят на склад при Радо!

За да не се получават недоразумения, би ли уточнил дали правилно съм разбрал, че ме наричаш крадец?!

Та скъпо - човече ...... За кой полигон ми говориш ???? Ааааа онзи в Пазарджик, за който НИЕ няколко човека ( някой знаят кои са ) отделихме по няколко месеца от времето си за да стане ОНЗИ полигон факт. Аха за полигона в Пазарджик. Ми да те светна , че на тоз полигон идваха, помагаха и доста хора които нямат нищо общо нито с Клубът нито с породата. Та .....всички тез хора за които ти говоря не само отделиха време да помагат а и всеки е отделял дребни суми ей така за дреболии .... ама като се съберат ........ А ти къде беше бре, къде се мъчеше .....a ????? В Германия ? В Сърбия ? или в Словения ??? ОООО забравих доста мъки хвърли и ти ама НА СЕЛО В КЕНЕФА А .... ти питаше за лампите ..... Къде беше когато лампите бяха закупени, за което предоставих и финансов документ, и заявих че аз направих достатъчно за полигона и ако има някой желаещ да каже и да ги монтира ???? Къде беше бре Асенчо ???? ООО забравих, извинявай .... ЛЕЕШЕ МЪКИ И ПОТ В СЕЛСКИЯ КЕНЕФ. Та тез лампи седят вече 5-6 години, хванали са един пръс пепел и кашоните им се разкапват от седенето ......

НО ПАК ЗАЯВЯВАМ аз лампите няма да ги монтирам .....

Ако ти желаеш да го сториш, ако не се мъчиш някъде там на село ...... ЗАПОВЯДАЙ.

Бих ти ги предал с един приемо предавателен протокол в който е опомената точна дата за монтирането им на ПОЛИГОНА В ПАЗАРДЖИК. Аз ще дойда да те снимам как ги монтираш за да кача тук във форума снимки за доказателство.

Ако желаеш определяме една дата след Великден, пред няколко свидетели идваш изравяме ги и ти ги предавам.

А чакай да те питам още нещо ...... Ти какъв го играеш в клуба защото аз когато бях в клуба незнаех за твоето съществуване а и по списъците който ми е пращал председателя не фигурираш никъде ???????

Май доста време ти отделих, невярвам да го заслужаваш ......

Edited by kseno

Това е списъка на членовете за 2011г- лично ми е изпратен тогава от УС на Клубът
??????????????????
Къде си бре скъпи ми Асенчо ???? А Мазньо ????

Списък

на членовете на НКНЛТ

1.Георги Стоянов Тошев

2.Желю Иванов Желев

3.Ненчо Жечев

4.Владимир Тодоров Йорданов

5.Александър Бориславов Радивчев

6.Димитър Илиев Вършилов

7.Димитър Петров Костов

8.Николай Бонев Сомов

9.Веселин Димитров Христов

10.Данчо Димитров Христов

11.Георги Стоянов Георгиев

12.Генчо Стоянов Стоянов

13.Николай Александров Василев

14.Пламен Валентинов Нешков

15.Иван Желев Иванов

16.Карамфил Иванов Карамфилов

17.Йордан Тодоров

18.Илиян Митков Димитров

19.Диан Димов Петков

20.Тодор Николаев Кръстев

21.Илиян Йорданов Александров

22.Христина Пенева Иванова

23.Данаил Петров

24.Сашо Данчев Райчев

25.Владимир Лазаров

26.Ангел Киришев

27.Георги Видолов Първанов

28.Николай Симеонов –замразено членство

29.Радко Радев

30.Иван Стоименов Гинов -замразено членство

31.Радослав Йорданов Радуилов

32.Георги Стратиев Георгиев

33.Иван Димитров Иванов

34.Рейхан Естесов Ешрефов

35.Кенан Февзи Юсеин

36.Рамадан Щабан Кямил

37.Станислав Методиев Младенов

38.Петър Пламенов Георгиев

39.Станислав Иванов Червеняшки

40.Васил Замфиров

41.Марин Стоянов Николов

42.Тихомир Христов Тодоров

43.Искър Георгиев Илиев

44.Румен Петров Петров

45.Тодор Солаков

46.Радостин Радованов

47.Рангел Илиев Станджиков

48.Спас Живков Крушаров

49.Християн Паскалев

50.Дилян Митков Петков

51.Ивайло Иванов Божидаров

52.Цветелин Тодоров Аспарухов

53.Георги Стоянов Диков

54.Хюсеин Мустафа Али

55.Мутула Хюсеин Мехмед

56.Горги Борисов Бъков

57.Дилян Йосифов Иванов

58.Петър Емануилов Богданов

59.Младен Георгиев Георгиев

60.Георги Василев Крушков

61.Ремзи Бекир Делихалил

62.Ивайло Василев Кибритев

63.Ивелин Руменов Неделчев

64.Николай Татаров

65.Тодор Кочев

66.Стоян Недялков Димитров

67.Ясен Георгиев Димов

68. Ясен Колев

69.Христо Христов

70.Божидар Христов

71.Тихомир Митев

72.Иван Димитров

73.Петър Петров

НАБРАЛ СИ СКОРОСТ АМА КАТО СЕ ВИДИМ ДРУГА ПЕСЕН ЩЕ МИ ЗАПЕЕШ МЕРЕТЕ СИ ПРИКАСКИТЕ ЛАИНАРИ ПРОСТИ АЗ ЛИЧНО ЩЕ ДОИДА

ДРУГАТА СЕДМИЦА В ПАЗАРДЖИК ДА ВИДИМ КОЛКО СИ ОТВОРЕН СМЕШНИК СМОТАН .ДА ТЕ ВИДЯ ПЛЕШИВЕЦО.

НАБРАЛ СИ СКОРОСТ АМА КАТО СЕ ВИДИМ ДРУГА ПЕСЕН ЩЕ МИ ЗАПЕЕШ МЕРЕТЕ СИ ПРИКАСКИТЕ ЛАИНАРИ ПРОСТИ АЗ ЛИЧНО ЩЕ ДОИДА

ДРУГАТА СЕДМИЦА В ПАЗАРДЖИК ДА ВИДИМ КОЛКО СИ ОТВОРЕН СМЕШНИК СМОТАН .ДА ТЕ ВИДЯ ПЛЕШИВЕЦО.

"....Последно доколкото си спомням бе използван от членове на клуба да ми отправят заплахи, които за съжаление засегнаха едно от децата ми....."
Протектор

Те това хич го немогат :)

Edited by kseno