Jump to content

Мнения за ловен автомат Армсан

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Много Ви моля да споделите мнения за ловен автомат Армсан 12 /76. Някой притежава ли такова оръжие, или поне да е чувал някакви отзиви?

post-8054-0-87751000-1382663004_thumb.jpg

post-8054-0-47700500-1382663013_thumb.jpg

Колега, за ловните автомати на Армсан има изписано вече доста, по ловните и стрелковите форуми. Можете да потърсите инфорамицята в мрежата.

Имам преки впечатления от Армсан, използвам оръжието за динамична стрелба, вече една година. Общо във Федерацията има три такива пушки, не зная колко хиляди патрона са изстреляни с тях, но нито аз , нито колегите сме имали никакви проблеми.

Ако оръжието ви пасва като енергономика, ви го препоръчвам. Оръжието е с много добър бой както със съчми, така с куршум. Има голямо разнообразие от модели и с различна дължина на цевите, предлагат се и много аксесоари.

На снимките, които сте поставили, не са автоматите, а помпите на Армсан.

Благодаря за информацията колега....грешката за снимките е моя - става въпрос за тази пушка - http://zarimex.eu/armsan-turkey-armsan-armtac-rsa2-green-p-1463.html - ловен автомат 12/76 , 51 см цеви , пистолетна дръжка, пикантини слот, мерни прибори...днеска се обадих в магазина и казаха , че я имат налична - 725 лв...започвам да вадя документите... :acute: ...след твоето мнение нямам съмнения в избора... :clap:

Радвам се за избора ви.

Един съвет, след като закупите оръжието ,преди първата стрелба го разглобете и го изчистете от консервационата смазка със спирт.

Благодаря за информацията колега....грешката за снимките е моя - става въпрос за тази пушка - http://zarimex.eu/armsan-turkey-armsan-armtac-rsa2-green-p-1463.html - ловен автомат 12/76 , 51 см цеви , пистолетна дръжка, пикантини слот, мерни прибори...днеска се обадих в магазина и казаха , че я имат налична - 725 лв...започвам да вадя документите... :acute: ...след твоето мнение нямам съмнения в избора... :clap:

Колега здравей!!!

Защо искаш пушка с 51 см цеви, полуавтомат.

Ако си мераклия за такава един колега продава Бенели с 51 см цев, сгъваем приклад , малко страшна на вид.Стреля на автомат и на помпа.Бенели. Мисля ,че ще я даде за 800 лева.

Малко не схванах - хем автомат, хем помпа?...Нека да качи снимки ако може колегата и да се свърже с мене - 0887008381...А що се отнася до дължината на цевите - просто предпочитам по-маневрените оръжия...теренът на който ловуваме е такъв, че се стреля на 30-40 метра - гъста гора, дерета, храсти....а и е по -лека пушката....има си и много добри мерни прибори и най-важното - фабричен пикантини слот - евентуално за бързомерец...

Че те помпи по скъпи от автомата да не ги продават със сантименталната им стойност ;)

Малко не схванах - хем автомат, хем помпа?...Нека да качи снимки ако може колегата и да се свърже с мене - 0887008381...А що се отнася до дължината на цевите - просто предпочитам по-маневрените оръжия...теренът на който ловуваме е такъв, че се стреля на 30-40 метра - гъста гора, дерета, храсти....а и е по -лека пушката....има си и много добри мерни прибори и най-важното - фабричен пикантини слот - евентуално за бързомерец..

Здравей, колега!!!

Извинявай за късното включване но си бях малко по Пловдивско и имах селска работа.Ако искаш снимки на това чудо да ти пратя утре.

Пиши и наслукщаquote]

Един приятел се чудеше дали да си вземе Чърчил или Армсан. Миналата седмица си купи Чърчил и ми казва - " е то в книжката навсякъде си пише Армсан...." После някой му казал, че били еднакви, аз също поне на външен вид не откривам разлика освен в надписите....

• 4 months later...

Колега, за ловните автомати на Армсан има изписано вече доста, по ловните и стрелковите форуми. Можете да потърсите инфорамицята в мрежата.

Имам преки впечатления от Армсан, използвам оръжието за динамична стрелба, вече една година. Общо във Федерацията има три такива пушки, не зная колко хиляди патрона са изстреляни с тях, но нито аз , нито колегите сме имали никакви проблеми.

Ако оръжието ви пасва като енергономика, ви го препоръчвам. Оръжието е с много добър бой както със съчми, така с куршум. Има голямо разнообразие от модели и с различна дължина на цевите, предлагат се и много аксесоари.

На снимките, които сте поставили, не са автоматите, а помпите на Армсан.

Здравей колега! Бихте ли уточнили конкретно моделите на тези три пушки АРМСАН, с които стреляте ... по-точно ме интересува м/у тях има ли и ФЕНОМА ... или всички са само модел 612. Моля да споменете и с какви дължини на цевите са използваните оръжия! Благодаря! С приятелски поздрави! :good:

Edited by В. Василев

Те тия май постоянно си сменят имената. Днес виждам ,че има на пазара вече и под името Валтер.

Те тия май постоянно си сменят имената. Днес виждам ,че има на пазара вече и под името Валтер.

Няма как да ползват името ако не са купили патента и е най-вероятно, или Валтер са изнесли там част от производството си. И двете неща ги правят комшиите, и си вървят напред а ние само можем да плюем турското и до там....

Да, това за мен беше полезно да го знам, че преди няколко месеца избуших гугъл да търся Walther shotgun и нищо не намерих от тридесет и някоя си година насам.

Сещам се и за едни телефони навремето - Panasoanic ☺

хахах ми то стана като марката на едни маратонки с надпис ......adibas.....и циганчето беше написало маркови :db::) така че си представи какво качество са ...а ти си помисли дали си заслужава да имаш в ръцете ти една =@ със закъснител.....

Мой колега си взема такъв Валттер и за сега е много доволен.Автомата презарежда дори и с калпавите патрони на арсенал .... а до колко ще изкара това е божа работа но за тези 660 лв изглежда обещаващо.

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Здравейте колеги някой има ли представа къде във Варна може да се види този модел - ARMSAN Phennoma Max-4 HD Camo Realtree?

Благодаря.

Здравейте колеги някой има ли представа къде във Варна може да се види този модел - ARMSAN Phennoma Max-4 HD Camo Realtree?

Благодаря.

В магазин Дракон - до съда. Те работят с вносителя - ЗАРИМЕКС.

Edited by В. Василев

В магазин Дракон - до съда. Те работят с вносителя - ЗАРИМЕКС.

Благодаря колега!