Jump to content

впечатления от слугова цев 61см с нарези за стожер 2000

Share

Recommended Posts

Трети сезон ловувам със Стожер с 55см слугова (няма с нарези за нея) цев.Прострелял съм я на 70м, без значение от боеприпаса прави група колкото един компакт диск.На 100м лист А4 без проблем.Единствено има по лоша група с 70мм патрони.

Ей тва е дзверо http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=41762&hl=%2B%F2%F3%ED%E8%ED%E3+%2B%F1%F2%EE%E6%E5%F0

И за 315лв та даже и 220 са много за тази цев моята я взех за 150лв от Вип-а София(само с мушка е ) не вярвам един мерник да вдига цената със 100 лева и повече.

И за 315лв та даже и 220 са много за тази цев моята я взех за 150лв от Вип-а София(само с мушка е ) не вярвам един мерник да вдига цената със 100 лева и повече.

Да, ама меренето с мерник и мушка е друго!

• 4 weeks later...

Трети сезон ловувам със Стожер с 55см слугова (няма с нарези за нея) цев.Прострелял съм я на 70м, без значение от боеприпаса прави група колкото един компакт диск.На 100м лист А4 без проблем.Единствено има по лоша група с 70мм патрони.

Ей тва е дзверо http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=41762&hl=%2B%F2%F3%ED%E8%ED%E3+%2B%F1%F2%EE%E6%E5%F0

здр колега би ли ми препорьчал някои куршуми от които ти си доволен за да ги пробвам и аз защото аз просрелвах с няколко вида но всички бяха 70мм а иначе и при мен дадаха група колкото диск но на 50м

здр. аз лично ползвам "DDupleks 32 magnum" и "B&P Mythos" пак магнум. Дуплекса е с 32грамов куршум а БП-то с 38

успех и прави проби и с други

Разликата в диаметъра е точно 1/10 Разликата на външен вид е очевидна на снимката два стандартни куршума 12кал. дясния е слуг куршум.

Пластмасовата тапа на слуг куршума е занитена за куршума /мисля че се вижда на снимката/ на стандартните тапата е свободна.

Колега този средния куршум от какъв патрон го извади,че аз ползвам същите като патрона е на PMC 28гр и съм много доволен.Стрелям ги през цев 60см вече цилиндър след като я подкастрих :1:

Ползвам пушката с оптика и до 100м имам доста добри резултати,тази година опънах един праслак от 90м и го стопирах доста добре,иначе имам 8 прасета ударени само с този модел патрон и всичките си останаха при мен :D

Извадих го от турски патрон този на снимката.За мое учудване с тези патрони направих най-добра група.Аз също подкъсих моята цев махнах шока оставих я 64см.и монтирах бързомер Тези турски патрони са много точни и много евтини окло 1лв.само дето много цапат цевта много трудно я изчистих след стрелбата.

post-49931-0-97174700-1393344614_thumb.jpg