Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

ИВК на български гончета, организирано от НКБГ

Recommended Posts

На 22.02.2014 г. /събота/ от 09:00 часа, НКБГ ще проведе ИВК за Български гончета, на полигона в Ардино, на 30 км западно от Кърджали. Такса за участие за клубни членове - 15 лв. За неплатили членския си внос за 2013 год и за неклубни членове таксата е 30 лв, Ще се записват 20 кучета с цел по-спокойно протичане на мероприятието. С предимство са кучета, които не са издържали ИВК.

Изпитанието ще се проведе както следва:

- ИВК за кучета до 2 год.

- ИВК за кучета над 2 год.

Участие само след предварително записване на клубния e-mail: [email protected]

Делчо Кочанков - 0889 532 458

Сейхан Мухарем - 0886 075 757

Съдии на мероприятието - от съдийската листа на НКБГ.

Edited by Доктора
  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Отлична организация на изпитанието, заграждението бе с площ около 45 дрк. което оказа влияние при младите кучета по мое мнение, имаше и такива които се справиха повече от добре едно от тях се размина

...

Не знам въобще защо ти отговарям Да постна ли ЛС до теб от преди 2 дни в което ти написах, че има записани 23 кучета И тъй като целия треперя от страх ти правя следната оферта - докарваш най-доброто

Posted Images

Записани до момента 13 клубни кучета

При изпращане на заявките за участие отбелязвайте име на кучето, собственик, възраст и има ли оценка и от коя екстериорна изложба.

Публика разбира се, че се допуска, но дано този път тя да бъде на нивото на мероприятието и да се държи така, както би искала, ако нейно куче участва в изпитанието. А и това са местата на които се запознаваме, обменяме телефони и информация.

Преди Ардино в дясно - Белите брези

Ще има ли отседнали в комплекса, или сами ще си пием ракията? :drinks:

На 22.02.2014 г. /събота/ от 09:00 часа, НКБГ ще проведе ИВК за Български гончета, на полигона в Ардино, на 30 км западно от Кърджали. Такса за участие за клубни членове - 15 лв. За неплатили членския си внос за 2013 год и за неклубни членове таксата е 30 лв, Ще се записват 20 кучета с цел по-спокойно протичане на мероприятието. С предимство са кучета, които не са издържали ИВК.

Изпитанието ще се проведе както следва:

- ИВК за кучета до 2 год.

- ИВК за кучета над 2 год.

Участие само след предварително записване на клубния e-mail: [email protected]

Делчо Кочанков - 0889 532 458

Сейхан Мухарем - 0886 075 757

Съдии на мероприятието - от съдийската листа на НКБГ.

Още един въпрос ;от скоро имам една кучка клубна закупих я от Ричи и за нея ли таксата ще е 30лв

Имам един въпрос;30лв не са ли малко много!

Мероприятието е КЛУБНО...все пак,трябва да има разграничение между клубен участник и неклубен!

Иначе на готова 'погача" всички сме лакоми!

Мероприятието е КЛУБНО...все пак,трябва да има разграничение между клубен участник и неклубен!

Мисля,че това са много пари.Ако дойда с 4 кучета трябва да платя 120лв и 80лв разходи тя половината заплата ми отиде,друго щеше да бъде ако беше 20лв,но щом са решили така така да бъде,само не разбрах каква ще е цената за клубно куче.

Edited by roko.1975

Мисля,че това са много пари.Ако дойда с 4 кучета трябва да платя 120лв и 80лв разходи тя половината заплата ми отиде,друго щеше да бъде ако беше 20лв,но щом са решили така така да бъде,само не разбрах каква ще е цената за клубно куче.

В клуба не членуват кучета,а ХОРА...ти можеш да имаш куче с родословие,но до колкото знам не си член на въпросния клуб!

Не напразно се плаща членски внос и прочие...но как да ти го обясна...вече всеки си прави сметката колко и къде ще води!

Бастун ако мислиш,че ще спечелиш призиво място върви аз ще те спонсорирам,ако не спечелиш нищо даваш ми кучето което купи от Първомай.

Записването за участие приключи поради запълване на предвидения брой участници и резерви.

Записването за участие приключи поради запълване на предвидения брой участници и резерви.

Честито.

Май се уплашиха като разбраха,че тежката артилерия идва :big_boss:

Май се уплашиха като разбраха,че тежката артилерия идва :big_boss:

мани, мани... куршум ще му леем с "литовка"... :D

мани, мани... куршум ще му леем с "литовка"... :D

Асене в този гатер моите кучета се чувстват все една са си в двора и са приятели с прасчо.

Не знам въобще защо ти отговарям

Да постна ли ЛС до теб от преди 2 дни в което ти написах, че има записани 23 кучета

И тъй като целия треперя от страх ти правя следната оферта - докарваш най-доброто си куче, аз му плащам таксата участие. Ако успее да изпревари поне едно от шесте кучета с медали ти плащам и горивото и черпя бутилка уиски.

Но ако това не се случи???????

Ще спреш ли да пишеш глупости?

Докторе...........едва ли,те са силни в продажбите........

Да постна ли ЛС до теб от преди 2 дни в което ти написах, че има записани 23 кучета

И тъй като целия треперя от страх ти правя следната оферта - докарваш най-доброто си куче, аз му плащам таксата участие. Ако успее да изпревари поне едно от шесте кучета с медали ти плащам и горивото и черпя бутилка уиски.

Щом имате записани 23 значи там ще се видим,не искам да ти взема бутилката.

Edited by roko.1975