Jump to content

Подарък за ловджия - моля помогнете

Share

Recommended Posts

Здравейте на всички.Баща ми има рожден ден и реших да потърся помощ при вас защото не разбирам много а искам да го зарадвам...заделила съм сума от 500 лева за подарък..Исках да му взема пушка но мисля че сумата ми е малка,друго мислих за ловен трофей на глиган винаги е искал да си препарира но все не се наканва но аз си мисля че смисъла на трофея е да го е убил той не да е трофей на някой друг...и трето за което знам че ще го зарадва е ловно куче но ако му взема трябва да е обучено тъй като няма много време да се занимава с тях а те са доста скъпи...Моля помагайте ще ви бъда много благодарна :))

Здравей.Начинанието ти е похвално,но няма как да купиш пушка на баща си.Закупуването на оръжие е сложен процес,във ,който задължително участва бъдещия собственик,така,че не става.Трофеят губи смисъл ако не е личен,а пък избора на куче съм сигурен,че няма как да го направиш ти.Помисли за вариантите-качествени дрехи,обувки,нож.Мога да ти съдействам за избор на модели и марки.Ако решиш пиши ми лично съобщение.Поздрави.

За 500 лева хубави дрехи или качествени обувки са добър вариант според мен,като завали дъжд,сняг или е студено ще се сеща за теб....УСПЕХ.

благодаря ви много може ли да качите и линкове към сайтове където продават по качествени дрехи ножове тъй като в интернет има много места за пазаруване а не знам къде са по качествените...

Здравейте на всички.Баща ми има рожден ден и реших да потърся помощ при вас защото не разбирам много а искам да го зарадвам...заделила съм сума от 500 лева за подарък..Исках да му взема пушка но мисля че сумата ми е малка,друго мислих за ловен трофей на глиган винаги е искал да си препарира но все не се наканва но аз си мисля че смисъла на трофея е да го е убил той не да е трофей на някой друг...и трето за което знам че ще го зарадва е ловно куче но ако му взема трябва да е обучено тъй като няма много време да се занимава с тях а те са доста скъпи...Моля помагайте ще ви бъда много благодарна :))

Има един лесен вариант, когато не се знае какво точно му трябва на ловеца. Закупува се ваучер на определена стойност от голяма верига оръжейни магазини, в които има богат асортимент от стоки и където рожденика, би могъл да си избере и пробва това, което му харесва.

На рождения ден му подарявате ваучера, а той си избира сам подаръка по-късно в магазина :)

Схемата е пробвана многократно и всички бяха доволни от резултата :cap:

Дрехите,са нещо временно.Скъсват се и хайде не боклука :) Можело е да насочите момичето към постовете на big five-за някое сувенирче

Дрехите,са нещо временно.Скъсват се и хайде не боклука :) Можело е да насочите момичето към постовете на big five-за някое сувенирче

Може, идеята е добра ТОВА е темата, където могат да се разгледат нещата. Ако си харесате нещо, пишете на автора на темата на ЛС.

Има един лесен вариант, когато не се знае какво точно му трябва на ловеца. Закупува се ваучер на определена стойност от голяма верига оръжейни магазини, в които има богат асортимент от стоки и където рожденика, би могъл да си избере и пробва това, което му харесва.

На рождения ден му подарявате ваучера, а той си избира сам подаръка по-късно в магазина :)

Схемата е пробвана многократно и всички бяха доволни от резултата :cap:

благодаря ти идеята ти много ми хареса :) това е най-добрият вариант и той ще е доволен и аз разбира се че той е доволен :)