Jump to content

Търси се! СПЕШНО; СПЕШНО! Предлага възнаграждение!

Пурко
 Share

Recommended Posts

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

доня Геривет дел Пойнтероссо с удоволствие влиза в образ :) :)

п.с. ама мнооого ми хареса тая сценка!!!!!

Edited by Гергана Георгиева

Ей Жоре Жоре как ще се погледнете на 03.08.2014г. с Васил пък и с хората дет ги споменаваш просто не е истина. ;)

Забелязал съм, че когато някой ядоса Пурко, той става много интересен и му идва вдъхновение за писане на пиеси и есета... :friends:

А и му се отдава да пише, както той си знае в неговия си стил, но винаги казва истината, въпреки, че е по такъв забавно-хумористичен начин :cap:

Пурко, предполагам, че тази пиеса няма да се играе в онзи театър, така че нашата сцена е на твое разположение, за изява на творческите ти умения :horse:

дон Петроне Бонянсера дел Черниломса, (с малко италианска кръв, която идва от германската му баба – Сърбине Фийлдтрайхел)

ПРЕДЛАГАМ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ!

Шъ тряя да черпиш сия. Намерих единя - тоз цитирания :buba:

Другата баба била от Аржентина доня Сицилиняна Римлянса :oops2:

Edited by П. Бонев

Ей Жоре Жоре как ще се погледнете с хората дет ги споменаваш просто не е истина. ;)

Маноле, Жоро, Пурко де, мисля, че с много от хората е говорил преди да пише това. Поне с мен говори и искаше позволение човека.

Пурко я кажи кокошката ли е дошла първа или яйцето!

Маноле, Жоро, Пурко де, мисля, че с много от хората е говорил преди да пише това. Поне с мен говори и искаше позволение човека.

Пурко я кажи кокошката ли е дошла първа или яйцето!

Дон Петро,

Баш ми е най-драго да Ве осветля по тоз фундаменталнии вопрос - смятам знайш, че кокошка ... отвсякъде може да ти долети - но яйцето ...

то е друга работа ... я - виж к'во "камилско" яйце им се запече на дупетата на "некой друуари" ... мислиш ли, че е лесна работа ...

Болката минава, дон Петро, но срамът остава .........

Edited by Пурко

За да няма шикалкавене,ще ви напиша направо,че в *** има изключително неприятен двоен стандарт и толериране на хора и мнения устройващи В.Терзийски.Наказват се всички,които не са сьгласни или изказват мнения различни от неговото.Считам че това ще доведе до отдрьпването на все повече потребители от този портал.

Edited by Oberon

Ей Жоре Жоре как ще се погледнете на 03.08.2014г. с Васил пък и с хората дет ги споменаваш просто не е истина. ;)

че защо да е проблем да ги гледа ,по е интересно те как ще гледат в стремежа си да докопат някаква си илюзорна власт се изпе,,,,стиха ,

За да няма шикалкавене,ще ви напиша направо,че в *** има изключително неприятен двоен стандарт и толериране на хора и мнения устройващи В.Терзийски.Наказват се всички,които не са сьгласни или изказват мнения различни от неговото.Считам че това ще доведе до отдрьпването на все повече потребители от този портал.

няма двоен стандарт има само един стандарт ,,стандарта на василиса,, ако го хвалиш пишеш ако му казваш истината в очите си ,лъжец,тъпън,малоумник,измикяр,ако си му спонсор си номер едно обаче ако види друг по добър спонсор на мига ставаш позор,враг,срам че те познава и че ти е правил биби 5 години не е важно щото не е гълтъл

Като ме питаш, г-н Маноле, да ти кажа.

Зарадван съм твърде, че моите измислени герои са предизвикали у теб асоциация, но, опасявам се, да не излезе накрая, че героите, за които се присещаш ти, са още по-измислени дори от моите.

Всички народи имат особено отношение към формирование от трима, например, шведите, цитирам: шведите какво са – шведите това са: вечер - шведска тройка, сутрин – шведска маса.

Но, особено е отношението на българският народ към троиците. Да свържа отговора си към тебе с онзи, който дадох на дон Петроне, направо ще цитирам автора андрешков, пък ти от тук нататък сам се сещай:

Едно време имало троица глупаци. Те тръгнали по печалба. Вървели, вървели три дни и три нощи. Намерили на пътя една тиква. Събрали се над нея, па се чудят и се маят:

— Бре, що ли е това, нане?

— Трябва да е нещо за ручане!

— Ка-ще да е за ручане… То е за игране, за търкаляне…

— А, сетих се, това е камилско яйце. Хайде да го измътим.

И захванали тримата глупаци да клечат на яйцето един подир друг, да клечат — да го измътят.

Мястото било стръмно и не знам как, тиквата се изтърколила, та тука, та тамо, та блъс — в един храст.

Из храста изскочил заек, свил уши, вдигнал опашка и побягнал.

Камилче, камилче!… Измъти се! — завикали тримата глупаци и хукнали подир заека да го гонят, да го хванат.....

Елин Пелин, "Тримата глупаци"

П.С. Не само на теб, Маноле, казвам: аз нямам, не съм имал и не ще имам притеснения да срещна когото и да било по белия свят, нежели хора, които са мътили камилско яйце.

Аз дон Хекторе дел Правописо ,знам къде се е загубила пиесата ви ,но искам да знам каква е наградата :sword:

Благодаря за интереса, дон ХетТоре. Подобаващо на печалбарската ми същност, в очакване треперех да започне пазарлъка.

Като начало ще стартирам с оферта, конкурентна на "Блеещи аджамейства" от Шоу в Би ГиЛви (упс, май пак обърках абревиатурата) ...

Не, няма да те карам да ми пишеш оди за възхвала,

защото правописът ти ужасен ще ми е провала -

направо ще ти връча наградата свещена,

ръждивата тръба водопроводна за информацията ценна ...

* аджамия - млад ловец - аджамейство - той и семейството му

** Би ГиЛви - доскоро популярна сред .. мен ...българска антимедия

Edited by Пурко

Благодаря за интереса, дон ХетТоре. Подобаващо на печалбарската ми същност, в очакване треперех да започне пазарлъка.

Като начало ще стартирам с оферта, конкурентна на "Блеещи семейства" от Шоу в Би Гви (упс, май пак обърках абревиатурата) ...

Не, няма да те карам да ми пишеш оди за възхвала,

защото правописът ти ужасен ще ми е провала -

направо ще ти връча наградата свещена,

ръждивата тръба водопроводна за информацията ценна ...

що ще рече ръждива тръба водопроводна ,чини ми се че ще е текче от завода иж,оо хвала тебе пурко щедрии

цял живот съм аз мечтал с тая тръба аз да пукна за славата на онзи форум дето на младия ловец приказка сладка ще разкажат и по пързалката ще го натирят ооо слава на тебе пурко душа мила и сватовна ,твоета възвишана пиеса е на един от тримата глупеца у гъзеца и подаръка си аз от теб им предоставям ,халаал да им е и него при пиесата да си го,, поставят,,

Edited by hhektor

ХА-ХА, това успях да го копирам (досещате се от къде) преди да го изтрият:

Псевдоинтелектуалец-комплексар подарява карабина ТОЗ –9 на млад ловец!

Колеги, докато се чудех как да Ви привлека вниманието и да задоволя комплексите си, ми хрумна гениална, никому нехрумнала досега идея. Да подаря старата си ,супер евтина и ненужна карабина на млад ловец. Освен това ми хрумна и да организирам конкурс. Ох , толкова невероятни идеи ми идват, че се плаша от себе си!

Условия за участие в конкурса:

1.Кандидатите да са станали ловци през 2014 г.

2.Всеки от кандидатите, трябва да представи написана от него повест на ловна тематика.Тази повест трябва да не по-малка от 40 машинописни страници, да се използва шрифт Times New Roman, 12 пункта, 90 знака на ред(включително интервалите), 120 реда на страница.

3.Всеки от кандидатите, трябва да представи нарисувана от него картина на ловна тематика, на правоъгълно платно с маслени бои.Размерът на една от страните на картината не трябва да е по-малък от 0,6м, при лице на картината не по-малко от 1 квадратен метър.

4. Всеки от кандидатите, трябва да представи изваяна от него бронзова скулптура на ловна тематика, не по-лека от 5 кг и с размери не по-малки от 0,4м/0,4м/0,5м.Използването на благородни метали, би удвоило получените за скулптурата точки.

5. Всеки от кандидатите, трябва да представи стихотворение на ловна тематика, в ямбичен стил, включващо не по-малко от 10 куплета.

Като предимство ще се счита ако някои от кандидатите са ми приятели или роднини, както и ако към стихотворението е композирана и музика, която го превръща в химн за прослава или на мене или на някой друг много достоен човек, като например В.Т. или Ицко Г.

Комисията, която ще оценява ,сигурен съм хилядите постъпили заявления и творби се състои засега само от мен.Поканил съм и проф. А.Пантев, който няма как да не приеме предложението ми , когато научи колко грандиозно мероприятие с невероятен награден фонд съм организирал.

Искрено Ваш ,

Псевдоинтелектуалец-комплексар

P.S. Не мога да разбера разни хорица като Любо Димитров, които си подаряват пушките ей така без фанфари, конкурси и медиен шум.То верно , че пушката на Любо беше някаква обикновена двуцевка, а не уникален тек, със страхотен бой и с невероятна емоционална цена за дългата редица от предишни собственици, но въпреки това някак обидно просто я подари.

Edited by Oberon

що ще рече ръждива тръба водопроводна ,чини ми се че ще е текче от завода иж,оо хвала тебе пурко щедрии

цял живот съм аз мечтал с тая тръба аз да пукна за славата на онзи форум дето на младия ловец приказка сладка ще разкажат и по пързалката ще го натирят ооо слава на тебе пурко душа мила и сватовна ,твоета възвишана пиеса е на един от тримата глупеца у гъзеца и подаръка си аз от теб им предоставям ,халаал да им е и него при пиесата да си го,, поставят,,

На мястото, където

посочваш ми да търся,

аз мисля да не бъркам -

не искам да се мърся.

Старание положих,

и, смятам, резултатно

дупето им да лъсне

и, мисля, ... безвъзвратно!

Но съм ти благодарен,

Хекторе Правописо,

че хората разбраха

как много замириса.

Тръбичката ръждива -

тя вече си е твоя!

На нея ще изпиша:

"На Би ГиЛви - героя"

* Би ГиЛви - доскоро популярна сред .. мен ...българска антимедия

Edited by Пурко

То верно , че пушката на Любо беше някаква обикновена двуцевка,

Вярно, че беше обикновена, но много кадемлийка.

Това ми е свинската слука с нея, до като бе при мен.

Вече е подарена на млад ловец (разбира се със съгласието на Любо).

post-20709-0-63371900-1404512100_thumb.jpg

post-20709-0-59595900-1404512138_thumb.jpg

Я, вижте поста на "милиционера със съвест" с оная отрепка Скота, рак в кръвта ги хвана, че не можаха да се доберат до парите на дечицата! Сега ще пратя един линк до Дирк, че в залязващия форум всички компромати срещу тях се изтриваха веднага!

Друго на ум не ми идва освен ПОДЛОГИ!biggrin.gif/> Самозабравили се типове, независимо соц. статус!!! Околопловдивският дембелин, присвоил с лека ръка хиляди левове предназначени за деца-инвалиди, подскача в подгизнала пикочна радост от гнъсната ви подкрепа ментални клошарчета такиви - селячески подкупници със задълбочени психиатрични пропуквания! "създатели" сте единствено на крещяща парвенющина, лековато представяна като някакъв "идеал съзидателен", ревностно разчитайки на подкрепи от идентични на вас самите разпердушинени морални немощници, чиято единствена цел е натъпкване на всякакъв дивидент, ако ще и екскремент на "далавера" да е..angry.gif/> Какво дадохте на форума през годините на инсектното ви пашкулстване, освен зле прикриваната ви кинтарщина?! Преди време си ви казах, че сте сволочи, долни същественца, битуващи зловредно в подкорието на великата идея за качествени ловни кучета в България и злоупотребявайки с нея. На какво научихте обикновения български ловец ловуващ с ловно куче, освен на злоупотреби с доверие и измамно печелене на пари?! Да не дава Господ да сте модел, на каквото и да е в Българската ловна кинология! И вие ще ми говорите за подменени цености!!! Имали ли сте някога изобщо знание, че съществуват такива...?!angry.gif/>

Грозните изблици на каруцарска словесност са пряк резултат от инфантилна ментална немощ и имбецилно скудоумие.

Не мисля, че имат място в стилистиката на нашия разговор.

Апропо, сетих се за още едно от нещата, дето си ги търся:

"Винаги съм се възхищавал на богатството на родната ни реч. Каква богата опозиция в една сравнителна степен:

остър, по-остър, най-остър. Обаче: тъп, плосък, вдлъбнат .....

Един човек ми сподели, че много боли, когато си тъп.

Питам се каква ли е болката, когато си вдлъбнат ...."

Колко ниско може да падне човек от жажда за власт!

В опита си да провалят Общото събрание на ВДД-БГ, лицата Васката Терзийски и Любомир Петков организирали среща с г-н Петков - председател на НЛРС СЛРБ и си помислили, че може да му поставят условия - поискали от него да забрани на Председателя на ловното сдружение в гр. Димитровград да не преотстъпва залата за събранието на ВДД БГ и така да бъде провалено събранието!

Благодаря на г-н Петков за това, че не отговаря на такива долни и жалки опити за провокация!