Jump to content

Търси се! СПЕШНО; СПЕШНО! Предлага възнаграждение!

Пурко
 Share

Recommended Posts

Драги колеги, приятели и не такива. Без да търся помощ и съдействие, и аз като Пурко искам да споделя нещо от което меко казано останах изумен. Накратко, в детайли, след пост на Неделчев, който видях в частния форум на /редактирано/, на който той нагледно, със снимки показва разговор между Яна Стойкова и Васил Терзийски по Skype, от който останах тотално омерзен, написах коментар в 23,10 часа: " Гнусна и жалка картинка "........

След около половин час в който разсъждавах над нещата, и търсейки като абонат в Skype в това време лицето Васил Терзийски, установих че /редактирано/, от страх се е изтрил като абонат от Skype, само и само да покрие мръсните си интриги. И в следващия момент когато в частния форум на ловците в БГ се опитах да попитам защо така, получих това......

attachicon.gifБез име.png

Ами това е колеги, приятели и не такива, аз винаги съм знаел /редактирано/ кой е, но виждам че все още има хора, който са оплетени в пипалата на тоя интригант и комплексиран тип, вживял се поради съпътстващи го обстоятелства в диктатор......

И сега няма какво да се чете в любимата ми тема.

• Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Прочетох на едно място, че един презокеански зевзек прави аналогия между поизпосталялото конче от моята пиеска, Грозонантчо, и едно, меко казано, "странно" псевдо-същество.

Много ми е важно категорично да заявя, че никой кон или каквото и да е живо същество по земята не заслужава толкова тежка обида, че да бъде сравнявано с въпросния организъм.

Не мога да скрия, че героите в моята пиеса в известен смисъл наподобяват едни добре познати за всички самозабравили се човекоподобия, които напоследък замърсяват пространството с присъствието си.

Считам за необходимо да кажа следното:

ВЗЕМАМ СИ НАЗАД всички шеги и закачки, и категорично ПРЕКРАТЯВАМ опитите си, чрез шега, шарж или бъзик да помогна на индивиди, които са изгубили човешкия си облик.

Съжалявам за времето, което изгубих за това!

През последните седмици въпросните организми - използвам думата "организми", защото не намирам как по друг начин да изразя омерзението си от създания, които единствено осмислят съществуването си на земята с едничката си мисия да я наторяват - категорично доказаха, че не заслужават нищо повече от презрение и обръщане на гръб.

Имбецил и олигофрен са диагнози, но те се поставят на човешки същества, които нямат вина за това си заболяване. Тук, обаче случаят е много различен - няма как въпросните струпвания на клетки да бъдат окачествени по подобен начин....

Не ми е известен терминът за диагнозата на организъм, в който функционира единствено отделителната система ... Трябва да попитам някой отвъд океана дали "пръдня на алигатор" не е най-близкото по смисъл, ко шъ кайш, Шибека?

Размяната на думи с въпросните креатури е загуба на време.

Гнилоч ... По-гадно е от всичко, което може да донесе котката ...

Edited by Пурко

Тия съждения на Пурко нещо ми подсказват ,че отрано си е мебелирал и подреждал сериозно горния етаж. Явно Пловдивската английска гимназия дава добър старт в "мебелировката", след обещаващо детство естествено.

Прочетете ТАЗИ тема и ще ви станат ясни доста неща, свързани с въпросното лице...?!

Прочетох на едно място, че един презокеански зевзек прави аналогия между поизпосталялото конче от моята пиеска, Грозонантчо, и едно, меко казано, "странно" псевдо-същество.

Много ми е важно категорично да заявя, че никой кон или каквото и да е живо същество по земята не заслужава толкова тежка обида, че да бъде сравнявано с въпросния организъм.

Не мога да скрия, че героите в моята пиеса в известен смисъл наподобяват едни добре познати за всички самозабравили се човекоподобия, които напоследък замърсяват пространството с присъствието си.

Считам за необходимо да кажа следното:

ВЗЕМАМ СИ НАЗАД всички шеги и закачки, и категорично ПРЕКРАТЯВАМ опитите си, чрез шега, шарж или бъзик да помогна на индивиди, които са изгубили човешкия си облик.

Съжалявам за времето, което изгубих за това!

През последните седмици въпросните организми - използвам думата "организми", защото не намирам как по друг начин да изразя омерзението си от създания, които единствено осмислят съществуването си на земята с едничката си мисия да я наторяват - категорично доказаха, че не заслужават нищо повече от презрение и обръщане на гръб.

Имбецил и олигофрен са диагнози, но те се поставят на човешки същества, които нямат вина за това си заболяване. Тук, обаче случаят е много различен - няма как въпросните струпвания на клетки да бъдат окачествени по подобен начин....

Не ми е известен терминът за диагнозата на организъм, в който функционира единствено отделителната система ... Трябва да попитам някой отвъд океана дали "пръдня на алигатор" не е най-близкото по смисъл, ко шъ кайш, Шибека?

Размяната на думи с въпросните креатури е загуба на време.

Гнилоч ... По-гадно е от всичко, което може да донесе котката ...

"""""""""Трябва да попитам някой отвъд океана дали "пръдня на алигатор" не е най-близкото по смисъл, ко шъ кайш, Шибека?""""""""

Пуриславе......аз съм добронамерен ! Съвеста ми е спокойна,защото поне повлиях съвсем положително и духовно на един обикновен пазител на редът да се вдъхнови и да започне да пише стихотворни творби! Само от хумористични такива( в ранните му зачатъци),премина в драма....творческа драма!:)