Jump to content

Ловно изложение

vlado901
 Share

Recommended Posts

Здравейте, колеги предполагам, че повечето от Вас знаят за предстоящото ловно изложение от 24-28ми септември в Интер Експо Център -София. Според вас дали това изложение ще успее да събере достатъчно изложители, за да бъде наистина интересно или ще бъде "постно"? Основно се интересувам, защото съм решил да си закупя ново оръжие и малко екипировка за предстоящия свински сезон. Всякакви мнения, препоръки и коментари са добре дошли.

Edited by vlado901

Здравейте, колеги предполагам, че повечето от Вас знаят за предстоящото ловно изложение от 24-28ми септември в Интер Експо Център София. Според вас дали това изложение ще успее да събере достатъчно изложители, за да бъде наистина интересно или ще бъде слабо ? Основно се интересувам, защото съм решил да си закупя ново оръжие и малко екипировка за предстоящия свински сезон? Всякакви мнения, препоръки и коментари са добре дошли.

Колега, моите уважения, но при този така зададен "въпрос" ...

Ако и това ловно изложение, преди откриването на сезона, е умряло като пролетното в Интер-Експо центъра, ще се замисля изобщо дали да ходя вече на такива събития! Не ми е за няколкото лева вход! Не виждам причина обаче, ако производителите на ловно оръжие, боеприпаси и екеипировка не уважават такива изложения, редовите ловци да го правят.

Въпроса е ,че преди 2 години ходих на това изложение в Експото и беше меко казано пародия. Опитах се да си пооправя въпроса надявам се сега да има повече мнения. :big_boss:

Ако искаш съвет, ела по време на изложението и обиколи всички познати ти ловни магазини. И ги врънкай за отстъпки, ако харесаш нещо, зарад изложението.

Това като идея ми беше дадено доста пъти, въпреки че хич не обичам да се дрънкам за цената на нещо, но не пречи да пробвам в крайна сметка.

Със всяка година трагедията става все по голяма.Много се съмнявам дали изобщо си заслужава подобно посещение.Вместо да погъдаличкат хората с някоя отстъпка,да ти привлекат вниманието,имам чувството че цените са по високи от колкото в магазините им.

ех колеги, само да бях 400 км по-близо до столицата, лошо или лошо изложение нямаше да има........... при всеки случай влизам в оръжеен магазин, било то и само да изплакна очите.............а там ви е в краката и пак се чудят някои дали да платят за метрото два лева

• 3 weeks later...

Ми не е точно така колега. Аз посетих изложението и да ти кажа по-голяма пародия не бях виждал скоро. На един от щандовете гледам модел обувки и питам за цената - казват ми 725 лв, но щели да ми направят 10% отстъпка заради изложението. Познай колко беше цената на същите обувки на сайта на фирмата - 580 лв. 725-10%=650лв, а до 580 (ако ги поръчам от сайта директно). Бренекета на ротвайл за 12/76 - 3.90 лв, а иначе се продават по 2.90 максимум и т.н. Единствено на 2 щанда имаше някакви реални отстъпки от нормалните им цени(няма да коментирам имената на фирмите) от продуктите, които ме интересуваха. Не съжалявам за 3 лв. вход, и бензина който изгорих да отида там - съжалявам за изгубеното си време и за гадното чувство, че търгашите в България(нарочно използвам тази дума) все още ни имат за балъци и се гаврят с нас. Колкото и голямо желание да имам да си харча парите в БГ, а не в чуждестранни сайтове(тоест да подпомагам българската икономика и българските търговци, а не чуждите)просто това няма как да стане.