Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Лов на дива свиня - ловен сезон 2014/2015 г.

Recommended Posts

• Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

http://prikachi.com/images.php?images/89/7730089P.jpg Това прасе, е убито в неделя от тази прекрасна дама ! Първият изстрел перфектен в плешката и глигана тръгва право срещу нея и втория изстрел в

Здравейте колеги и ние открихме сезона вчера с три броя прасета около и над 120кг,изтървахме един доста добър екземпляр,НО днес слуката беше невероятна,тъй като нямаше време да претеглим прасето давай

Днес и мен слуката ме споходи,прилично голям глиган отработен от любимците ми.Много бързо приключила гонка,на 5 минута бе залаян на място и убит на ятака си.Така започва сезона за мен.И както казва

Posted Images

Интересен факт е,че както се вижда от снимките,с настъпването на нощта времето се затопля.За един час с цели 3 градуса!

Това е указанието дадено от МЗХ - ИАГ до директорите на РДГ в страната във връзка с изпълнението на чл.51, ал 1 от ЗЛОД и чл.69, чл 1 ППЗЛОД.

post-3218-0-59893600-1410792482_thumb.jp

post-3218-0-07894400-1410792495_thumb.jp

Айде де някой няма ли да даде тема на разговор да поспорим да се посмеем да се понадлъжем за нещо

Наслука колеги през новия ловен сезон за едър дивеч,тази година да е успешна за всеки ловджия и без неприятни инциденти.

На слука през новия сезон.Много емоции,кеф и най важното без инциденти.Успех колеги

Кака ви се струва тази година имали повече движение и присъствие на прасета по вашите райони спрямо миналата?

Днес монтирахме бързомер Доктер на един приятел с чисто нов BAR в 9,3х62, който показа много добра стрелба от рест на 60 метра, но като му импровизирахме една мишена "бягащ глиган", нещата бяха трагични. Нито едно попадение в мишената. Съветвам всички колеги с нови оръжия да не пестят средства и патрони преди сезона за да не изпадат в неловки ситуации. Много слука за всички и най - вече без трагични инциденти ;)

Edited by maestroto

Браво колега,от тренировките по добро няма.Аз също съм с нова карабина,но нямам такива условия за тренировка,но пък при прострелката на карабината си на 100м. от 5патрона RWS 11,9гр. всичките влязоха в кръг от 15см. Стрелях и с Geko същата работа.При откриването на сезона ще съм с новата карабина 30-06 Eclipce Gold,каквото сабя покаже и честа майко юнашка.Ще пусна снимки със сигурност от откриването,дай боже да имам и слука.Успех на всички колеги и умната и спокойно при ловуването,без инциденти.На слука.

Колеги в днешния вестник пише че ловъ се отлага за 11,09 вярно ли е някой знае ли

Колеги в днешния вестник пише че ловъ се отлага за 11,09 вярно ли е някой знае ли

Не е вярно, ловът се открива на 04.10.2014 г. - събота !

Има издадени разрешителни за лов на тази дата !

Стига сте чели вестници и гледали телевизии, приемайки всичко с което ви облъчват за истина...

Ходете на лов и четете nalov.com, така ще сте информирани за всичко свързано с лова !

Не е вярно, ловът се открива на 04.10.2014 г. - събота !

Има издадени разрешителни за лов на тази дата !

Стига сте чели вестници и гледали телевизии, приемайки всичко с което ви облъчват за истина...

Ходете на лов и четете nalov.com, така ще сте информирани за всичко свързано с лова !

никой нее казал че приемаме всичко за истина просто така пише

никой нее казал че приемаме всичко за истина просто така пише

Aко си прочел някъде нещо, което не съответства на официално публикуваната информация, редно е да съобщиш кой е източника. Иначе излиза, че пускаш партенки само за да дразниш хората.

Aко си прочел някъде нещо, което не съответства на официално публикуваната информация, редно е да съобщиш кой е източника. Иначе излиза, че пускаш партенки само за да дразниш хората.

вчера четох статия във вестник ВСЕКИ ДЕН ,там пишеше че ловът се отлага и че ще бъдем компенсирани с два дни по коледа

вчера четох статия във вестник ВСЕКИ ДЕН ,там пишеше че ловът се отлага и че ще бъдем компенсирани с два дни по коледа

То Всеки Ден е бая жълтичък вестник, не може да му се вярва :)

Наслука на колегите, и да са им честити новите пушки!

Да идва тази събота,че сън не ме лови вече :) Пък като ме хване.......все едни сюрии сънувам....Днес,вместо да отида на работа,си взех почивка и обиколих целия район -очертава се добро откриване.Пожелавам на слука на всички, които броят часовете,оставащи до откриването на сезон 2014!

Да идва тази събота,че сън не ме лови вече :) Пък като ме хване.......все едни сюрии сънувам....Днес,вместо да отида на работа,си взех почивка и обиколих целия район -очертава се добро откриване.Пожелавам на слука на всички, които броят часовете,оставащи до откриването на сезон 2014!

на слука колеги .пожелавам ви много приятни ловни мигове и безопасен ловен сезон .

Наслука на всички колеги и колежки, живи и здрави, много късмет и емоции по ловните полета. И най-важното без инциденти!

post-58392-0-65915600-1412241734_thumb.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.