Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Ягдтериери-аборигени!

Recommended Posts

Отварям тази тема в която всеки да се похвали със своя ловен териер.Искам изрично да подчертая, че темата не я отварям за да има противопоставяне с клуба на породата.Клуба си е клуб, те си правят нещата както ги разбират!Тук всеки може да качи снимка или да коментира работата на своя"таралеж"! :) Ето аз в къщи имам 4 дупкара-една баба абориген на преклонна възраст,една млада инбредна нейна внучка, един приличащ малко на уелски и един друг здравеняк! :)

А ето какви пакости направихме зимата!

002634353.jpg

002634407.jpg

Хайде давайте!А, и по принцип темата е за аборигени, но пък ако някой клубар иска да се похвали няма лошо! :)

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

от високата трибуна ,която представлява този форум,аз,петър-трапера с лайки и баща му гавраил,отправяме официална покана към модератора жельо от добрич да заповяда с неговите уникални ягтериери на няк

Не вярвам да се навие на тази покана, реалнастта е друга бира

малко фото

Posted Images

Пак снимки публикуваш!

А баннннннннннн до края на света? :)

Браво на пакостниците! Между другото отдавна си мислих, че всъщност темите в "ловна кинология" трябва да се съпровождат с такива снимки. За да е ясно, всъщност, кой за кво се бори тук.

Инак темите се израждат само в "кинология"! :)

.....и мисля че местото не им е в ловен форум....

(това последното, много тихичко си го мисля :) )

Edited by ezekiel
Отварям тази тема в която всеки да се похвали със своя ловен териер.Искам изрично да подчертая, че темата не я отварям за да има противопоставяне с клуба на породата.Клуба си е клуб, те си правят нещата както ги разбират!Тук всеки може да качи снимка или да коментира работата на своя"таралеж"! :) Ето аз в къщи имам 4 дупкара-една баба абориген на преклонна възраст,една млада инбредна нейна внучка, един приличащ малко на уелски и един друг здравеняк! :)

А ето какви пакости направихме зимата!

002634353.jpg

002634407.jpg

Хайде давайте!А, и по принцип темата е за аборигени, но пък ако някой клубар иска да се похвали няма лошо! :)

АНДИ приятелю,виж моята клубна въшка какви ги върши !!! :)

Пожелавам ти от сърце твоите аборигени да станат като моята клубна въшчица някой ден !

Успех и наслука !!!

post-679-1176715742_thumb.jpg

Пожелавам ти от сърце твоите аборигени да станат като моята клубна въшчица някой ден !

Успех и наслука !!!

Имам много да публикувам ,но ще трябва да заема цялата тема .Затова съм си направил сайт и там можеш да си свериш часовника .Кучето е от първото ми кучило ,това му бе първия ловен сезон и за моя радост не ме посрами .Едно от прасетата които виждаш казват ,че е 320 килограма .Кученцето е висяло на вратът на неро и е било трудно да го отстрелят ,за да не убият кучето.Сега аз съм много горд с расовото си куче Armada von Kostoff,дано и ти да си някой ден !Какво да се прави кръвта вода не става?!

Успех и наслука !!!

То лошо няма да си похвалиш стоката,ама и собственика на тоз капой над твоята въшка може да напише същото.

Само дето ще му е трудно да изреже снимката така че "терориста" да го няма :):) :)

Koлега Анди и аз имам един приличащ на уелски мъжки териер който е абсолютно копие на твоя здравеняк от снимката и една стара баба много сходна с кучката до мъжкияти.Надявам се скоро да кача снимки на моите зверове за да се увериш в казаното от мен.Искам да те попитам нямали някоя работеща кучка заплодена или родила от твоя здравеняк?Ако има бих искал да си купя едно или две кученца!

Tom_po ами качвай снимки на троята гордост, нека ги гледаме. Анди е качил какво прави с неговоте аборигени, показва резултат от това че му служат.

Мисля си обаче, че не трябва да му обясняваш точно за кучета с хубава кръв, до колкото знам той си има но са малко по-друга порода. Така че си го спести това, а ни покажи снимки , да видим кожи от лисици, язовци , котки и други животинки които се крият по дупките, че тоя 320 кг глиган малко трудно ще се побере в дупката :)

Tom_po ами качвай снимки на троята гордост, нека ги гледаме. Анди е качил какво прави с неговоте аборигени, показва резултат от това че му служат.

Мисля си обаче, че не трябва да му обясняваш точно за кучета с хубава кръв, до колкото знам той си има но са малко по-друга порода. Така че си го спести това, а ни покажи снимки , да видим кожи от лисици, язовци , котки и други животинки които се крият по дупките, че тоя 320 кг глиган малко трудно ще се побере в дупката :)

Абсолютно си прав ,давам ти тема за размисъл колега .Кожи много ,но друго е снимка на дивеча .

post-679-1176717332_thumb.jpg

Прав си колега искам да кача още ,но не ми позволява.Явно снимките са големи .

post-679-1176717515_thumb.jpg

post-679-1176717710_thumb.jpg

Направи си една регистрация в www.snimka.bg :)

Томи,Томи...Уж си голямо момче, а все искаш да си мериш Пушката с Анди! :) Що бе момче?Гледай си кученцата, като имаш снимки качвай!Ако искаш тука, ако искаш в темата за универсалния ягдтериер!Моля те остави хората да си правят удоволствието в тази тема!Споровете-при Вас!Всъщност какво лошо виждаш в това,че съм пуснал резултата от лова ми през зимата-януари средата до 22 февруари?Дразни ли те нещо?Ако е така мисля,че имаш проблем със себе си!И думата въшка аз не съм употребявал, нито съм се подигравал на клубните кучета!Хайде дано се оправиш!

Томи,Томи...Уж си голямо момче, а все искаш да си мериш Пушката с Анди! :) Що бе момче?Гледай си кученцата, като имаш снимки качвай!Ако искаш тука, ако искаш в темата за универсалния ягдтериер!Моля те остави хората да си правят удоволствието в тази тема!Споровете-при Вас!Всъщност какво лошо виждаш в това,че съм пуснал резултата от лова ми през зимата-януари средата до 22 февруари?Дразни ли те нещо?Ако е така мисля,че имаш проблем със себе си!И думата въшка аз не съм употребявал, нито съм се подигравал на клубните кучета!Хайде дано се оправиш!

АНДИ дребничък си ,за да се меря с теб.Не бих желал , а и няма какво да меря .Използвах твоята тема и аз да кача нещо ново.Не съм си мислел ,че ще го приемеш лично и ще се комплексираш от това което показвам ?!Съжалявам ,че го направих не е било с користна цел!

Колкото до въшчицата тя си е мое дело и така я наричам на галено .Не споря и не меря нищо с никой само показах какво имам .Пожелавам ти и ти да успееш някой ден !

и един друг здравеняк! :)

:):):) Браво Анди,опразнил си дупките. Само не споменавай другия здравеняк от къде е ,че ще промениш темата.

Класирай 4-те си дупкара,кой е на първо място ,според теб????????

От тия бълхарки няма нужда.Друго е да победиш 30 аборигена на състезание.

Koлега Анди и аз имам един приличащ на уелски мъжки териер който е абсолютно копие на твоя здравеняк от снимката и една стара баба много сходна с кучката до мъжкияти.Надявам се скоро да кача снимки на моите зверове за да се увериш в казаното от мен.Искам да те попитам нямали някоя работеща кучка заплодена или родила от твоя здравеняк?Ако има бих искал да си купя едно или две кученца!

Dugan,това е здравеняка.

002634426.jpg

На снимката са трите ми аборигена, той не е там.Тази кучка я покри три пъти/петък 13.04.07 за последно/.От това кучило не знам дали ще има, но кучката/младата/ на снимката с кожите е разгонена и след 3-4 дни ще я заплодя.

Я, то тука се напълни с клубари,начело с Началника! :) Началник, аз не ги класирам моите щото те са отбор и отборния резултат се вижда! :) Класирането е за отговорниците по спортната дейност/като Томито/! :) Бе Вий нямате ли си клубни проблеми, ами се занимавате с нас безпородните,дребни аборигени?/Умирам от смях който емотиконите не могат да предадат/!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by xumepa
На снимката са трите ми аборигена, той не е там.Тази кучка я покри три пъти/петък 13.04.07 за последно/.От това кучило не знам дали ще има, но кучката/младата/ на снимката с кожите е разгонена и след 3-4 дни ще я заплодя.

Я, то тука се напълни с клубари,начело с Началника! :) Началник, аз не ги класирам моите щото те са отбор и отборния резултат се вижда! :) Класирането е за отговорниците по спортната дейност/като Томито/! :) Бе Вий нямате ли си клубни проблеми, ами се занимавате с нас безпородните,дребни аборигени?/Умирам от смях който емотиконите не могат да предадат/!!!!!!!!!!!!!!!

Надявах се да видя още ловни трофеи или нещо повече за кучетата ,а то темата се обърна в заплождане и търговска дейност на аборигенни кучета от тип -ягдтериер.Но тук на снимката не се вижда от тази прелестна кръв която показа до дивеча.Не е тя водещата в лова.Така и не каза къде е Желювото куче и какво прави то на ловните полета .Тази кучка и тя не прилича на твоите ами е от нов тип .

Edited by xumepa

Клубните ни работи вървят,ама гледам последната снимка две кучета взети от членове на клуба :):):D:D:):)

Абе,отбор са ти кучетата,ама сподели кое е капитана на отбора???????????

Edited by Желю
Тази кучка и тя не прилича на твоите ами е от нов тип .

Можеш ли да споделиш с нас простосмъртните какъв е тоя нов тип? :) Очаквам с интерес...

Клубните ни работи вървят,ама гледам последната снимка две кучета взети от членове на клуба :D:D:D:):):)

Бе Вий клубните сте големи досадници! Що не се занимавате с Труд,универсални ягдтериери, а сте дошли при нас аборигените! :D И кой ще ни даде на нас да пипнем клубни кучета?

Мислех си...Томи да не се обидиш, искам да те питам нещо?Гледал съм по телевизията,давали са състезания на катаджии-с моторите...Ти участвувал ли си?Да си падал, да си си удрял главата? Или бойни спортове ако си тренирал често да са те удряли там? :D Оня от НСБОП?

Вервайте ми наистина умирам от смях!!!!

Бе Вий клубните сте големи досадници! Що не се занимавате с Труд,универсални ягдтериери, а сте дошли при нас аборигените! :) И кой ще ни даде на нас да пипнем клубни кучета?

Клубни кучета си пипнал :) ,вижда се от снимката.

А ето го твоето куче ,което не е на снимката с кожите,но си личи,кои е работил лисиците,че да са окачени на тела.002636683-big.jpg

Сложи такава снимка на друг от твоите ягдтериери и всичко ще е ок и няма клубарите да ти досаждат в темата ,която си отворил уж за не знам какво си,а целта и лъсна много бързо.

002300710.jpg

:) На тоя юнак два пъти му вземаха месото от долната челюст!

А тая глава ми я подариха! :)002296356.jpg

Нямам снимки на кучето върху прасето, ама имам глава!

:) На тоя юнак два пъти му вземаха месото от долната челюст!

А,браво,ама това ягдтериер ли е?????? Аз изрично написах такава снимка на друг ягдтериер твоя собственост.

Обичаш да се бъзикаш с клубарите,темата ти точно за това е отворена :D:D:D,давай напред :):):) . Но сложи една снимка с кожите и всичките ти аборигени ягдтериери,защото темата е Ягдтериери - аборигени, :D:D:D

Edited by Желю

Хайде нещо старо и от нас,клубарите, :):):).

002637268-big.jpg

А,браво,ама това ягдтериер ли е?????? Аз изрично написах такава снимка на друг ягдтериер твоя собственост.

Обичаш да се бъзикаш с клубарите,темата ти точно за това е отворена :D:D:),давай напред :) . Но сложи една снимка с кожите и всичките ти аборигени ягдтериери,защото темата е Ягдтериери - аборигени, :)

Брей как ме захапа тоя началник! :) Ми нали съм сложил снимка на кожите с аборигените?Колко още да слагам, дразнят се хората! :D Колкото до това дали е ягдтериер-не съм казвал че е такъв.Дадоха ми го за уелски,ама и на такъв много не прилича, но иначе много добре работи/като за мене де/!И над земя гони!Ей го тука на гъза на прасето.Курцхаара и двете вдясно са моите,левите три са на друг човек.Тоя дет го взех от тебе и бабата ги няма.

001492936.jpg