Jump to content

Ягдтериери-аборигени!

АНДИ
 Share

Recommended Posts

CH. Bautz Vom herrenwald-Шампион на Франция стандарт conformitй

- Шампион на международните усилия

- Национален шампион Работа

Майка - Rina Vom herrenwald>>Баща на Rina-Eiko Vom herrenwald>>Майка на Rina-Danna vom traenenhuegel

Баща - Etz V.d. duessel>> Баща на Еtz- Boris Vom fichtenhorst>>Maйка на Etz-Gilette Von der grauburg

post-14424-1259323404_thumb.jpg

Edited by Валентин Зафиров

Като създател на тази тема РАЗРЕШАВАМ на клубарите временно да пишат в аборигенската поради заключване на тяхната!То и без това някой от тях са си живи аборигени! :clapping: Само че без да цапотят много! :good:

Мисля, че по -точно ще е ,да напишеш като абориген с ново клубно куче разрешавам ...... :p:D:D

Една тема затвориха заради няколко човека не оклепвайте и тази тема защото някой ще получи бан.Никой не го интересува за вашите проблеми,тука не е мястото за решаването им.

Edited by ivanov92

Новите попълнение.

Пиши на кирилица.

г-н Караджов да са ти живи и здрави,да се метнат сичките на таткото и ТРАБВА ДА СЕ ДОГОВАРЯМЕ !!!

:angry::unsure:

Новите попълнение.

Пиши на кирилица.

браво колега да са живи и здрави чесно казно на малките родителите са супер и дано малките така да стават като родителите си и Наслука :unsure::angry:

Мисля, че по -точно ще е ,да напишеш като абориген с ново клубно куче разрешавам ...... :D:D:D

Е те половината ми териери са клубни,ама аз си оставам абориген! :D

Това клипче е за хората който казаха че от това куче никога няма да хване врат или гърло.

Приятно гледане

http://www.clip4e.com/play_qgdterieri_i_tchakal.htm

Тази събота и неделя не им вървеше на моите бойци... В събота женската се намъкна в една язовича дупка след един див котарак и ако не беше мъжкия(който я чакаше на входа), щях да подмина дупката и да я чакам някъде из гората. Не че не отнесе и там доста псувни и т.н., защото за моя начин на лов влизането в дупки е нежелателно. Притеснението ми беше голямо, защото дупката беше работеща и през цялото време си мислех, че е с язовец вътре и че ще я накъса яко. След около 1 час и безполезни опити да я изкопая (земята беше като кирпич), тя излезе сама, защото сама реши да го направи и единствения начин да я накарам да го направи, беше да спрем да копаем и да запазим тишина. Явно се почувства самотна, а и се беше поуморила. Пораженията не бяха големи, но изтървахме котака, който се шмугна изпод краката ми докато я държах и потъна в гората, последван от мъжкия, но безуспешно. На другия ден двамата залаяха и вдигнаха прасе(в последствие се разбра че е глиган) в един сеченак и след кратка гонка се омълчаха и първа се върна женската, а след необикновено забавяне и мъжкия, който куцукаше. Оказа се че е ранен в слабините и има рана около 2см, но за щастие се оказа само разкъсана кожа, без да е засегната ципата на червата. Та и двамата бойци претърпяха ремонти заради страстта си!

Това клипче е за хората който казаха че от това куче никога няма да хване врат или гърло.

Приятно гледане

http://www.clip4e.com/play_qgdterieri_i_tchakal.htm

а на жив дивеч как се представят поздрави

растем усилено

много хубаво пале да ти е живо и здраво от кои родители произлиза

Друже,Глиганчо!!! От престоя ми във форума се уверих че почитателите на ягдтериерите се делят на "свинари" и " лисичари" .... първата група към която се отнасям и аз сме доста по-малобройни.....И на мен ми е гадно когато по време на свински лов териерите ми се забият в някоя язовина или лисича дупка и излязат след часове разкървавени и пълни с бълхи и краста,вместо през това време да са гонили свине....това й е недостатъка на породата....може на някои да им е готино да си кърпят кучетата всяка седмица ама за мен това е глупост....при свински лов или кървоследна работа да взема да ги чакам покрай дупки и хралупи....ама няма начин - то си им е в гена на кученцата..... за дива свиня ку,чето трябва да е "алармаджия" а не да скача да се дави....и двата ми териера опитаха да давят прасе и имат по няколко белега...кога ли ще им се разпилеят червата из тръните че да взема да гледам някакви по-паметни кучета....бях лани в Германия - там масово и за гонка и за кръвоследна работа от ловците се ползват грубокосмести дакели....кучета със хубав глас,настойчиви и интелигентни....гонят бавно и късо....може би истината е в някаква кръстоска между дакел и териер плюс друга порода за повече сила и ръст....обичам си териерите но ме е яд да ги гледам винаги изпохапани и надраскани .....това просто не е нормално куче...винаги нещо му пречи и ръмжи....