Jump to content

Ягдтериери-аборигени!

АНДИ
 Share

Recommended Posts

а на жив дивеч как се представят поздрави

Малката сега е запознавам с видовете дивеч и мирзмите им,а голямата на жив дивеч е 2 пъти по агресивна

Друже,Глиганчо!!! ....

Около 20 мин. преди да влезе женската в дупката (което й беше за първи път в 5 годишния й съзнателен живот), един колега сякаш ги уручаса, като ме попита влизат ли в дупки. Аз до този момент бях много горд, че съм ги удържал за този им "порок", но уви... Надявам се занапред този случай да не се повтори, макар че е малко вероятно(поне за женската)! Интересното е и че мъжкия до този случай не беше удрян, макар да е гонил и друг път глиган, както и е облайвал на място ранен глиган (който удари друг териер) без да допусне да попадне в обсега на зъбите му. Направо тези случки за мен си остават мистика, но все пак си имат обяснение:

1. Котарака е гонен от кучетата над земята и увличайки я след себе си, териерката е нахълтала в дупката по инерция в стремежа си да го достигне, а вътре душа не й е давало да го изостави при все, че е била муцуна в муцуна с него;

2. Гонения глиган с голям процент сигурност се оказва едно и също много агресивно животно, което сече кучетата наред из този и околните райони.

Лош късмет! ....... За сега.... :D

Предполагам че казваш грозник в кавички....Защото кучето ти е голям чаровник.....обаче предполагам че зад благия му вид се крие безкомпромисно зъл характер....което е типично за породата.....Моята териерка към човек е много милостивна ,ама към дивеч е зла и луда до безкрайност....Харесвам по-грубокасместите териери като твоя.....

Това е по ЕКШЪН http://www.clip4e.com/play_tchakal_s_u_terieri.htm Силистренско изпълнение

аве мите ти ги сасипа тез чакалисти бре направо ги отвъди бравос на овчарката не я ли продаваш :(

Това е по ЕКШЪН http://www.clip4e.com/play_tchakal_s_u_terieri.htm Силистренско изпълнение
Колега имам един чакал в нас искаш ли да прехвърлим един териер от групата по твой избор при него и да погледаме,...до 3бр можем да увеличаваме...само малко уточнение чакалът е здраво стъпил на земята с 4ри крака :( .

ето едни родословни аборигенчета(няма да имат родословия,затова ги поствам тук)....но са от родословни родители.... :good:

post-10685-1260463554_thumb.jpg

post-10685-1260463573_thumb.jpg

post-10685-1260463599_thumb.jpg

ето едни родословни аборигенчета(няма да имат родословия,затова ги поствам тук)....но са от родословни родители.... :good:

След тежката битка териерите пият-'ДЕВИН'

post-13698-1260469103_thumb.jpg

Колега имам един чакал в нас искаш ли да прехвърлим един териер от групата по твой избор при него и да погледаме,...до 3бр можем да увеличаваме...само малко уточнение чакалът е здраво стъпил на земята с 4ри крака :good: .

Интересно предложение .

След тежката битка териерите пият-'ДЕВИН'

Може би вашите териери като пият ''Девин'' стават бесмъртни и набират сили за нови подвизи ?

:smakbumm::good:

абе данесьм нахьлен и на мен ми харесахь и аз искам едното па за пазарлака лесна равота поздрави и наслука :D