Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Ягдтериери-аборигени!

Recommended Posts

от високата трибуна ,която представлява този форум,аз,петър-трапера с лайки и баща му гавраил,отправяме официална покана към модератора жельо от добрич да заповяда с неговите уникални ягтериери на някоя работна язовича дупка да видим как работят неговите кучета.

доста търпяхме напоследък да се говорят клевети за хибридите,да се премират на състезания-гатери където той съдийства,кучета на негови лични приятели и след това този брак да се продава скъпо и прескъпо на наши приятели,които за съжаление са проявили неоправдано доверие към жельо.

върха на простотията беше миналата седмица,когато на едно туко що регистрирало се момиче във форума взе да я обработва на лични ,че лайката произхождала от чакала и лисицата и не била надежно куче за лов.

реалния живот и лов са доста по-различени от смехотворните твърдения на някои тук във виртуалното пространство.очакваме жельо да отговори на поканата,от сега има заявки да присъстват много наши общи познати,и му пожелаваме да разбие трайно установеното мнение на всички ловци от крушарския район ,че досега жельо не е произвел нито едно работно ловно куче и как има очи да се има за голям кинолог и съдия.

Това дето сте направили не е героиство, Били !!! 8)

Първо, ако малко или много ви пукаше за кучетата, никога

нямаше да ги набиете двете в такава стара язовина и ако малко

или много сте с акъла си щяхте да знаете, че в такава битка винаги

борсука е победителя! Мислехте, че ще го убият и ще го апортират ли? :D

За родословните кучета мерилото е полигона, там имаш поглед над случващото

се и поне знаеш на какво е способно животното, а не си правиш догатки от чуващото

се в естествената дупка и от последвалите поражения по кучето, ако въобще излезе живо! ;)

Edited by TORMENTOR
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

от високата трибуна ,която представлява този форум,аз,петър-трапера с лайки и баща му гавраил,отправяме официална покана към модератора жельо от добрич да заповяда с неговите уникални ягтериери на няк

Не вярвам да се навие на тази покана, реалнастта е друга бира

малко фото

Posted Images

Колега даи малко инфо. за произхода на кучето ? :drinks:

произход доста добар;кучето го използвам само и единствено на подземен лов работните му качества са му уникални има 7 кученца от него и са с доста добри заложби ще направя снимки за напред да ги видите сега имам само на едно

post-22199-0-63670300-1294484831_thumb.jpg

Edited by malkiqt lisuger

произход доста добар;кучето го използвам само и единствено на подземен лов работните му качества са му уникални има 7 кученца от него и са с доста добри заложби ще направя снимки за напред да ги видите сега имам само на едно

мьжкьрче

post-22199-0-50056900-1294593148_thumb.jpg

кажете мнението си колеги за аборигени хубавилиса :drinks::drinks::drinks::drinks:

Колега кучетата са хубави но сте ги орезерили с тези отбасани опашки (лично мнение) сподели малко повече за происхода им маика баща качи някоя снимка още :drinks:

от високата трибуна ,която представлява този форум,аз,петър-трапера с лайки и баща му гавраил,отправяме официална покана към модератора жельо от добрич да заповяда с неговите уникални ягтериери на някоя работна язовича дупка да видим как работят неговите кучета.

доста търпяхме напоследък да се говорят клевети за хибридите,да се премират на състезания-гатери където той съдийства,кучета на негови лични приятели и след това този брак да се продава скъпо и прескъпо на наши приятели,които за съжаление са проявили неоправдано доверие към жельо.

върха на простотията беше миналата седмица,когато на едно туко що регистрирало се момиче във форума взе да я обработва на лични ,че лайката произхождала от чакала и лисицата и не била надежно куче за лов.

реалния живот и лов са доста по-различени от смехотворните твърдения на някои тук във виртуалното пространство.очакваме жельо да отговори на поканата,от сега има заявки да присъстват много наши общи познати,и му пожелаваме да разбие трайно установеното мнение на всички ловци от крушарския район ,че досега жельо не е произвел нито едно работно ловно куче и как има очи да се има за голям кинолог и съдия.

Никакво инфо повече...Дали се е отзовал на поканата от Крушари тоз модератор?Или крушарчани са дали заден ход? :rofl::rofl::rofl:

Колега кучетата са хубави но сте ги орезерили с тези отбасани опашки (лично мнение) сподели малко повече за происхода им маика баща качи някоя снимка още :drinks:

според мен опашките са им добре отрязани са от 5 прешлин а бащата е с прекалено добри ловни качества

Koлега Анди и аз имам един приличащ на уелски мъжки териер който е абсолютно копие на твоя здравеняк от снимката и една стара баба много сходна с кучката до мъжкияти.Надявам се скоро да кача снимки на моите зверове за да се увериш в казаното от мен.Искам да те попитам нямали някоя работеща кучка заплодена или родила от твоя здравеняк?Ако има бих искал да си купя едно или две кученца!

а само да питам кучето ти прилича на уелски териер или е? защото си търсим мъжкар за нашата госпожица! и се вълнувам по темата :)

• 2 weeks later...

Колеги тази вечер, до преди малко асистирах при раждането на моята кучка1 До сега резултата е- четери живи и едно мъртво(но не родено такова), сега пак слизам при кучката! Дано всичко да е наред при раждането, за първи път ми се кучат през зимата!!!

а само да питам кучето ти прилича на уелски териер или е? защото си търсим мъжкар за нашата госпожица! и се вълнувам по темата :)

Ще си позволя да ти отговоря от името на Ванката, кучето отдавна не е между живите, вечна му памет!

Ако се интересуваш от мъжкар имам нещо предвид.

Обади се на лични да не занимаваме останалите колеги!

Успех!

• 2 weeks later...

post-10935-0-38714200-1297022952_thumb.jpgсвежи сили в аборигенските редици :rolleyes:

Браво градски, красиви кутрета. Моята кучка взе да се разгонва ,може да ти званна да се сватосаме . Но сега я лекувам щото миналата седмица една дива котка и нарани роговицата на окото, а аз закъснях 5 дни дано Харланов като я види днес ми даде кураж че ще се оправи. Щото състоянието не е добро, окото е мътно бяло едно такова. Но не и пречи да си отгледа кутрета.

ти хубаво ще ми званнеш ам ще трябва да почакаш тез двама младежи да порастнат защото другия герои отиде вав вечните ловни полета :(

ти хубаво ще ми званнеш ам ще трябва да почакаш тез двама младежи да порастнат защото другия герои отиде вав вечните ловни полета :(

Кофти работа, в някоя язовина ли остана? Щото са много готини гладиаторчета.

Кофти работа, в някоя язовина ли остана? Щото са много готини гладиаторчета.

Хей ,що на този мъжки искаш да заплождаш бре ??? Нали не харесваш откачалници бре !!!!

Edited by rump

Хей ,що на този мъжки искаш да заплождаш бре ??? Нали не харесваш откачалници бре !!!!

Просто ми хареса, а за мен няма да оставям кученце, просто защото женската стана вече 2год. не съм я заплождал и е време. Румба дай предложи някой мъжкар примерно по брадат,щото кучката сега е в Сс и на 16-ти ще е готова за мъжки (стават 9 дена от началото на разгонването),хубаво би било на Войново , но догодина като реша да си оставам за мен тогава ще отида там, дай някой от Сс , както казват в наше село "Козата си сака пръч" хахаха

Edited by 4obi
  • 2 weeks later...