Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

• Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В живота винаги е имало и лошо и добро...и винаги ще има.Никога няма да свършат бракониерите,но те не могат да усетят тази магия ,наречена.."лов".Те не излизат с трепет и хъс,както нас,а излизат с жаж

Има някаква мистика,може би.Защото има някакво поверие,че ако чакаш отроче,не е хубаво да убиваш(а нашето хоби е свързано с убийство). Миналият сезон,нашия председател,не излизаше на лов,че чакаше вн

Posted Images

Бе, то започна да ми минава, ама и сеона и той....

На теб ти мина.:).,мене почна (зъбчето) :eusa_think: ,добре че е по-навреме.То всичко е така,всяко нещо с времето си.:),ама я наблягайте на кадемите че сезона си свърши,а на лято ще видим кой какво е събрал :258019[1]: .:).Един приятел ходеше с плетена шапка от тъща си и взе та я загуби.И като се почна един невървеж..,и в къщи жената го побърквала че е нарочно :wizard: щото е от маминка..,та милия..поиска помощ от мен..да оплета същия,и аз нали съм 2 в 1..;)..веднага,щом е за колега..:):cool:

Тинче,баьовата,и аз искам шапка за зимъска,ама в ярък цвят,както е по закон :D.

Пък бачо ти Коце,ще се реабилитира с някакъв подарък за добър ловец,като теб.

Поздрави.

Айде, кат ще поръчваме шапки и аз на опашката...

Айде, кат ще поръчваме шапки и аз на опашката...

От теб патроните,от мен шапката..;)....може път твоя арсенал да ми донесе кадем..:)

• 2 weeks later...

Ха познай Ванка....само на невероятния ramires съм показала какви ги заплитам;). Някои колеги се дразнят и казват,че темата ми станала "постна".Ясно ми е,че сме различни и всеки с вкуса си,ама щом не им е интересно нека не я четат.Обаче за да ме предизвиквате ВИЕ приятели,сте преценили също като мен,че и най-сериозните "манджи" им трябва щипка смях.Това ни повдига духа,малко или много,кара ни да се усмихнем,дори и нереални неща да описваме...Да влезнеш във ловен сериозен форум и сред всичките оръжия и боеприпаси да откриеш нещо,което те кара да се развеселиш,мисля че е нужно в тези тежки и забързани времена.И ако поне с един пост...само с един пост-съм накарала всеки,който го чете да се усмихне....то значи тази тема е "успешна".

Използването на повечко хиперболи в темата,на някой не им харесва,щото са свикнали със сивото ежедневие,та затуй им е "постно".

Ами да си резнат от суджука :p !

Как беше:-Светът е оцелял,защото се е смял.

Злия,лошия човек,не се смее.Той не може и да мечтае.А кое е по-голямо от мечтите.Сърцето на човек е голямо толкова,колкото са големи и мечтите му.За разлика от мечтите на децата,нашите са по-големи и по-скъпи.

Аз пък си имам мечта,скромна:-Ами Тинчето да ми оплете шапка :beach: .

Поздрави.

Тя ще плете за....... ама вие защо не помислите да и пратите преждата.Хем ще сте сигурни за цветовете които сте избрали,хем да я спасите от това да търси съответната прежда спрямо желанията ви. :D :D :D

Тя ще плете за....... ама вие защо не помислите да и пратите преждата.Хем ще сте сигурни за цветовете които сте избрали,хем да я спасите от това да търси съответната прежда спрямо желанията ви. :D :D :D

Верно бе Чави,то трябва и мерки на тиквите да и пратим.Аз моята я помня от казармата-58.Не е малка обиколката,ама като се сетя,че имаше и хора със 62-64,то съм идеален център.А за преждата,каквато намери по чаршията,такава.

Поздрави.

Ха познай Ванка....само на невероятния ramires съм показала какви ги заплитам;). Някои колеги се дразнят и казват,че темата ми станала "постна".Ясно ми е,че сме различни и всеки с вкуса си,ама щом не им е интересно нека не я четат.Обаче за да ме предизвиквате ВИЕ приятели,сте преценили също като мен,че и най-сериозните "манджи" им трябва щипка смях.Това ни повдига духа,малко или много,кара ни да се усмихнем,дори и нереални неща да описваме...Да влезнеш във ловен сериозен форум и сред всичките оръжия и боеприпаси да откриеш нещо,което те кара да се развеселиш,мисля че е нужно в тези тежки и забързани времена.И ако поне с един пост...само с един пост-съм накарала всеки,който го чете да се усмихне....то значи тази тема е "успешна".

Темата, наистина е много приятна. а иначе, ако е постна за някой колеги... Ми той колегата го написа- има още блажно по таваните; -)

Може пък по-таваните да е свършило..вие пък.;),а и рубинчето стигна до чепа.:).А относно размера на шапките...първо ми съберете вълна.Покрай мен са само залисени и трудно се намира,а после ще уточним цвета и шарките.Що се отнася до номерациите-ми трябва аз да ви премеря...може пък да сте пораснали през годините....откъм главичката..:).;)

Може пък по-таваните да е свършило..вие пък. ;),а и рубинчето стигна до чепа. :).А относно размера на шапките...първо ми съберете вълна.Покрай мен са само залисени и трудно се намира,а после ще уточним цвета и шарките.Що се отнася до номерациите-ми трябва аз да ви премеря...може пък да сте пораснали през годините....откъм главичката.. :). ;)

Няма майтап,че може да ми е пораснала "камбаната",ама при специалист като теб подобни неща се отчитат и шапка с по-стегнат ластик(тип английски) ще компенсира един-два сантиметра разлика.

За вълната,и при мен е кът,ама бях писал за комшийката,че е убавица,та утре,най-късно вдругиден съм при нея.Хубавите неща се търсят при хубави хора :hihi:.Та при нея може и на цвят да я докараме-вълната де.

Поздрави :drinks: .

Може пък по-таваните да е свършило..вие пък. ;),а и рубинчето стигна до чепа. :).А относно размера на шапките...първо ми съберете вълна.Покрай мен са само залисени и трудно се намира,а после ще уточним цвета и шарките.Що се отнася до номерациите-ми трябва аз да ви премеря...може пък да сте пораснали през годините....откъм главичката.. :). ;)

Тинче,сега е момента да започнеш бизнес :) Шапки,терлици,пуловери,ръкавици,гети,кюспети :) сега е момента.Така като гледам,клиентела ще има.Главичките.....не ми се вярва да са пораснали през годините,ама виж,като почнеш да им вземаш мерките...... ;)

Няма майтап,че може да ми е пораснала "камбаната",ама при специалист като теб подобни неща се отчитат и шапка с по-стегнат ластик(тип английски) ще компенсира един-два сантиметра разлика.

За вълната,и при мен е кът,ама бях писал за комшийката,че е убавица,та утре,най-късно вдругиден съм при нея.Хубавите неща се търсят при хубави хора :hihi:.Та при нея може и на цвят да я докараме-вълната де.

Поздрави :drinks: .

Ах Коце,Коцеее.....!Палавник ще излезеш ти :buba:

А бе то хубаво бизнес,ама аз едва за шапка ще събера,камоли за терлички и ръкавички.

Жена ми току що погледна какво пиша и отсече!-Мерки без мен никой не давам да ти взема!

Още ме обича :yes3: .

Поздрави.

Тинче,сега е момента да започнеш бизнес :) Шапки,терлици,пуловери,ръкавици,гети,кюспети :) сега е момента.Така като гледам,клиентела ще има.Главичките.....не ми се вярва да са пораснали през годините,ама виж,като почнеш да им вземаш мерките...... ;)

Най ми приляга Светли,да правя бяло облекло за......патки.Там няма какво да се обърка,всеки е доволен и като се увият с него...сякаш са си живи презервативи.:)Безопасно е..;)А и плащат подобаващо...,де доволни,де за кадем...досега не е имало рекламация. :mail1:

А бе то хубаво бизнес,ама аз едва за шапка ще събера,камоли за терлички и ръкавички.

Жена ми току що погледна какво пиша и отсече!-Мерки без мен никой не давам да ти взема!

Поздрави.

Коце,събери поне за показалеца на спусъка....що се отнася до жената...-лова си иска жертви понякога:)Нали пък е за кадем....Някой комшийки се радват на каквото дадеш :rolleyes:

Поздрави.

Надай се,чиста завис е това...

Коце,събери поне за показалеца на спусъка....що се отнася до жената...-лова си иска жертви понякога :)Нали пък е за кадем....Някой комшийки се радват на каквото дадеш :rolleyes:

Мога да се понапъна за още малко вълничка.

Ама като се позамисля,жената е комшийка на двама-трима "гавази"(по-млади от мен),та знам ли какво и предлагат(щото и тя си е убавица).

Май скоро ще надявам анцуга и боксовите ръкавици и някой от тях ще посещава зъболекар ми се чини :big_boss:.

Тя това не го чете.

Поздрави.

Надай се,чиста завис е това...

Ма то да не мислиш,че е лесно.Я хвани плетката пък теб да видим;)Завист при шивача,колкото и при гинеколога...едно и също:)Само дето той съблича,а аз обличам...понякога и събличам...жерви-какво да ги правиш..и те душа носят...нека пък да им потръгне поне :eusa_pray:

Ма то да не мислиш,че е лесно.Я хвани плетката пък теб да видим ;)Завист при шивача,колкото и при гинеколога...едно и също :)Само дето той съблича,а аз обличам...понякога и събличам...жерви-какво да ги правиш..и те душа носят...нека пък да им потръгне поне :eusa_pray:

Търся си учителка по плетене-готов съм и на саможертва! :)

Edited by Sandanski