Jump to content

Митове и легенди

Recommended Posts

Търся си учителка по плетене-готов съм и на саможертва! :)

Сигурен ли си,че жена ти не поглежда с едно око,какво пишеш бе мискин.

Тоя път,да не стегне твоя багаж и :cold: бате Светльо на хотел звездоброй.

Поздрави :drinks: .

Сигурен ли си,че жена ти не поглежда с едно око,какво пишеш бе мискин.

Тоя път,да не стегне твоя багаж и :cold: бате Светльо на хотел звездоброй.

Поздрави :drinks: .

Спокойно Коце! Бате Светльо е извън опасност от спане на хотел звездоброй ;) Първо-жената на работа,и второ имаме си лада нива + гараж :) Пък и в крайна сметка искам да се науча на нещо полезно....чувал съм,че плетенето е хубаво нещо-успокоявало нервната система.Пък и знае ли човек,ако задобрея много,може да почна да плета шалове и на комшиикйте :rolleyes:

:bira:

Ти май,много си грешен,щом се учиш да плетеш.

Как беше вица:-Или плете,или се е..бе.

Та като понапреднеш,може и на тебе вълничка да ти набавя.Или да те светна за чалъма как се събира без да ядеш бой :hihi:.

Поздрави.

Edited by Kostadin 64

Ти май,много си грешен,щом се учиш да плетеш.

Как беше вица:-Или плете,или се е..бе.

Та като понапреднеш,може и на тебе вълничка да ти набавя.Или да те светна за чалъма как се събира без да ядеш бой :hihi:.

Поздрави.

Чалъма го знам аз,ама вълната много кът стана.Преди,овцете се стрижеха само лятно време,ама сега целогодишно.Не им ли е студено :eusa_think:

Чалъма го знам аз,ама вълната много кът стана.Преди,овцете се стрижеха само лятно време,ама сега целогодишно.Не им ли е студено :eusa_think:

Аз знам причината за целогодишното стригане.

Ами то,с това модерно термо бельо,всичко живо е луднало по него,от къде за шапки?

Дали да не "поливам" по-често каделята на комшийката?

Аз знам причината за целогодишното стригане.

Ами то,с това модерно термо бельо,всичко живо е луднало по него,от къде за шапки?

Дали да не "поливам" по-често каделята на комшийката?

Поливай,поливай....!Не дай боже твоята да прочете тези редове....чак не смея да мисля какво поливане ще се заформи :)

Поливай,поливай....!Не дай боже твоята да прочете тези редове....чак не смея да мисля какво поливане ще се заформи :)

Не дърпай дявола за опашката.Някъде бях писал,че съм я учил да стреля с пушката,та да не стане бат Коце,като пръскалото на лейката.

Пичове, както е тръгнал света след 5-6 години виждам следната ситуация:

Седят две жени и си говорят:

Бе муци, ние тука си седим, а наще хубавци, какво ли правят....

Ооооууу муци, или плетат или се е..т...

И скача първата, пали джипа и крещи... Моя не може да плетеееееее....

Пичове, както е тръгнал света след 5-6 години виждам следната ситуация:

Седят две жени и си говорят:

Бе муци, ние тука си седим, а наще хубавци, какво ли правят....

Ооооууу муци, или плетат или се е..т...

И скача първата, пали джипа и крещи... Моя не може да плетеееееее....

А мен къде ме виждаш в тази ситуация :eusa_think: .И все пак,защо свързвате плетивото,като кръшкане.Може пък,като ви питат какво правите и вие или е..те или готвите,или шофирате,или перете...варианти много.Аз понеже няма как да ползвам думата"плета",поради професионализма ми в това,казвам, че пия кафе :db: .Добре,че работя на смени и не е странно да кажа това в 2 през ноща :a016: То добре искате да ви науча,ама вие на какво ще научите мен :mail1: И плетки...и лов..-все в моята област :nea:

Ловци сядат да обядват. Разпалили огъня, сложили скарата, завъртели шишето с виното, подкефили се.

-Ееех какво ли правят сега жените ни?-попитал някой.

-Ами.., или плетат или се е..т.-отговорил друг.

Най-младия ловец си събрал нещата и хукнал към селото.

-Стоой, къде бе? -провикнали се колегите му.

-В къщи. Моята не може да плете!!!

Това имах в предвид.

Разговарят двама приятели:

- Крайно време е да си извадиш ловен билет.

- За какво ми е ловен билет? Аз не съм ловец.

- Ти не си ловец, но жена ти е истински звяр

.....

А мен къде ме виждаш в тази ситуация :eusa_think: .И все пак,защо свързвате плетивото,като кръшкане.Може пък,като ви питат какво правите и вие или е..те или готвите,или шофирате,или перете...варианти много.Аз понеже няма как да ползвам думата"плета",поради професионализма ми в това,казвам, че пия кафе :db: .Добре,че работя на смени и не е странно да кажа това в 2 през ноща :a016: То добре искате да ви науча,ама вие на какво ще научите мен :mail1: И плетки...и лов..-все в моята област :nea:

...на мръсотийки , на какво друго?

:a016::a016:

• 2 weeks later...

Нещо се умълчахме...

Събират вълна за шапки бе Ванка,да не мислиш,че е лесно.?Що нещо трябва да оскубят...мале мале.Пък някои се дърпат,а върви обяснявай,че е за лов. :smakbumm: Едни влизат в положение,други те гледат като маниак,какво ли си казват,,-този е гледал "50 нюанса сиво"...Чакай да дойде времето с взимането на размера....кой ли филм ще оприличим тогава :eusa_think:

Хахахаха...

Нали знаеш оная песен " стига моля ви мадам, мене много мъ йе срам"...

Знам и онази.."леле мааале,кой туй нещо...дето мяза на...онуй нещо"..,но това определено е друга тема.:)

Знам и онази.."леле мааале,кой туй нещо...дето мяза на...онуй нещо"..,но това определено е друга тема. :)

А кои познаи ко е туй ,Халал да муй :girl_cray2:

...абе... пушката ....патроните ....ножа...раница....и бележката даже да прескача , целува и прочеее фелацио...като рече , че не върви не върви...а кат реши да мре....и у мъглата отгоре ти иде...

...но и друго знам ...кат прокълне ...и с пръст да не те пипне фаща мамка му...

Знам и онази.."леле мааале,кой туй нещо...дето мяза на...онуй нещо"..,но това определено е друга тема. :)

Тинчееее , Тинче...да , или пък : http://vbox7.com/play:14371f50

:horo:

Смейте се вие,ама аз плетката си я оплетох;).Относно думите на ramires...мнооого много е прав..Ние сме в основата и на войни и на примирие.Само внимавайте как се шегувате дори с мен,защото все пак и аз съм жена.:)

...a и шапки- кадемлийки ще ни правиш...

На някои шапки,на други напръстници,на трети-чорапи,(ма как няма иконка дето плете тц тц)...зависи кой с какво е заслужил,ако не успея да смогна..поне кадем ще вземем взаимно :dance2::D .Малко трябва да забързаме нещата,че работа се отваря.Пролет пуква...колчета трябва да се забиват,после да се чукаме....с яйца.Все дейности,който няма как да отложим :p

На някои шапки,на други напръстници,на трети-чорапи,(ма как няма иконка дето плете тц тц)...зависи кой с какво е заслужил,ако не успея да смогна..поне кадем ще вземем взаимно :dance2::D .Малко трябва да забързаме нещата,че работа се отваря.Пролет пуква...колчета трябва да се забиват,после да се чукаме....с яйца.Все дейности,който няма как да отложим :p

Ами то с тая метеорологична прогноза няма скоро да изсъхне за да си забием колчета скоро на къра ,да практикуваме и другият занаят .На велик ден които може ще чука а които не му издържи яицето ще го чукат :friends: