Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

• Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В живота винаги е имало и лошо и добро...и винаги ще има.Никога няма да свършат бракониерите,но те не могат да усетят тази магия ,наречена.."лов".Те не излизат с трепет и хъс,както нас,а излизат с жаж

Има някаква мистика,може би.Защото има някакво поверие,че ако чакаш отроче,не е хубаво да убиваш(а нашето хоби е свързано с убийство). Миналият сезон,нашия председател,не излизаше на лов,че чакаше вн

Posted Images

Пролет е все пак...иделния сезон за забиване на колчета ;) всичко живо е обзето от тази мисъл :) Някои са разгонени,други размърлени :lol:

Абе га забиваш колчето си е убаво да е влажничко :hump:

Леко с влагата,че може да се счупи...Иначе казват "пролетна умора"...,къде е :pardon: ,аз сила имам....колчетата поизгнили,ама се справям колкото мога.Иначе сезона като свърши,всеки е унил. -_- ..само аз се надъхвам и пуцам с кеф :ksshunter1fe: .Я горе главата момчета,която и да е....тя :D

Най-добрия вариант...дай боже всеки му...пу пу.. :)

Ами да които може двете а в краен случаи и една върши работа само да е вдигната да не е унила и замислена . :search:

• 5 weeks later...

Момчета,забихте ли колчетата,очукахте ли яйцата.;)...никой се не хвали :eusa_think: . На мен пък ми разказаха за едни ловни поверия,дето ако ги напиша,ще ме блокират само с червени точки :air_kiss: .Мале мале,на какво са способни колеги,само и само да им излезе дивеч :nea::lol:

Момчета,забихте ли колчетата,очукахте ли яйцата.;)...никой се не хвали :eusa_think: . На мен пък ми разказаха за едни ловни поверия,дето ако ги напиша,ще ме блокират само с червени точки :air_kiss: .Мале мале,на какво са способни колеги,само и само да им излезе дивеч :nea::lol:

Моля,моля!А дан се обиждаме сега:-) Колчета....бяха колчета едно време,сега са колове;-)

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

Живи ли сте, здрави ли сте?

Даже и мърдаме :) Много митове за разбиване ;) Тинчето май забегна на някъде...Сега няма кой да ни плете шапки,и темата нещо позамря.То момичето се надява,надяваа..... пък нии нищо не направихме.По въпроса със шапките де :police:

Ами ти къде се загуби бе Ванка?

Edited by Sandanski

Даже и мърдаме :) Много митове за разбиване ;) Тинчето май забегна на някъде...Сега няма кой да ни плете шапки,и темата нещо позамря.То момичето се надява,надяваа..... пък нии нищо не направихме.По въпроса със шапките де :police:

Ами ти къде се загуби бе Ванка?

Тук съм бе Сандански,мъча се с по бански :beach: .Има двама-трима за плетка,ма тя все излиза редка. :pardon: Може би,защото мярката е крива,а и все не ми достига...метъра им крив,а нрава малко див...вълната ограничена,а и жегата-голема..,вас ви няма грам,може пък да ви е срам.. :258019[1]: .,кадеми търсим де ги има,но пък много време мина..,ей го малко то остана,да нарамя пушката голяма :ksshunter1fe: и да видим до сега,кой успя да хване Мара за г..за :clap:

Ей ме....

Опитвам се да отметна работа и август да моря пилетата...

В района на тинчето ги имало, та се готвя за мерене и пуцане.... в събота ще навивам муницията....

• 3 weeks later...

Що да не си спретнем едно рандеву, някъде из България- лов, пиячка, мерки и тн....?

Ми хайде де,извадила съм метъра,пиячката е в лед,а лова ни чака...де ти..де аз..ще ловуваме,ще плетем...-чакам те.. :cap:

• 2 months later...

Ами има слука но не редовно колега ,при вас как е положението има или няма прасета ? :drinks::ksshunter1fe:

Иване не се оплаквай,на Тинчето и се изчака чакалото да те научи да плетеш.Само се оплаkваш.Аз какво да кажа като не съм видял дори?

Edited by chocho

На една приятелска Среща .. се оказа ,че трима от компанията са ловци .

Стана голям купон , всеки разду - някаква случка от Ловен излет . Като дойде ред

на последният всички затаиха дъх , защото той е велик Зевзек .

Започна от далеч ..Застанал на Пусия и зачакал ..преполовил Цигарите и по едно време -

видял Прасето , на около 40 м от себе си . Понеже не му се носел Патрондаш ,сложил

в джобовете си 5 патрона . В левият 2-ва и в десният 3-ри . Бързо заредил два - един 13/0

и едно Бренеке . Думнал с Бренекето и прасето се затичало срещу него .Думнал и с другата цев ..

Прасето само се Изтръскало и продължило напред - като торпедо .

Бързо отваря пушката , за да презареди - бърка в джоба и понеже прасето е вече много близо ...

презарежда ..само едната цев . Вдига пушката - и дърпа спусъка .... чува се Изстрел ...и Онова Прасе ..

като Пламнало , щяло да запали Гората . Мамка му .. казал - В бързината съм сложил вместо Патрон ..."Клипера" :big_boss:

Иване не се оплаквай,на Тинчето и се изчака чакалото да те научи да плетеш.Само се оплаkваш.Аз какво да кажа като не съм видял дори?

Ма какво да ви кажа-иглите ми се изметнаха..;)..Иначе да ви призная честно,напоследък толкова примерна съм станала,че само расото ми липсва...и ми излизат все по-близо и все около мен...Е не успях да се разпиша,но пък колегите помогнаха.Та май и в това има нотка легенда...да обърнеш листа на живота и белкем потръгне всичко останало...А Иван ще има да си го чакам,..докато ми ръждясат ..... :hihi: ,мотовилките..

Хахаха... дръж мотовилките добре омазани със смазка и няма да хващат ръжда....

Иначе, само да падне снега и идвам да видим фазаните....

Ма какво да ви кажа-иглите ми се изметнаха.. ;)..Иначе да ви призная честно,напоследък толкова примерна съм станала,че само расото ми липсва...и ми излизат все по-близо и все около мен...Е не успях да се разпиша,но пък колегите помогнаха.Та май и в това има нотка легенда...да обърнеш листа на живота и белкем потръгне всичко останало...А Иван ще има да си го чакам,..докато ми ръждясат ..... :hihi: ,мотовилките..

Е на следващия лов пък може да успееш да се разпишеш,а на снега недей много разчита.Ту се окаже,че е много дълбок ту че пътищата не са почистени :hihi: :hihi: