Jump to content

Митове и легенди

Recommended Posts

Ми то,може и Тинчето да е правила ремонт........ ;) Няма да е зле да отидем да проверим :drinks:

Ми то хубаво ще проверим,ама я прочети пост-15,на колежката.Да няма изпроводяк,като на хайдути и ни мезенце опитали,ни винце.

Па и в тия преспи по Шипка,бая със зор ще вземам завоите посока Филибе.

Поздрави. :drinks:

За хубави хора като вас,пост 15 не важи.Относно ремонта...ама аз за какво ви викам.. :moil: ,тъкмо да го довършим..:)Но за виното съм сериозна.За мен ще бъде чест да ми гостуват колеги като вас. :friends: Поздрави ...;)

Аз съм по бояджииската част :) Преспите по Шипка не ме плашат.От друго се притеснявам аз, и то е дан на фане някой голям сняг,таман като отидем да помагаме на колежката,че тогаз вече не знам дали ще ни стигнат виното и суджуците :):)

Ами ако ни хареса винцето и мезето,то ще има да чакаш да довършваме ремонт.Плюс това,след употреба на алкохол,не се допускат работници до строителната площадка. :buba: Може само да пообършем след :sufra: ,други дейности,синдиката на ловците не разрешават.

Поздрави.

Вие само ела те.През седмицата ще дегустираме,а през почивните дни-на лов :ksshunter1fe: .А ремонта...ми аз ще го довърша докато си размърдате... :16::tongue: .:)И спокойно,едва ли ще свърши бързо виното,избата е до нас :tongue:

Вие само ела те.През седмицата ще дегустираме,а през почивните дни-на лов :ksshunter1fe: .А ремонта...ми аз ще го довърша докато си размърдате... :16::tongue: . :)И спокойно,едва ли ще свърши бързо виното,избата е до нас :tongue:

Тя каква стана?Светльо вече не е на линия,аз се чудя как да отговоря,изглежда героизма ни стигна само до заканите.Май и аз ще трябва да се покрия и да се направя на хремав(не,че не съм хремав де). :pardon:

Бързо се предавате момчета,а аз съм жена :take_example: ..;)Представете си в гората,колко упорита съм.Да сте живи и здрави,дано наистина се видим.Иначе поканата важи,а аз продължавам да си търся точния кадем,дано има такъв де ;)...Наслука..

Тюх, тюх. Моя кадем май се оказва че е стария ми Браунинг лонгтрак. Продадох го купих си друг, който още кръв не е вкусил. Със старата бях шампион. Скоро ще питам новия собственик как е.

На слука ви!

Бързо се предавате момчета,а аз съм жена :take_example: .. ;)Представете си в гората,колко упорита съм.Да сте живи и здрави,дано наистина се видим.Иначе поканата важи,а аз продължавам да си търся точния кадем,дано има такъв де ;)...Наслука..

Някой май се заиграва с огъня

Тюх, тюх. Моя кадем май се оказва че е стария ми Браунинг лонгтрак. Продадох го купих си друг, който още кръв не е вкусил. Със старата бях шампион. Скоро ще питам новия собственик как е.

На слука ви!

Доста мои познати вярват в това и го правят.Препродават си оръжието щом нещата не вървят.Мисля,че има искрица истина,но е и до вярата-ако си убеден,че не бива с нея,все така ще бъде.Я пробвай да си сигурен в кадема и-нищо,не губиш ако опиташ все пак:)..Поздрави..

Виждала съм да си разменят патрони(и аз съм го правила),особено на кадемлията от мин.седмица...и вярно излезе на колегата,който взе патроните-тя пък му засече пушката:(.....ма нищо-не беше фатално....Явно и в тази легенда има малко истина..;)

Не знам за "точния" кадем,но съм се уверила,че винаги,когато тръгнем на някъде и се върнем...не е на хубаво.Така мин.година на тръгване се върнах три пъти.Все нещо забравях и си казах-"Е днес,ще е деня и ще го изпусна"..и така и стана за съжаление.А през цялото време знаех(шесто чувство ли не знам и аз).,..а почти ми се спря нереза...(никога няма да му забравя погледа).. :(

Ами и той има шесто чувство и затова те е погледнал и си е рекъл ... жалко че това маце няма да може да ме улучи :-Р (признай си че това прочете в погледа му) :a016:

Edited by kum4o val4o

Ами и той има шесто чувство и затова те е погледнал и си е рекъл ... жалко че това маце няма да може да ме улучи :-Р (признай си че това прочете в погледа му) :a016:

Признавам,че адреналина ми играе лоша шега-винаги ,и не знам как да го овладея :girl_cray2: ,обаче точно тогава бях толкова спокойна,че и по долни гащи да бях,нямаше да ми пука(на лов бях с 20 мъже)..;)

Признавам,че адреналина ми играе лоша шега-винаги ,и не знам как да го овладея :girl_cray2: ,обаче точно тогава бях толкова спокойна,че и по долни гащи да бях,нямаше да ми пука(на лов бях с 20 мъже).. ;)

Е,па то сега имате едни долни гащи!-все едно без гащи. :friends:

Е,па то сега имате едни долни гащи!-все едно без гащи. :friends:

Май трябва да се пробвам без гащи...и без това са няколко на брой,студено е.а знае ли човек къде му е кадема.... :lol:

Edited by tina1209

Вземи на следващия лов,да обуеш на баба кюлотите!Знаеш ли може в тях да е кадема. :macka:

Шегата си е шега,но доста съм чувала,че сутрин пребъркват нещо женско и после имат слука.Интересно ма мен никой не ме е пипал,а наоколо съм само аз...да взема да ги хвана аз....а как ли ще ме изгледат всички...хаха

Виц:

Двама комшии,приятели,рибари,ходели редовно на риболов,ама единият,все си хващал рибка,а другия винаги валат.

Срам,не срам,слабака попитал "майстора"за чалъма на успеха му.

-Ти винаги хващаш риба,пък аз само някой слънчок,чат-пат.Има ли чалъм,тарикатлък ли има,кажи ми!

-А бе ти вземаш ли кадем от жена ти преди риболов?

-Какъв кадем?

-Преди риболов,вземи и отскубни един косъм от пут...а на жена ти и го вържи на куката.Ще видиш как ще се обърнат нещата.

На другия уговорен риболов,левака решил да изненада жена си.Тя тъкмо простирала прането на терасата,повдигната на пръсти и с домашна

роба(всеки си представя каква е гледката),и нашенеца тихичко се приближил,без звук да издаде и си отскубнал не един а няколко косъма(от онова място).

Жена му без да се обръща,само се засмяла и рекла:

-Комшоо,пак ли за риба?

Ловец застрелял мечка.Тъкмо извадил ножа да я дере и някой го тупа по рамото:
- Защо ми уби жената, бе? Сега да те ям ли, или да те таковам?
Ловецът, естествено, избрал второто.
Ядосан, на другия ден ловецът направил пусия, гледа нещо мърда, стреля и какво да види - малко мече. Тъкмо вади ножа да го дере и... пак мечокът зад него. Повторила се първата ситуация.
Бесен, ловецът купил тротил, намерил мечата бърлога и я взривил. Тъкмо потривал доволно ръце и пак една лапа го тупа по рамото:
- Е, сега какво си избираш?
- Ами... да ме таковаш!
- Абе аз не мога да те разбера! - рекъл мечокът - Ти ловeц ли си, или си пе....ст?!

А ми аз вица го написах,да се пазиш,че да не вземе някой с по-голяма шепа да пипа та да олисееш де :beach: .

Знае ли човек,на тия времена,на тая сакънтия,от кой да се пази! :eusa_think:

Поздрави.

Aз пък от моя да ти стане ясно какви са около мен....те и да искат,годинките са им бая,та едва ли биха могли.Но определено ще го имам в предвид,нищо че леса няма...то и кой ли има вече...особено те..

А бе,хората са казали:-С умряла змия,може да си играеш,ама с умрял..........,е опасно.

За туй,че не се гъбаркай с годините.

Поздрави.

Никога...много си ги уважавам даже.От тях може да се научи толкова много,дето го няма в нито една книга.Даже ги питам за техните кадеми,а те само се подсмиват и почват да виреят в спомени.Явно има нещо,което не им е удобно да ми го кажат,обаче какви ловни спомени имат....припадала съм от смях.За такива мигове ходя с тях.За такива мигове си заслужава всичко.Да са живи и здрави всички...