Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Първата събота и неделя на новата година преля чашата на търпението в мен и доста мои колеги. То бива-
бива да се натягаме на гостите и да уйдисваме на акъла на нашите месари ама такава касапница на сърни не бях виждал. За какво ги пазим цяла година и си бия кучетата да не ги гонят като накрая ще напълнят някой софийски или плевенски багажник. Това да не жалят прасетата и елените има управдание - баш не са наши и идвали от ловното стопанство Росица през баира или от Централен Балкан. Ама да подкараш и сърните на Зайците,Скандалото и Кованджиите е вече прекалено. Тези дето драха и хвърляха кожи по камънака и Делийския път ще си запалят джиповете, ама нас ще карат да пишем в горското и ще на лишат от лов.

Предлагам всички които бяхме против да направим така че това да не се повтаря.

Нека и други които присъстваха да вземат отношение.

Първата събота и неделя на новата година преля чашата на търпението в мен и доста мои колеги. То бива-

бива да се натягаме на гостите и да уйдисваме на акъла на нашите месари ама такава касапница на сърни не бях виждал. За какво ги пазим цяла година и си бия кучетата да не ги гонят като накрая ще напълнят някой софийски или плевенски багажник. Това да не жалят прасетата и елените има управдание - баш не са наши и идвали от ловното стопанство Росица през баира или от Централен Балкан. Ама да подкараш и сърните на Зайците,Скандалото и Кованджиите е вече прекалено. Тези дето драха и хвърляха кожи по камънака и Делийския път ще си запалят джиповете, ама нас ще карат да пишем в горското и ще на лишат от лов.

Предлагам всички които бяхме против да направим така че това да не се повтаря.

Нека и други които присъстваха да вземат отношение.

Колега,снимай и качвай в интернет ,ако станеш неволно свидетел на подобна помиярщина.

Когато тръгнат снимки с нечий физиономий и връзките и парите трудно помагат..

Всички тук разбираме ,че и дори да си бил там "сама птичка пролет не прави" и най малко да я оскубят...

Аз като член на ЛРД с. Велчево и като неин председател съм длъжен категорично да заявя, че написаното от шопа не отговаря на истината, и е гнусна ЛЪЖА. Когато някой чете неговия пост остава с убеждение, че това е член на нашата дружинка, категорично заязявам, че член с такова име нямаме, никога несме имали и се надявам никога да нямаме. Смея да кажа, че в ЛРД с. Велчево има и ред, дисциплина и не малко дивеч. Относно ползването на дивеча ще кажа, че:

-при план 10 сърни ние сме отстреляли не повеч от 5бр. които са използвани за гощавка след бригади.

-при 4бр. бл. елен /2бр. женски/ отказани за стрелба /2бр. мъжки/ предстои лов.

-при план 68бр. дива свиня, отстреляни 107бр.

и някой да ни опреква в браконерство, явно много го е яд на нас. шопе като се представяш за наш член, кажи колко дивичови ниви имаме, колко автоматичви хранилки пддържаме, колко царевица използваме на сезон и като толкова запознат, къде се намира Стайковият трап.

Ново регистрирания потребител, пуснал тази тема е дублирал един и същи текст в още една тема, пусната преди тази. В първата тема пише за бракониерски лов до Велчево, там председателя на ЛД Велчево задава някои въпроси на създателя на темата и очаква отговори...

Не е необходимо да има две различни теми за едно и също нещо с едно и също съдържание като текст.

Тази се заключва и може да следите развитието в първата тема пусната от потребителя ТУК

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.