Jump to content

Малиноа...за едър лов

Recommended Posts

• 3 weeks later...

И аз заведох мойта на гатер да я запозная с врагът..и да си кажа чесно..май няма да успее и да годиняса..прасето беше към 80кг.а тя се вряза челно със 100км в него..и задната скорост нещо не и работи..на третата минута собственика ми вика...тва куче не е редовно - изкарвай го че ще осакати прасока

Търси и предпазна жилетка още от сега ! Може би не е трябвало веднага да я пускаш при него. Успех с възпитанието и наслука!!!

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Малката Инга с голямото сърце... Ненов твоята как е на хора? Моята ги открива вече и по диря... :D

post-13774-0-30823500-1453293942_thumb.jpg

post-13774-0-58665000-1453293962_thumb.jpg

post-13774-0-85148000-1453294020_thumb.jpg

Еее най после...мислех вече че сам ще си пиша в тая тема...водиш ли я по гората :rolleyes: ха ха....тя и мойта ги открива...ама ги хапе само когато и разреша....виж за свинете не ме пита :wallbash:

Специалистите казват , че тази порода претендира за превес по работни качества дори над немската овчарка!

Еее най после...мислех вече че сам ще си пиша в тая тема...водиш ли я по гората :rolleyes: ха ха....тя и мойта ги открива...ама ги хапе само когато и разреша....виж за свинете не ме пита :wallbash:

Абе как я спираш...моята не дава пиле да литне,скача на всичко! По гората много щъка и работи с носа! Скоро преди снега вдигна един фазан и дава глас,което страшно ме учуди!

Специалистите казват , че тази порода претендира за превес по работни качества дори над немската овчарка!

Аз мисля,а и вече като гледам нагледно кучето в двора си...че е в пъти по-смела,атлетична и работоспособна от немец...може и да греша! :)

Слуша ме много и изпълнява...обаче като се налага да ухапе някой дразнител...независимо от кой вид е :hihi: а е получила команда на място - започва да вибрира все едно е от паркинсон,очите и стават зеленикави и и течат лиги...и нервите я болят яко

Твойта изглежда отлично...немогат да се качват клипове директно тук...иначе ще кача малко бой на глигана :friends:

Edited by nenov

Твойта изглежда отлично...немогат да се качват клипове директно тук...иначе ще кача малко бой на глигана :friends:

Може би е малко дребничка за възрастта си...но страшно ме радва..

post-13774-0-36741100-1453314922_thumb.jpg

post-13774-0-33409100-1453314968_thumb.jpg

Закво ти е по едра, няма да я яздиш я :hihi: тя и мойта не е от най едрите...ама връхлита враговете като торнадо...ще видиме докога ще и работи късмета

post-3912-0-13761400-1453317655_thumb.jpg

• 2 years later...

Колеги адмирации за помощниците. Аз няма да успя да кача снимка на моя, не мога да ги намаля. Чистокръвния малиноис и за готвач може да се обучи. Нямат умора.

IMG_20180820_194659_170.jpg

Edited by bozgo
Успях 😀