Jump to content

НКБГ организира ИВК на 07.02.2015 год, на гатер в Асеновград

Recommended Posts

сега ще кача и женската по-добре се вижда

Другата скачка е със сина на Данчовия Арап и Рита 1,родословието на Рита 1 е при Милен Стоянов ,който мисли ,че неговата кучка е Рита1,а Рита 1 е при мене ,която е дъщеря на Рита,а Рита беше сестра на Оскара.

Edited by roko.1975

А мен ме интересува следното...

Димитър Маврев освен да говори около оградата...влезна ли в гатера и пусна ли някакво куче?

... надявам се някой да ми отговори...а може и той самия,ще бъда много доволен!!!

Някой би ли споделил за родителите на победителя Бисер и дали има нещо общо с Асен на Сълко Литов.

Edited by chenkata

Някой би ли споделил за родителите на победителя Бисер и дали има нещо общо с Асен на Сълко Литов.

Ако нещо не бъркам е от сина му Валтер, т.е. внук.

Точно така бат Сълко баща му е Валтер (Асен на Сълко и Буря), а майка му е Бистра(Оскар на Себахтин и Рита на Иван Кръстев)

А мен ме интересува следното...

Димитър Маврев освен да говори около оградата...влезна ли в гатера и пусна ли някакво куче?

... надявам се някой да ми отговори...а може и той самия,ще бъда много доволен!!!

Да не би в регион Хасково да е спрял достъпа до интернет?

От всичко най-мразя....онези хора,които стоят отстрани говорят ехидно и си въобразяват,че са нещо...а всъщност,дори и те самите знаят какво представляват и то май това им е проблема!

Димитър Маврев...Мите,другия път преди да се изпуснеш пред някой,да кажеш нещо за Рашайков...сети се кой си ти,какво имаш в двора си...какво си направил с това в двора си...и тогава коментирай зад гърба ми!Защото както аз имам очи,така и ти...никога не сравнявай море с блато...лъв с коте...и мен с теб!!! Пиша ти публично,надявам се,че ще се усетиш и спреш...

С най добри чувства...Светослав Рашайков!!!

Поздрави на Емил за успеха ! Имах брат на Бисер сега е у приятел и показва много добра работа на прасе . Това са родителите им :

Мерси Слави, казаха ми тук на скоро за брата на Бисер, че си казал, че е сериозен на прасетата. Живи и здрави да са!

• 3 weeks later...

Докторе, недей дава толкоз лесно шампионски титли - кучето е спечелило първо място в съответното ИВК. Всяко едно ИВК е с различна сложност в зависимост от самото животно на което се изпитват кучетата, сложността на съответния гатер, атмосферните условия и т.н. Това не беше майсторско състезание..... Браво на кучето, че успя да издържи изпита....браво и на неговия водач, че е успял да го подготви...

Докторе, недей дава толкоз лесно шампионски титли - кучето е спечелило първо място в съответното ИВК. Всяко едно ИВК е с различна сложност в зависимост от самото животно на което се изпитват кучетата, сложността на съответния гатер, атмосферните условия и т.н. Това не беше майсторско състезание..... Браво на кучето, че успя да издържи изпита....браво и на неговия водач, че е успял да го подготви...

Не знам за ИВК-то, ама от познати разбрах, че е направило силен сезон.

Това, че не е било майсторско състезание както го наричате,не означава че кучето при други обстоятелсва е щяло да се представи по лошо.

• 2 weeks later...

Резултатите от класирането ще бъдат обявени в клубният сайт - http://nkbg.eu/index.php

Неиздържали

До 2 год

Блейк на Желязко Желязков

Г- Азър от Хасковлии на Атанас Атанасов

Жар от Чаушев на Георги Чаушев

Ахил на Костадин Маринов

Над 2 год

Рита на Георги Грозданов

Виктор на Димитър Костадинов

Айк на Георги Лалов

Док на Иван Сотиров

Гергана на Георги Иванов