Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Снимката е с телефона ми и разстоянието е около 40 метра затова е с ниско качество. Освен това е изрязана от оригиналната която е над 5MB. Направих я в събота късно следобяд. Познайте какво е животното на нея ?

Поздрави

Любо

post-3773-0-00934700-1462771524_thumb.jpg

Това си е чисто ТОТО налучкване, абсолютно нищо не се вижда освен някакво петно, а иди разбери какво е!!! Добре, че колегата си призна :D

Edited by momcho2000

Това си е чисто ТОТО налучкване, абсолютно нищо не се вижда освен някакво петно, а иди разбери какво е!!! Добре, че колегата си призна :D

И друг път съм виждал вълци. В случая ме е много яд че в ръката си държах готов за снимка телефон а не истински фотоапарат и не мога да покажа тук това което аз видях , младо и красиво животно , целият сив. А го държах в ръка защото точно тогава снимах два фазана пред мене (вълка ги е дебнел тях когато го видях , и той гледаше към мястото където те бяха). Едва ли друг път ще имам такъв случай да снимам вълк в природата.

Поздрави

На снимка 1 ... двата фазана.

На снимка 2 ... женския фазан се скри наляво в дърветата.

На снимки 3,4 ... мъжкия фазан побягна напред по пътя (те така правят , да ми отвлече вниманието) в тоя момент направих няколко крачки след него и отдясно на мене видях вълка. Той не ме видя веднага и затова снимах , видя ме когато с ръка помахах към жена ми която вървеше на десетина метра след мене.

post-3773-0-73479000-1462962628_thumb.jpg

post-3773-0-59934700-1462962654_thumb.jpg

post-3773-0-31035200-1462962741_thumb.jpg

post-3773-0-44028700-1462962752_thumb.jpg

Edited by lobo