Jump to content

Кучета птичари под наем

Recommended Posts

Търсим професионални кучата птичари под наем, главно за лов на бекас и патици. За бекас кучетата трябва да са от района на Бургас, а за патици - района на Бургас, София и Пловдив. Възможност за дългосрочно сътрудничество. Моля пишете ако можете да ни насочите!

Търсим професионални кучата птичари под наем, главно за лов на бекас и патици. За бекас кучетата трябва да са от района на Бургас, а за патици - района на Бургас, София и Пловдив. Възможност за дългосрочно сътрудничество. Моля пишете ако можете да ни насочите!

Че,кой нормален ловец - ще си даде обученото куче "под наем" :eusa_naughty:

Дори и някой да се съгласи не съм убеден, че кучето ще работи на 100% ако с него няма някой познат.Моето изобщо не работи без мен, дори и с баща ми който се грижи за него.

.......мойте работят без проблем само дивеч да има .....те живеят за да ловуват ...не ги интерисува кой е зад пушката ...малко по трудно дават удареното ...ама като викнеш знаят че трябва да пуснат.....но куче не давам

Под наем ще рече водача да си заведе кучето да работи. Никой няма в предвид да си дадеш кучето и да се чудиш какво ще се случи с него.

Имам познати дето гледат кучета бекасари без да са ловци,имали някаква връзка по ОЛТ и водят кучетата да правят лова на чужденци срещу известно количество еврота на ден. :)

Ами да вземам дратхаарите и да отивам да изкарам някое евро тогава!!! ;)

Под наем ще рече водача да си заведе кучето да работи. Никой няма в предвид да си дадеш кучето и да се чудиш какво ще се случи с него.

Имам познати дето гледат кучета бекасари без да са ловци,имали някаква връзка по ОЛТ и водят кучетата да правят лова на чужденци срещу известно количество еврота на ден. :)

Може ли връзка да ми направиш, точно това търся

Може ли връзка да ми направиш, точно това търся

Ами то само това има реален смисъл ... щом не мога /по понятни причини/ да гледам куче в София, ще си плащам с радост на някой, който го е гледал ... само дето цените в ловните стопанства ми идват в повече ;)

Не е случайно, че в Сърбия, Унгария и Македония е по-изгодно ... там се договаряш директно с дружинката, без "посредници" ;)

Нямам нищо против да плащам такса-гост от 20-30-50-100 лв, щото тия 1 000 лв, дето ми ги искат в ДУУУУ ... не ме кефят ;)

Ами то само това има реален смисъл ... щом не мога /по понятни причини/ да гледам куче в София, ще си плащам с радост на някой, който го е гледал ... само дето цените в ловните стопанства ми идват в повече ;)

Не е случайно, че в Сърбия, Унгария и Македония е по-изгодно ... там се договаряш директно с дружинката, без "посредници" ;)

Нямам нищо против да плащам такса-гост от 20-30-50-100 лв, щото тия 1 000 лв, дето ми ги искат в ДУУУУ ... не ме кефят ;)

Е па кой колега би ти поискал пари да ловуваш с него на неговите кучета и то на птичи лов?

Е па кой колега би ти поискал пари да ловуваш с него на неговите кучета и то на птичи лов?

Аз искам да кажа друго ... давам си сметка какво струва /пари, емоция и работа/ едно качествено ловно куче за неговия водач ... защо да не си платя, ако има такава оферта ?

По-добре ли ми е да не ходя на лов ?

Ако някой ме е поканил - друга работа, много ясно.

Аз това отдавна го мисля за свинския лов - всички знаем, че без кучета не става, но дружинката какво прави, за да има кучета ?

Без пари и уважение работата не става, това е !