Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Специализирана екстериорна изложба на български гончета, организирана от НКБГ в гр. Козлодуй


Recommended Posts

Желаещите да участват моля да носят:

- родословно свидетелство (за кучета на които е издадено)

- работна книжка (за кучета на които е издадена)

- редовен имунизационен паспорт

Link to post
Share on other sites

Географски координати на мястото 43.797601,23.680922

И малко снимки

post-18861-0-32523500-1471442354_thumb.jpg

post-18861-0-31888300-1471442366_thumb.jpg

post-18861-0-73097700-1471442386_thumb.jpg

post-18861-0-56125800-1471442544_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Моля, който е сигурен, че ще присъства да се запише предварително, благодаря за разбирането.

Link to post
Share on other sites

Храни за отделните класове, осигурени с любезното съдействие на фирма IKA http://ika.bg/

post-18861-0-21632600-1472238147_thumb.jpeg

Link to post
Share on other sites

Награда за кучето, което ще стане шампион на изложбата - изработена и дарена специално за предстоящото събитие от майсторите:

Върбан Тодоров

Калин Митов - http://kalinux.com/index.php?lang=bg

http://www.kalinux.com/gallery/index.php?sfpg=a25pdmVzLyoqMDNhZTVkMDk3NTkyOWRiMmFhYjAyNjdiMjhiMDEwYjI4YTA1NTVlNzJlYmJiYWVmYWZkMjQ0NmU5ZGQzOGY5Nw

post-18861-0-68553200-1472582662_thumb.jpg

post-18861-0-88125800-1472582675_thumb.jpg

post-18861-0-42596500-1472582693_thumb.jpg

Edited by a4o92
Link to post
Share on other sites

Специализирана изложба Козлодуй - 03.09.2016г.



Съдии: г - н Сейхан Мухарем Национален съдия от листата на БРФК

г - н Ивайло Весков - Клубен съдия от листата на НКБГ



Участвали кучета: 69



Резултати по класове:


Клас бебе мъжки (4 кучета)

Гайтан на Николай Сейменаров № 33 много перспективен I
Лео на Мартин Александров № 25 много перспективен II
Арис на Ивайло Яков №42 много перспективен III
Мурат2 на Александър Янков №24 много перспективен IV

Клас подрастващи мъжки (3 кучета)

Герак от Каймакански на Лукан Черкезки №64 много перспективен I
Джони на Илия Крумов № 38 много перспективен II
Ерхан на Павлин Кръстев № 35 много перспективен III

Клас млади мъжки (7 кучета)

Вихър на Мартин Александров № 26 отличен I
Гари от Железни на Иваило Иванов № 58 отличен II
Вандал от Каймакански на Димитър Божков № 29 отличен III
Жчико от Каменград на Димитър Димитров № 65 отличен IV
Пако на Александър Георгиев №69 отличен
Пирин на Яни Климентов № 31 отличен
Марс на Благой Христов № 60 много добър

Клас междинен мъжки (2 кучета)

Икар от Павлов на Велизар Иванов № 56 отличен I
Барс от Хурса на Пламен Миразчийски № 4 много добър

Клас открит мъжки (9 кучета)

Т - Рони на Детелин Димитров № 1 отличен I
Рони на Мартин Александров № 27 отличен II
Арап на Мансим Димитров № 66 отличен III
Балкан на Иво Павлов № 53 отличен IV
Бранко от Каменград на Димо Рашков № 62 отличен
В - Дък на Иван Димитров № 17 отличен
Кинг на Георги Лалов № 48 много добър
Мурат на Диян Ангелов № 8 много добър
Жокер от Чаушев на Цветан Ценов № 10 много добър


Клас шампиони мъжки (2 кучета)

Айк на Георги Лалов № 47 отличен I
Б - Ричи на р - к Хурса № 43 отличен II

Клас работен мъжки (3 кучета)

Джамбо на Иво Павлов № 54 отличен I
Ларго от Чаушев на Иво Ценков № 36 отличен II
Арес от Чуковец на р - к Каймакански № 20 отличен III

Клас ветерани мъжки (5 кучета)

Роналдо на Мартин Аленсандров № 28отличен I
Арап на Андрей Вачев № 11 отличен II
Рони на Илия Крумов № 39 отличен III
Бруно на Стоян Куцовски № 49 отличен IV
Горан на Петко Петков №5 отличен

Клас бебе женски (4 кучета)

Линда на Велизар Иванов № 55 много перспективен I
Вая от Хурса на р - к Хурса № 46 много перспективен II
Бети на Илия Крумов № 37 много перспективен III
Вера на Иван Димитров № 16 много перспективен IV

Клас подрастващи женски (2 кучета)

Дарма от Каймакански на Диян Ангелов № 6 много перспективен I
Ерма от Дракон64 на р - к Каймакански № 21 много перспективен II

Клас млади женски (5 кучета)

Янтра на Димитър Ценов № 19 отличен I
Меца на Димитър Дамянов № 23 отличен II
Варда от Каймакански на Николай Михалков № 18отличен III
Горда на Николай Сейменаров № 34 отличен IV
Опра от Чаушев на Радослав Янимов №63 много добър

Клас междинен женски (5 кучета)

Бистра от Хурса на Борис Борисов № 52 отличен I
Буря от Хурса на Пламен Миразчийски № 3 отличен II
Калба от Хурса на Борис Борисов №9 отличен III
Берта от Хурса на Румен Василев №50 отличен IV
Ухера на Любен Любенов № 22 много добър

Клас открит женски (8 кучета)

Кора на Андрей Вачев № 12 отличен I
Тангра на Иван Кръстев № 13 отличен II
Ерика от Каменград на Детелин Димитров № 2 отличен III
Вихра на Иван Станойчев № 51 отличен IV
Рина на Димитър Божков № 30 отличен
Бояна от Каменград на Емил Николов № 61 отличен
Зара на Диян Ангелов № 7 отличен
Чива на Яни Климентов № 32 много добър

Клас шампиони женски (2кучета)

Адина от Хурса на р - к Хурса № 44 отличенI
Б - Кубра на р - к Хурса № 45 отличен II

Клас работен женски (5 кучета)

Рита на Иван Кръстев № 14 отличен I
Багира на Велизар Иванов № 57 отличен II
Арна на Димитър Димитров № 41 отличен III
Жана на Димитър Димитров № 40 отличен IV
Естера от Каменград на Ивайло Иванов № 59 отличен

Клас ветерани женски (1 куче)

Петя на Иван Кръстев № 15 отличен I


Най - добро младо куче на изложбата - Вихър на Мартин Александров

Най - добро мъжко куче на изложбата - Джамбо на Иво Павлов

Най - добро женско куче на изложбата - Адина от Хурса на р - к Хурса

Най - добро куче ветеран на изложбата - Петя на Иван Кръстев

Шампион на изложбата - Джамбо на Иво Павлов

Шампион на гр. Козлодуй - Б - Ричи на р - к Хурса

Най - добър млад водач на куче 6 - 13год. Димитър Тодоров с куче Бети

Искам да благодаря на всички които посетиха изложбата!

Edited by a4o92
Link to post
Share on other sites

Клас бебе мъжки (4 кучета)

Гайтан на Николай Сейменаров № 33 много перспективен I

Лео на Мартин Александров № 25 много перспективен II

Арис на Ивайло Яков №42 много перспективен III

Мурат2 на Александър Янков №24 много перспективен IV

post-18861-0-32593100-1473014105_thumb.jpg

post-18861-0-00660800-1473014115_thumb.jpg

post-18861-0-47946600-1473014125_thumb.jpg

post-18861-0-92184100-1473014142_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

Клас подрастващи мъжки (3 кучета)

Герак от Каймакански на Лукан Черкезки №64 много перспективен I

Джони на Илия Крумов № 38 много перспективен II

Ерхан на Павлин Кръстев № 35 много перспективен III

post-18861-0-12244200-1473015120_thumb.jpg

post-18861-0-24820700-1473015105_thumb.jpg

post-18861-0-05843000-1473015091_thumb.jpg

post-18861-0-94560300-1473015715_thumb.jpg

Edited by a4o92
Link to post
Share on other sites

Клас млади мъжки (7 кучета)

Вихър на Мартин Александров № 26 отличен I

Гари от Железни на Иваило Иванов № 58 отличен II

Вандал от Каймакански на Димитър Божков № 29 отличен III

Жчико от Каменград на Димитър Димитров № 65 отличен IV

Пако на Александър Георгиев №69 отличен

Пирин на Яни Климентов № 31 отличен

Марс на Благой Христов № 60 много добър

post-18861-0-29700400-1473016820_thumb.jpg

post-18861-0-66965200-1473016836_thumb.jpg

post-18861-0-78927500-1473016853_thumb.jpg

post-18861-0-67251800-1473016868_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

Клас междинен мъжки (2 кучета)

Икар от Павлов на Велизар Иванов № 56 отличен I

Барс от Хурса на Пламен Миразчийски № 4 много добър

post-18861-0-46319400-1473018593_thumb.jpg

post-18861-0-99106400-1473018609_thumb.jpg

post-18861-0-89189500-1473019183_thumb.jpg

Клас открит мъжки (9 кучета)

Т - Рони на Детелин Димитров № 1 отличен I

Рони на Мартин Александров № 27 отличен II

Арап на Мансим Димитров № 66 отличен III

Балкан на Иво Павлов № 53 отличен IV

Бранко от Каменград на Димо Рашков № 62 отличен

В - Дък на Иван Димитров № 17 отличен

Кинг на Георги Лалов № 48 много добър

Мурат на Диян Ангелов № 8 много добър

Жокер от Чаушев на Цветан Ценов № 10

post-18861-0-50875400-1473019530_thumb.jpg

post-18861-0-55175900-1473019582_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

Клас шампиони мъжки (2 кучета)

Айк на Георги Лалов № 47 отличен I

Б - Ричи на р - к Хурса № 43 отличен II

post-18861-0-89777100-1473101609_thumb.jpg

post-18861-0-22317000-1473101626_thumb.jpg

post-18861-0-04837300-1473183802_thumb.jpeg

Edited by a4o92
Link to post
Share on other sites

Клас работен мъжки (3 кучета)

Джамбо на Иво Павлов № 54 отличен I

Ларго от Чаушев на Иво Ценков № 36 отличен II

Арес от Чуковец на р - к Каймакански № 20 отличен III

post-18861-0-28313700-1473102225_thumb.jpg

post-18861-0-78030600-1473102194_thumb.jpg

post-18861-0-00929200-1473102176_thumb.jpg

post-18861-0-91589100-1473102238_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

Клас ветерани мъжки (5 кучета)

Роналдо на Мартин Аленсандров № 28отличен I

Арап на Андрей Вачев № 11 отличен II

Рони на Илия Крумов № 39 отличен III

Бруно на Стоян Куцовски № 49 отличен IV

Горан на Петко Петков №5 отличен

post-18861-0-90005200-1473103403_thumb.jpg

post-18861-0-93071400-1473103430_thumb.jpg

post-18861-0-63137200-1473103478_thumb.jpg

post-18861-0-01301100-1473103496_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

post-18861-0-55250000-1473104613_thumb.jpg

post-18861-0-63832900-1473104777_thumb.jpg

Клас бебе женски (4 кучета)

Линда на Велизар Иванов № 55 много перспективен I

Вая от Хурса на р - к Хурса № 46 много перспективен II

Бети на Илия Крумов № 37 много перспективен III

Вера на Иван Димитров № 16 много перспективен IV

post-18861-0-14708900-1473105166_thumb.jpg

post-18861-0-77156500-1473104856_thumb.jpg

post-18861-0-79895900-1473104879_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

post-18861-0-36717100-1473105847_thumb.jpg

post-18861-0-81457500-1473105861_thumb.jpg

Клас подрастващи женски (2 кучета)

Дарма от Каймакански на Диян Ангелов № 6 много перспективен I

Ерма от Дракон64 на р - к Каймакански № 21 много перспективен II

post-18861-0-23195800-1473106262_thumb.jpg

post-18861-0-98605200-1473106276_thumb.jpg

post-18861-0-33839300-1473106290_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

Клас млади женски (5 кучета)

Янтра на Димитър Ценов № 19 отличен I

Меца на Димитър Дамянов № 23 отличен II

Варда от Каймакански на Николай Михалков № 18отличен III

Горда на Николай Сейменаров № 34 отличен IV

Опра от Чаушев на Радослав Янимов №63 много добър

post-18861-0-64219200-1473157709_thumb.jpg

post-18861-0-27441900-1473157724_thumb.jpg

post-18861-0-91149700-1473157740_thumb.jpg

post-18861-0-79454900-1473157753_thumb.jpg

post-18861-0-03099800-1473157768_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

post-18861-0-77117700-1473158461_thumb.jpg

Клас междинен женски (5 кучета)

Бистра от Хурса на Борис Борисов № 52 отличен I

Буря от Хурса на Пламен Миразчийски № 3 отличен II

Калба от Хурса на Борис Борисов №9 отличен III

Берта от Хурса на Румен Василев №50 отличен IV

Ухера на Любен Любенов № 22 много добър

post-18861-0-48438300-1473158501_thumb.jpg

post-18861-0-47351700-1473158520_thumb.jpg

post-18861-0-30645200-1473158561_thumb.jpg

post-18861-0-20493500-1473158578_thumb.jpg

post-18861-0-35772900-1473158599_thumb.jpg

post-18861-0-22214500-1473158630_thumb.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.