Jump to content

Recommended Posts

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pадостно е ,че  тази година 77  стрелци са се пробвали на Спортинг. Надявам се следващия стрелкови сезон  поне още 50 колеги  да се включат във веселбата !

Да бе , да, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Но като си помисля, можем да те вземем в нашия отбор по . Ще те наемем като бирочерпец , защото ти най-добре знаеш колко трябва да е охладена бирата за да

Ще бъде като лов на гъски, но без да се ляга на земята.

Posted Images

Ето я схемата....

Схема за спортинг 25.06.2017г.

1-Ва част- (10 бр. панички с 10 бр. патрони)

Състезателите се подреждат в групи по 4 човека.

Всички състезатели по ред на номерата преминават през схемата „трап“. Тя ще се проведе по следния начин- състезателят тръгва от флагче до голяма кула към флагче до малка кула, вървейки  покрай брусфера на трапа. Достигайки до белега на трапа състезателя заема позиция за стрелба и поисква паничка, след изстрела му се пуска втора паничка. След това състезателя продължава до следващия белег и упражнението се повтаря пет пъти.

Н.Б. белезите по брусфера са 5 на брой и от всеки излитат по две панички. Полета на паничките е произволен.

2-ра част (20 бр. панички с 26 патрона)

Състезателите се подреждат в групи по 4 човека.

1.       Позиция- 1во място скийт

-от машина С 1бр. (може да се стреля два пъти)   

-от машина малка кула 1бр. (може да се стреля два пъти)   

-от машина А+В дубле

2.       Позиция 8-о място скийт

-машина С 1бр. (може да се стреля два пъти)   

-машина А след изстрела машина голяма кула

-машина В след изстрела голяма кула

3.       Позиция 3 метра пред 6-0 място скийт

-две последователни от машина голяма кула

-една от машина В (може да се стреля два пъти)   

-една от машина С (може да се стреля два пъти)   

-една от машина А (може да се стреля два пъти)   

4.       Позиция до флагче малка кула

-една от машина  А ,след изстрела една от  машина С

-една от машина В, след изстрела една от машина С

-дубле от А+В

Общо двете части са 30 бр. мишени с 36 патрона.

Схема за спортинг 25.docx

Edited by rocky85

Класиране Спортинг след Трети кръг - 25.06.2017г.

Презентация1.jpg

Слайд2.JPG

Edited by Божидар Николов

Предлагам преди да започне спортинга в Казанлък, да се запишат отборите!

Всеки отбор е от 3-ма състезатели и една резерва!

От сега съм приготвил изненада в схемата на финала!

Бат Сахо, мюрета да носим ли??? ДА Е БАШ КАТО НА ЛОВ...:)

Преди 13 часа, Nordik predator Bulgaria написа:

Божка, да се боядиШаШ.... :D ...и герданчетата на врата....

Станчо ти вземи свирките.... 

Доторе Сахакян - ето аз заявявам моя отбор. Това са първите трима във временното класиране и аз резерва. Останалите се спасявайте. :eusa_dance:

16 hours ago, Милен12 said:

Доторе Сахакян - ето аз заявявам моя отбор. Това са първите трима във временното класиране и аз резерва. Останалите се спасявайте. :eusa_dance:

Да бе , да, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Но като си помисля, можем да те вземем в нашия отбор по :ksshunter1fe:.

Ще те наемем като бирочерпец , защото ти най-добре знаеш колко трябва да е охладена бирата за да влиза леко.

Зер много тренировки трябват за да  :bira: 24 бири  и да ги изпик......ш!

И, ако обещаеш, че ще изпечеш 4-5 тенекии с миди , щото миналата година кусах само 2-нки и водих 5 серии! Тази година ще ме хванете ама на :fuck: , ха ха ха !

На Гугъл eatjh  много ясно се вижда стрелбището на Казанлък .То е в дясно от пътя Казанлък -Бузовград, до едни рибарници.

На 23.07.2017г., ще се проведе четвъртия турнир по Спортинг за 2017г., организиран от КЛС "Пиргос"-Бургас. Домакини на турнира ще са Колегите от КЛС "Балиста" - Казанлък. Записване за турнира в 08:30ч., първа пушка 09:00ч. Домакините от Казанлък ще редят схемата и ще може да се тренира в събота на 22.07.17г., упътване към стрелбището е посочил Колегата gydi в по-горния пост.

Желаем успех на всички участници! 

20108541_10155586869819452_25497376670866750_n.jpg.a18e63d63053cb918abafdd8bf702015.jpg

Аха, сега разбрах ,защо още от петък си в Казанлък - повече бира при тренировките, по-малко ос... виркване при състезанията! 

Доторе, с радост бих се присъединил към вашия отбор, но за съжаление не ме пускат от сегашния ми отбор без трансферна сума. Мениджърът ни, тоест аз, иска кеш!!! Може и в бира да се плаща. :p

Колеги, малко информация. Това е схемата, както виждате има подход и външни машини плюс голяма кула. Домакините са се постарали да направят схемата доста интересна, това, което я отличава от всичко досега е, че има мишени идващи отдалеч към стрелеца. Подходът е с дублиране на всяка от мишените. Всички дублета са т.нар.последователни - втората мишена се пуска след изстрел по първата. Цената на серията е 15 кинта. Малко информация за местоположението - както се вижда от горната карта на Гугъл, има два варианта - единия е по околовръстното, като при достигане на моста преди него в дясно и се слиза долу, ляв завой и право напред до достигане на пресечката - мисля, че там имаше табела. Ако някой случайно се обърка и влезе в града, то кара само направо и като достигне хотел "Казанлък", който е голяма бяла сграда, пада се отдясно и не може да бъде подмината, на светофара се хваща наляво и право напред - излиза се от града, подминава се завод Арсенал и вдясно е пресечката за рибарниците и стрелбището.  Ако някой се загуби да се обади на 112. :p   

image-0-02-05-67e644e18825408eaeb5010f384c99086ae5138f48dc28188528ad917201aaf5-V.jpg

Преди 15 часа, gydi написа:

" Подходът е с дублиране на всяка от мишените. "

Мишените от трап ли излитат ? По трапа ли се върви ?

Мисля, че е така. Но за по сигурно - да се извърши проверка на място.

Ето отново схемата и реда за стрелба, но вече във вид, удобен за логаритмуване

image-0-02-04-dd087ecc90d1f9fd91b142ec6b28655aef61e92dd83f823f1e20e524f249c0e9-V.jpg

image-0-02-04-a4b7555a1ab80f7533a55e12a916e374ba4a1b22750af8bf64bb28064fa60f15-V.jpg

Много хубаво състезание се получи днес. Изключително добра организация. Поздравления за колегите от клс Балиста. ?

Edited by rocky85