Jump to content

Продавам Sig Sauer Mosquito Titan .22 LR

Recommended Posts

Продавам Sig Sauer Mosquito Titan .22 LR

ПРОДАДЕН!

Колеги, продавам си Mosquito-то поради неизползването му! Вече 2-ра години стои в касата и прашясва! След закупуването ми на адаптор 22 LR за Аркуса ми, той ми стана основен пистолет за стрелба за кеф и забавление и необходимостта от втори такъв пистолет изчезна! Пистолета е на не повече от 400-500 патрончета, в перфектно техническо и визуално състояние, видно по-долу от снимките. Използваните боеприпаси са били в 90% от случаите Geko и RWS Pistol. Пистолета не е носен в кобур. Към него има 2 пълнителя, единия неизползван, резервна възвратна пружина, 2 резервни мушки, ключе за заключване, зип за почистване /на снимките го няма/, фабричната прострелка, книжките към пистолета, фактура за закупуването му и гаранционна карта /изтекла/. В един момент реших, че ще му слагам бързомер и затова му купих оригинална стойка за такъв, но после се отказах. Стойката също е в камплекта, както и законния брой /45 бр./ боеприпаси. Цена, която търся е 420 лв. Пистолета се намира в гр. Свищов. За контакти на ЛС или на тел.: 0878 912 714 - Георги.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.