Jump to content
ФОРУМ
  • Ловен Сезон 2018
  • Наслука!
krasikgk

Такъв ли трябва да бъде председателят на Националното сдружение?

Recommended Posts

Във форума *** е предприета хвалебствена кампания спрямо един от кандидатите за председател на националното ловно-рибарско сдружение НЛРС – СЛРБ – инженер Григор Игнатиев Гогов – настоящ директор на Изпълнителна агенция по горите. Представена е платформата на г-н. Гогов и екипа му.

Тъй като Григор Гогов е добре познат на ловците от СЛР Попово си позволих за напиша следния коментар:

Чета платформата на Григор Гогов и екипа му! Чета хвалебствията какъв голям професионалист и радетел за интересите на ловците! Чета как щял да защитава интересите ни! Чета какъв голям авторитет има сред ловците и не вярвам на очите си!!!???

Григор Гогов има такъв авторитет в сдружението в което членува – „Сдружение на ловците и риболовците – Попово“, че нито е предложен нито избран за член на ръководните органи на сдружението. На последното общо събрание на сдружението, през май тази година, беше предложен за делегат от сдружението и събра 12 гласа от 54 възможни. Хората, които най-добре го познават не му гласуваха доверие да ги представлява, а той иска да управлява цялото национално сдружение.

Защо ли???

Може би защото това е човека, който през деветдесетте години на миналия век и първите две на този, като директор на ДЛС „Черни лом“, лишаваше дружинките граничещи държавния ловен район от по няколко лова на дива свиня, за да не пречат на лова на елени по линия на организирания ловен туризъм?

Може би защото като главен секретар на националното сдружение, никой не разбра какво е сторил в полза на обикновения български ловец?

Може би за това, че той и свързани с него фирми дължат десетки, а може би и стотици хиляди левове на държавата и частни фирми?

Може би за това, че е известен, като най-големия специалист в използване на служебното си положение за лично облагодетелстване?

Собственика на форума веднага ме обвини в лъжа и поиска доказателства. След като му бяха качени съответните документи аз и още един колега от форума също член на СЛР Попово, който ме подкрепи бяхме изгонени от форума. Представям документите които показват част от истинското лице на кандидата за ловец № 1 на България – Григор Гогов.

Ако някой се пита от къде ги имам тези документи – всяко едно сдружение  от състава на НЛРС – СЛРБ  ги е получило на официалния си е-mail.

Лицето Григор Гогов стана скандално известно с публикации в capital.bg  от 28 април 2016 година. Това е линка: http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2016/04/28/2751774_a_niakoi_tiho_seche_li_seche/

Въпреки това служебното правителство го назначи за Директор на ИАГ.В разследване на Нова телевизия, след като вече го бяха направили директор ИАГ беше показано още от истинското му лице. На този адрес може да се види предаването: https://nova.bg/news/view/2017/03/20/176959. 

Такъв ли трябва да бъде председателят на Националното сдружение?

Изп. лист Ес Ем Джи енд Ко.jpg

Уведомление за цесия.jpg

Удостоверение.jpg

Resh.105 PRS_2(1).pdf

СХЕМА-ГРИГОР-ГОГОВ-2017.pdf

Редактирано от krasikgk
името на форума е ***

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не разбрали, че българите са овсе и не мислят. Слушат сладки приказки и хвалебствия и кълват като шарани.

В управителният съвет на НЛРС не трябва да влезе нито един досегашен член. Също така хора от структурата на ИАГ и с най-различни зависимости.

Защото:

1 Нищо не направиха за нормализиране на нормативната уредба за лова;
2 Проспаха въвеждането на данък за кучетата;
3 Провал в измислената програма за разселването;
4 Провал на киноложки състезания години наред;
5 Отчуждаване на сдружения и дружинки и напускане на СЛРБ;
6 Номенклатурни хватки за задържането, които водят до озлобяване;
7 Фалит на ИК Наслука;
8 Проблеми със спортната стрелба;
9 В столицата няма нормален стрелбищен комплекс;
10 Проблеми с имотите на съюза и стопанисването им;
11 И т.н. и т.н

Според мен трябва да се избере някой от председателите на големи сдружения с опит в стопанската дейност (има сдружения развиващи такава).
За съжалени това ще е поредният нагласен избор (преди 7-8 години "броиха" 4 часа 220 бюлетина, само и само да вкарат един главоч в УС  и евентуално за шефффф).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, митьо написа:

Пич, не разбрали, че българите са овсе и не мислят. Слушат сладки приказки и хвалебствия и кълват като шарани.

В управителният съвет на НЛРС не трябва да влезе нито един досегашен член. Също така хора от структурата на ИАГ и с най-различни зависимости.

Защото:

7 Фалит на ИК Наслука;
11 И т.н. и т.н

Според мен трябва да се избере някой от председателите на големи сдружения с опит в стопанската дейност (има сдружения развиващи такава).
За съжалени това ще е поредният нагласен избор (преди 7-8 години "броиха" 4 часа 220 бюлетина, само и само да вкарат един главоч в УС  и евентуално за шефффф).

И докато тези "хубави неща" се случваха, лицето Григор Игнатиев Гогов беше или главен секретар на НЛРС - СЛРБ, или директор на ИАГ или директор на едно от водещите ловни стопанства в България. Все позиции от които би могъл да направи много за ловците. Но уви това явно не е съвпадало с личните му интереси!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, митьо написа:

Защото:

7 Фалит на ИК Наслука;
11 И т.н. и т.н

Аз съм напълно съгласен с Вас.

Член съм на Управителния съвет на СЛР - "Лебед" гр. Бургас и имам и доста забележки към УС, но ще ги споделя след Общото събрание на СЛРБ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 16.06.2017 г. at 22:34, митьо написа:

Ако знаеш колко си прав............ Ако питаш мен вечно хлъзгавия Сахак Сахакян членуващ и тук във форума с ника  batsaak също няма работа там.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има свое право на мнение!

Но не попитаха теб , а 300 делегати, които представляват почти 130 000 членове на НСЛР !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батсаак тука нещо мн. бързо реагираш , а ето тук ???  :o

А тук??? batsaak - Сахак Сахакян ,ако все още държиш на думата си представи тук най после този твои прословут протокол , който уж според теб доказва , че никога не сме били приемани в дружина Ахтопол. В противен случай можеш тук да се извиниш пред всички за неверните си твърдения и по бързо , че вече остаряхме докато чакаме благоволенията ви да ходим на лов.

П.п. А вие там хранете се.........докато все още има време и с какво , а ,,ловният ви съюз,, престане да съществува. Между другото концесийката как е , върви ли?

Редактирано от traper2504
допълнение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
On ‎16‎.‎06‎.‎2017‎ г. at 10:34 PM, митьо said:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 hours ago, traper2504 said:

батсаак тука нещо мн. бързо реагираш , а ето тук ???  :o

А тук??? batsaak - Сахак Сахакян ,ако все още държиш на думата си представи тук най после този твои прословут протокол , който уж според теб доказва , че никога не сме били приемани в дружина Ахтопол. В противен случай можеш тук да се извиниш пред всички за неверните си твърдения и по бързо , че вече остаряхме докато чакаме благоволенията ви да ходим на лов.

П.п. А вие там хранете се.........докато все още има време и с какво , а ,,ловният ви съюз,, престане да съществува. Между другото концесийката как е , върви ли?

Doc1.doc

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Протокола е малко неясен, но в него е подчертан следния пасаж :

Оказа се, че с протокол от събрание на НЕСЪЩЕСТВУВАЩАТА  ЛРД с.ВАРВАРА , проведено на 10.02.2009г. без да бъдат уведомени останалите членове , са приети 8 нови ловци, в разрез и в нарушение на ЗЛОД и ППЗЛОД, за изискуема норма от 70 ха ловна площ на ловец.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достатъчно бързо ли реагирах?

Спомням си ,че имаше и някакъв странен протокол в който така наречената "дружина Варвара" приема нови  ловци , без да са записани имената им в същия протокол!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво стана с новото ръководство????????????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 5 часа, batsaak написа:

шибан и уси-ан все повече сайт

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, batsaak написа:

Протокола е малко неясен, но в него е подчертан следния пасаж :

Оказа се, че с протокол от събрание на НЕСЪЩЕСТВУВАЩАТА  ЛРД с.ВАРВАРА , проведено на 10.02.2009г. без да бъдат уведомени останалите членове , са приети 8 нови ловци, в разрез и в нарушение на ЗЛОД и ППЗЛОД, за изискуема норма от 70 ха ловна площ на ловец.

Отново за кой ли път се изопачават нещата и от теб. Ти твърдеше в темата ми , че никой ловец от дружина Варвара не е членувал в дружина Ахтопол и , че никой не фигурира в протокола на дружина Ахтопол. Освен това ти заявяваше , че ще представиш тук този протокол та да се види. Е аз и някой хора това чакаме за да видим най после дали няма никой от нашите , но като гледам от тогава до сега минаха две три години.:lol:

По писаното от теб по горе. Отговори моля те по подробно кои са тези  , цитирам  ,,без да бъдат уведомени останалите членове,, те от нашата дружина ли са  или от дружина Ахтопол??? И ако са от дружина Ахтопол те какво общо имат с това и защо според теб сме длъжни да ги уведомим за това , че председателят на нашата дружина Варвара решава да приемем няколко нови членове???:blink:

И защо ли постоянно искаш да изкараш виновна за изгонването ни самата дружина Варвара , а за председателят и дума не обелваш , ако има някой виновен не е ли той? Аз за кво съм виновен , че някой предизвиква събрание за да приеме някой си и за това да бъда изгонен и изключен???

А сега още нещо. Сахак този председател е ли твой приятел?

Ето защо и ти , като предс. на сдр. ,,Папия,,Младен Бъчваров , кмета Лапчев и тогавашния шеф на ДГС убавеца и голям твой приятел Румен Желев постоянно изкарвате виновни обикновенните хорица и законни членове на дружината.

Още веднъж се потвърди истината за теб с кои си и чий интереси защитаваш. С няколко думи , според теб излиза , че за това си деяние ние напълно си заслужавахме ако не затвор , то поне изгонване и впоследствие удобно някому изключване на същите 23ма и лишаването им от заверки и право на лов.

Браво велик си ,,батсаак,, знаеме те.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, batsaak написа:

Достатъчно бързо ли реагирах?

Спомням си ,че имаше и някакъв странен протокол в който така наречената "дружина Варвара" приема нови  ловци , без да са записани имената им в същия протокол!

Ако наистина има такова нещо що до сега не си ни показал нещо???

Сахак Сахакян сорри , но пак ще трябва да се повтарям и да те питам. Що оставихте приятеля ти наш председател чист и ненаказан , а наказвате мен и членовете???:lol: 

В закона не пише ли достатъчно ясно как и за какво се изгонва аджеба един ловджия??? Или и ти , като ония в Царево гледате и тълкувате законите , както дявола чете евангелието???

П.п.Извинявам се на форума , но все пак има общо с темата тук , защото , ако този човек , като ръководител и човек замал високи постове в лова върши такива неща то в по горен пост съм писал на Митьо , че няма работа в съвета на НЛРС.

Цитат

Ако знаеш колко си прав............ Ако питаш мен вечно хлъзгавия Сахак Сахакян членуващ и тук във форума с ника  batsaak също няма работа там.

Допълнение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господин Драгнев , дано тези два документа хвърлят още малко светлина върху този случай и дадат отговори на много въпроси ! 

Кога , как и дали въобще законово  е създадена " дружина Варвара" ?

Кой и защо е приемал ловци за членове в "новосъздадената дружина Варвара"?

Кой и защо не е пожелал след отделянето на "Папия" от "Сокол 2001" Малко Търново , на част от ловците да не бъдат заверени членските карти!

Решение имаше и то беше единствено и само  в правомощията   на  "Папия"!

Убеден съм, също така , че ако двете групи  бяхте с разменени места  , резултата щеше да е същия- изключени ловци , но с други имена .

Въпрос на манталитет г-н Драгнев, или казано по разбираема - *** тепегьозльк!

И тъй като не дължа отговори на никой по тази болезнена за Вас тема , считам я за приключила!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.08.2017 г. at 9:10, batsaak написа:

Господин Драгнев , дано тези два документа хвърлят още малко светлина върху този случай и дадат отговори на много въпроси ! 

Кога , как и дали въобще законово  е създадена " дружина Варвара" ?

Кой и защо е приемал ловци за членове в "новосъздадената дружина Варвара"?

Кой и защо не е пожелал след отделянето на "Папия" от "Сокол 2001" Малко Търново , на част от ловците да не бъдат заверени членските карти!

Решение имаше и то беше единствено и само  в правомощията   на  "Папия"!

Убеден съм, също така , че ако двете групи  бяхте с разменени места  , резултата щеше да е същия- изключени ловци , но с други имена .

Въпрос на манталитет г-н Драгнев, или казано по разбираема - *** тепегьозльк!

И тъй като не дължа отговори на никой по тази болезнена за Вас тема , считам я за приключила!

Прекалено много време му обърна и съм сигурен, че пак нищо няма да разбере ! Аз на твое място бих му потърсил съдебна отговорност за клевета ! Явно такъв тип хора от друго не разбират !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за решаването на всеки проблем има два пътя, на убеждението и на принуждението !  Първия е по дълъг, но по траен , а аз съм доста търпелив!

Не се бъркайте обаче, че като ме ударят по едната буза си давам другата , не съм привърженик партията да завършва  даже  реми !:ksshunter1fe:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да НЕ се пише във форума - всяка година има поне по една такава тема.

П.С. - Няма нужда да се съди, когато спорът се води аргументирано.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, pashankov написа:

Колкото и да НЕ се пише във форума - всяка година има поне по една такава тема.

П.С. - Няма нужда да се съди, когато спорът се води аргументирано.

На теб поне ти е ясно, че след произнасяне на съдебно решение, спора по този казус е безсмислен. Тази тема, незнайно защо се повдига от този потребител постоянно и то с цел да злепостави определени хора, които според мен нямат вина, за това в което ги набеждават. Та в тази връзка всеки има право да защити доброто си име по начин, както е предвидено в закона ! Пробвано е и работи безотказно, след това подобни "обвинители" стават по-ниски от тревата и забравят, че са имали някакви претенции и, че са отправяли безпочвени и недоказани обвинения. Като им бръкнеш дълбоко в джоба, се замислят, дали ще продължават в същия дух и за в бъдеще. Иначе в интернет е лесно, особено в ловните форуми - всички са големи юнаци, особено когато си мислят, че са анонимни. Ако са пили и някое питие, стой та гледай каква дързост и плам ги обзема...:)

Предполагам си чувал приказката "на кривата ракета космоса и пречи", та и в този случай е така...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Този потребител" с няколко свои колегио са изгонени по абсолютно задкулисен и маниполативен начин от собствената си ловна територия. Същата е доста атрактивна и обект на внимание от някои "чисти води ненапити"!

Доста отдавна съм запознат с проблема, но свинските черва са добре оплетени и хората могат само да агонизират. А за "чистата вода" доста мога да кажа, а при необходимост и да докажа и в крайна сметка да се окаже блато.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.