Jump to content
ФОРУМ
  • Ловен Сезон 2018
  • Наслука!
krasikgk

Такъв ли трябва да бъде председателят на Националното сдружение?

Recommended Posts

Айдее заплахите отново започнаха............Така е в нашата мила страна на навързаните свински черва , суджуци и мн. др.  а Росенчо както винаги приглася.........Я стига ме заплашвай със съд , че да не вземат да изкачат още мн. ла-на навсякъде , абе що най добре не вземеш да ме изгониш и ти от бащиния ти ,,форум,,.???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.08.2017 г. at 8:48, batsaak написа:

Може би за 6 ти път вече се повтарям да покажеш оня протокол за , който ти в моята тема твърдеше , че никой от дружина Врвара никога не е членувал в дружина Ахтопол. 

Колкото до този протокол , който представяш си е едно просто препечатване с Word на част от текст , редно бе да беше снимка или ксерокопие на истинския протокол. Щото така и баба си знае вече да си пише и направи един комп. файл. 

Та по принцип за съществуването на истински протокол направен на това събрание никой не отрича ,а и в това няма нищо нередно , но ти казваш ,,приети са няколко нови члена без да са им записани имената,,. За такова нещо аз не знам и за това ти писах да покажеш и този протокол , като мислех , че ще е ксеро копие или във снимков JPEG формат а не писания с Word и направа на комп. файл.

За вторият ти документ какво да кажа , същата работа. Писал ли си го това някога и дали си го пращал найстина в наша подкрепа в Сливенското предприятие всички ние моем да фърляме боб.

За райна ни дали е 1000 или повече /а ние знаем , че е около 1400/също не е никава причина за да си създадем наша дружина след незаконното ни изключване особенно за средно дивечов район и ти това би трябвало добре да го знаеш , ако не пише го в закона , а и не малко от всички нас го знаят. Така , че кои са ,,Тепегьозите,, оставям на теб и хората тук да преценят. 

П.п. И от мен да мине. Ето копие от оригинален документ в , който добре да ти е видно дали никой от дружина Варвара не е членувал в дружина Ахтопол и дали ние през 2001 не сме били и част от учредителите на сдружение ,,Бекас,, Ахтопол..

post-48599-0-35727600-1374735001_thumb.jpg

Редактирано от traper2504
ПУСКАНЕ НА СНИМКА

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, traper2504 написа:

Колкото до този протокол , който представяш си е едно просто препечатване с Word на част от текст , редно бе да беше снимка или ксерокопие на истинския протокол. Щото така и баба си знае вече да си пише и направи един комп. файл. 

Та по принцип за съществуването на истински протокол направен на това събрание никой не отрича ,а и в това няма нищо нередно , но ти казваш ,,приети са няколко нови члена без да са им записани имената,,. За такова нещо аз не знам и за това ти писах да покажеш и този протокол , като мислех , че ще е ксеро копие или във снимков JPEG формат а не писания с Word и направа на комп. файл.

Колега, аз по съществото на Вашия спор няма как да взема отношение. Но по темата която повдигна с Word-a и JPEG формата ---> не си прав!
Това, което е качено тук е Уърдовски файл, в който има инсъртната (вкаран) графичен обект (снимка, вероятно JPEG файл). Ако не ми вярваш - отвори файла, дай десен бутон на мишката върху съдържанието на този дайл и ще видиш в контекстното меню "edit picture" или вероятно на български "редактирай снимка".
Защо е направено така ли?
Някой хора така пренасят/представят няколко снимки една след друга, или при сканиране е зададено изходния файл на скенера да е Уърдовски файл и то така се получава.
Вече дали този графичен обект е някак преди това манипулиран, това НЕ смея да твърдя. Но това което е качено тук като файл Doc 2.doc неможе да се каже, че е елементарно писано на Уърд с цел манипулация. Разбери ме, това което си написал и това което е качено, чисто компютърджийски не си достатъчно коректен.
Иначе по същество Вий си знаете най-добре!

Редактирано от pashankov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 22.08.2017 г. at 9:10, batsaak написа:

Господин Драгнев , дано тези два документа хвърлят още малко светлина върху този случай и дадат отговори на много въпроси ! 

Кога , как и дали въобще законово  е създадена " дружина Варвара" ?

Кой и защо е приемал ловци за членове в "новосъздадената дружина Варвара"?

Кой и защо не е пожелал след отделянето на "Папия" от "Сокол 2001" Малко Търново , на част от ловците да не бъдат заверени членските карти!

Решение имаше и то беше единствено и само  в правомощията   на  "Папия"!

Убеден съм, също така , че ако двете групи  бяхте с разменени места  , резултата щеше да е същия- изключени ловци , но с други имена .

Въпрос на манталитет г-н Драгнев, или казано по разбираема - *** тепегьозльк!

И тъй като не дължа отговори на никой по тази болезнена за Вас тема , считам я за приключила!

Господин Сахакян за документите ви колко са документи вече писах по горе а за въпросите които задавате то и двамата мн. добре им знаем отговорите , но какво общо имам аз и още някой с това , ако някой е предлагал да приемем  или не приемем  някой и сме правили събрание? Ами ,че тя работата си е направо за разстрел според вас , а не прогонване , мъст и погазване на закона в , който пише мн. елементарно ,,20 човека правят дружина в поземлищните си граници на населеното си място,,.

И що за въпрос? 

Цитат

Кога , как и дали въобще законово  е създадена " дружина Варвара" ?

Къде виждате незаконността за създаването и след , като в същия ден се учредиха и дружини с. Синеморец и дружина с. Резово??? Ако има някакъв проблем тук тий е в това , че вашият приятел /бивш председател на сдр. ,,Бекас,, Ахтопол/ никога не си направи труда да регистрира дружината , а ни създадоха  чл. карти вече. Още повече , че аз бях приет поне 6 или7 години след , като се учреди нашата дружина и от де да знам аз регистрирана ли е или не и каква вина имам?

Айде стига..........станах писател и юрист а не ловджия.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, pashankov написа:

Колега, аз по съществото на Вашия спор няма как да взема отношение. Но по темата която повдигна с Word-a и JPEG формата ---> не си прав!
Това, което е качено тук е Уърдовски файл, в който има инсъртната (вкаран) графичен обект (снимка, вероятно JPEG файл). Ако не ми вярваш - отвори файла, дай десен бутон на мишката върху съдържанието на този дайл и ще видиш в контекстното меню "edit picture" или вероятно на български "редактирай снимка".
Защо е направено така ли?
Някой хора така пренасят/представят няколко снимки една след друга, или при сканиране е зададено изходния файл на скенера да е Уърдоски файл и то така се получава.
Вече дали този графичен обект е някак преди това манипулиран, това НЕ смея да твърдя. Но това която е качено тук като файл Doc 2.doc неможе да се каже, че е елементарно писано на Уърд с цел манипулация. Разбери ме, това което си написал и това което е качено, чисто компютърджийски не си достатъчно коректен.
Иначе по същество Вий си знаете най-добре!

Ок , напълно съм съгласен с теб , (при мен изписва редактиране на картина , но както и да е)  , но  това все пак в първия момент ме подразни , а и в крайна сметка не става и въпрос за отричане , че имало събрание и приемане ,но какво общо в крайна сметка има това със изгонването , гонене на мъст и накрая отнемане на ловното ни поле с , което ни лишиха от законното право да създадем дружина поне и да продължим да ловуваме?

,,Не е имало дружина ,,Варвара,, имало е а , че някой  председател на сдружение не си е свършил работата както трябва за да я регистрира ние каква вина имаме?

Редактирано от traper2504

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре заварили от мен. Поредния изгонен според мен напълно неоснователно от форума с наименование сещате се кой. Причината за изгонването ми е свързана с това, че съм правил някакъв спам, бях набеден без каквито и да е доказателства, че съм изгонения друг съфорумец Пири, което всъщност е че не се харесва характера на моето проблемно насочено писане на форумното ръководство. Абсурда на абсурдите беше аз да доказвам че не съм Пири, а не мода да докаже че съм.  Надявам се че в този форум няма да се постъпва така с мен и другите съфорумци. Това ръководство, което по един отявлен начин рекламираше кандидата посочен в темата. Отделен е въпроса че такава реклама повече отвращава отколкото приобщава. А пък този кандидат оказа се след като не спечели на избора, сега вдига-предлага такси стопанисване и други подобни благини, като цените на индивидуалните разрешителни за лов. По същество идеята му била предложена от тн нещо, наречено Ловен съвет. Този пък Ловен съвет е създаден по неясно какви критерии относно неговия състав и област в която има експертен потенциал със ... заповед на същия кандидат или на неговия предшественик като бос на Изпълнителна агенция по горите. В крайна сметка се оказва, че в тн ловен съвет по същество не участват ловци, а други хора. Представителите на ловците са изключително малко и представени непропорционално. В крайна сметка се оказва, че и протоколите от заседанията на този съвет доскоро биваха скрити от обществеността на ловците. Не ги знаехме. Ако един ловен съвет следва да отрази идеите на различни гилдии, както е например Съвета за тристранно партньорство, той трябва да има друго наименование - предвид настоящия му състав би следвало названието му да не е ловен съвет а нещо такова : СЕДЕМСТРАНЕН СЪВЕТ ПО ПРОБЛЕМИТЕ НА ЛОВА, ЛОВНИТЕ СТОПАНСТВА, ГОРСКИТЕ, ЗЕМЕДЕЛСКИТЕ ВЪПРОСИ, ВЪПРОСИТЕ НА КОНТРОЛА ВЪРХУ ОРЪЖИЯТА, ЕКОЛОГИЧНО-ЛОВНИТЕ ВЪПРОСИ И ВСЯКАКВИ ДРУГИ ВЪПРОСИ. Интерес представлява напълването на съвета с подчинени на в йерархичен смисъл на този, който се съветва. 

Така и не са известни някакви детайлни правила за постигането на мнозинства в съвета по дадени въпроси, а така също не е ясно и друго - защо този съвет не търси решения с консенсус, а антиловното мнозинство диктува на ловното малцинство. 

И още нещо повдигането на този въпрос за ролята и основанията за създаването на този орган, а така също и за драстичното увеличение на индивидуалните разрешителни за лов, при положение, че е редно рано или късно индивидуалния лов да разширява а не да стеснява своето поле, бе видяно като причина според мен за бан от форума на господата. Поводи лесно се намират. Особено когато там има неигнорируеми съфорумци, които безнаказано спамят и обиждат наред, а също и такива с неедна регистрация.

Мисля, че повдигането на въпроса ми е в унисон с темата - какъв кандидат щяхме да изберем. 

Редактирано от djan i

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.