Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

Камен Г.Иванов

Чернокоп

Здравейте,колеги риболовци!

Времето се стопли,но не помня горе-долу кой месец миналата година изкарах първия чернокоп,та питането ми е дали е време вече,или трябва да изчакаме още малко?Това е любимата ми морска риба и заради вкусовите си качества,и заради тръпката от спининговия риболов/на морето обект на спининг е само чернокопът/.Много съм надъхан,ама незнам дали има смисъл да пробвам.Ако има смисъл,къде е най-доброто място?Аз миналата година мятах на големия канал от плочата под моста,на вълнолома,на кея в Казашко,на яхтеното пристанище на Златни пясъци.Ами на какъв номер блесна?Моята любима за лефера е същата като тази на снимката,№1/най-малките/!Също смятам да взема един доста симпатичен бял тракащ воблер от тези без лопатките с тяло и уста,наподобяващи тези на чернокопа.Имам и още доста блесни,воблери и силиконки,ама е са за други риби.Ето я и леферената:

Редактирано от Камен Г.Иванов

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте,колеги риболовци!

Времето се стопли,но не помня горе-долу кой месец миналата година изкарах първия чернокоп,та питането ми е дали е време вече,или трябва да изчакаме още малко?Това е любимата ми морска риба и заради вкусовите си качества,и заради тръпката от спининговия риболов/на морето обект на спининг е само чернокопът/.Много съм надъхан,ама незнам дали има смисъл да пробвам.Ако има смисъл,къде е най-доброто място?Аз миналата година мятах на големия канал от плочата под моста,на вълнолома,на кея в Казашко,на яхтеното пристанище на Златни пясъци.Ами на какъв номер блесна?Моята любима за лефера е същата като тази на снимката,№1/най-малките/!Също смятам да взема един доста симпатичен бял тракащ воблер от тези без лопатките с тяло и уста,наподобяващи тези на чернокопа.Имам и още доста блесни,воблери и силиконки,ама е са за други риби.Ето я и леферената:

оште е рано колега но не за дълго може би е въпрос на дни даже днес влизах с харпуна на черноморец доста илрия е дошла покраи мен минаха поне 5 6 пасажа до обяд до като бях вав водата повечето бяха дребни значи няма да закъснее и преследвачат им!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иларията дойде много отдавна и пасажите са огромни,преди две седмици кълвеше като ненормална,не сварваш да пуснеш плувката и хващаш.Нещо напоследък не е никак активна и възможните причини за това са две:1-вата са Делфините,2-рата е леферът.Миналата седмица докато хвърляхме за илария баща ми работеше попчетата на парченца от сурова цаца,много едри попчета и много големи,но по едво време без нищо да е станало,без закачки,или нещо подобно,просто извади да смени стръвта и гледаме едната кука отгризана...хайванска работа!Ще кача снимки на по-запомнящите ми се успехи от тази пролет.Да се надяваме,че няма да си остана с тях...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:DИмам инфо,че преди два-три дни на първа буна са излезли единични бройки чернокопчета по 200-300гр. на блесна.:clapping: Утре ще пробвам и аз,но не там,а на едно друго местенце. :D:D:D Редактирано от Камен Г.Иванов

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скарата е най-доброто легло за чернокопа :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,някой да е имал удар на чернокоп тея дни?По южното Черноморие вадят от лодките на чепарета,което означава,че до 15септември ще е тук и ще го мятаме!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска му направих сефтето за тая година на чернокопа.Бяла клатушка Алба№1 на плочата на Морска гара Варна.В Бургас също вадят,но там по-едри от тук,надявам се да започне яко и тук.Утре сутринта и вечерта пак ще къпя блесните,вдругиден също.

Ако някой има слука-да сподели.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Днеска му направих сефтето за тая година на чернокопа.Бяла клатушка Алба№1 на плочата на Морска гара Варна.В Бургас също вадят,но там по-едри от тук,надявам се да започне яко и тук.Утре сутринта и вечерта пак ще къпя блесните,вдругиден също.

Ако някой има слука-да сподели.

Радвам се много че,чернокопчо вече дърпа скоро ще го погна и аз, миналата година имах доста успех ама вечер понеже бях мн. ангажиран и все нямаше време една вечер пощурях събрах си такъмите и газ,естествено в такива моменти нещо се забравя,както и да е....само го слушах как от време на време плискаше над водата,х-ммм излъгах две заргани,парчедисах ги и аре на дъно, след няма и 5мин дрян, ох кеф, и така още няколко пъти, пробвай?Сега пак съм мн. зает и май май пак трябва да откачам някоя вечер?Наслука

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване