Jump to content

Комплект комбинация за нощен лов , карабина SLR – 95LHMB , cal.7.62 x39 + Оптика YUKON PHOTON XT + други

stoshkov
 Share

Recommended Posts

Здравейте ,
поради липса на време се налага да се разделя с перфектна комбинация за нощен лов. Събирана и окомплектована с голямо желание , но поради стечение на обстоятелствата се налага да се разделя с нея . Предварително уточнявам, че се продава само в комплект описано всичко по-долу и на клиент разполагаш с необходимите разрешителни от КОС !!! Не развалям комплекта , не продавам по отделно , или се продава всичко в комплект или ще си го задържа !
Намира се във Варна , о88975о411
Комплекта включва всичко видимо на снимките . Оптиката е настроенSа и простреляна.
1.Карабина SLR – 95LHMB , cal.7.62 x39 made in Bulgadia . Смея да твърдя , че карабината показва много добра точност и групираност на стрелба на около и + 100 м . От статив за прострелка ги събира в радиус около 5 см. Може да се докаже при наличие на стрелбище и желание от ваша страна . Прострелян е с BARNAUL HP. Лично аз не съм излизал на лов с нея поради липса на време , закупил съм я от приятел които имаше доста слука с нея .Монтажната странична планка за закрепване на стойката за оптиката е залепена (прикапана, заварена ). Закупил съм я за 850 лв с бързомер
2.Оптика YUKON PHOTON XT 6.5x50 S .Digithal Night Vision Weapon Scope Оптиката е закупена нова от мен преди около 3 години за над 1 400 лв – на лов не е излизала , настрела е само по мишени , макс 100 -120 бр .С оригиналната подсветка се вижда без проблем до 100-150 м , може и повече . Оптиката работи с две AA батерии, има акумулаторни в комплекта , не прави проблеми или бъгове.
3.Стойка за оптиката , монтирана в момента , на ВАЯ – закупена нова за над 180 лв. Оптиката е голяма и предпочетох да я монтирам на нещо сигурно .При сваляне и поставяне на оптиката заедно със стойката запазва 100 прострелката
4.Ремък за SLR с патрондаш SOLOGNIAG
5.Бързомер Vector Optics – работи нормално , държи прострелка . Закупих карабината с бързомера и ниската стойка от комплекта , но почнаха ъпдейти ……
6. Два броя стойки за монтаж на бързомери и оптики – ниска , китайска и висока оригинална руска с монтирани уйвър бази към тях
7.Пълнителни 3 бр – всичките са оригинално 5 зарядни , два от тях са модифицирани на 8 и 9 зарядни
8.Колиматор за калибъра
9.Стоманени скоби за бърз монтаж на оптиката към стойката (маркови )– закупени нови за над 100 лв.
10.Птрони за калибъра -78 бр. BARNAUL HP – 52 бр, BARNAUL мек връх – 11бр., ПП – 2 бр., HORNADY – 7 бр., халосни – 6 бр.
11.Оригиналните мерни прибори. Оригинална мушка е отрязана леко грубо от предходния собственик, може да се завари на мястото , но съм купил нова оригинална и ако на накои му трябва може да си я смени .

Реални снимки . За въпроси и коментари – ЛС . о88975о411 (viber, wattsapp)

ЦЕНА ЗА ВСИКО - 1600 лв

Снимки тук : 

https://bazar.bg/obiava-35018033/komplekt-kombinatsiia-za-noshten-lov-karabina-slr-95lhmb-cal-7-62-x39-optika-yukon-photon-xt

Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.