Jump to content

ЕПАНЬОЛ БРЕТОН

beginner
 Share

Recommended Posts

Да Йордане прав си твоето изложбено куче постоянно ли ги прави марките със стил защото на клиповете ти аз не видях никакъв стил брат ако на това викаш стил значи нищо не разбираш от кучета!!!Виж аз ще ти кажа откровено моите четири кучета коги са на кеф винаги правят по нещо красиво и стилно но не всеки път могат да застанат на такава марка за каквато говориш!!! ;)

FCI освен титли за екстериор имат и титли за работа.

Няма да ти обяснявам какво е стил,според твоите думи си завършен кучкар... трябва да знаеш...

Стига си ги дъвкал тея клипове...Ако ще казваш нещо конкретно ,казвай...

Ей ти две стилни марки на мое куче Рино - Хайредински.Едната марка е на яребици другата марка е на фазан!!!Вземи покажи ти нещо стилно сега хи хи хи или ти само в ринга може да показваш хе хе хе!!!

post-22969-0-65834500-1435156767_thumb.jpg

post-22969-0-33765000-1435156771_thumb.jpg

Ей ти две стилни марки на мое куче Рино - Хайредински.Едната марка е на яребици другата марка е на фазан!!!Вземи покажи ти нещо стилно сега хи хи хи или ти само в ринга може да показваш хе хе хе!!!

Ей ти още нещо стилно на яребици погледнато от две страни този път на Барс от София разбирачо изложбен хе хе хе!!!

post-22969-0-28621200-1435157075_thumb.jpg

post-22969-0-88737600-1435157079_thumb.jpg

Edited by Манол Манолов

Това ли е твоя стил хе хе хе баце далеч си от истината за работно куче и стил на работа?Коги кажеш мога да ти изнеса една лекция с Барс от София било то на яребици пъдпъдък или фазан!!!Inda.jpg

Edited by Манол Манолов

Ей ти още нещо стилно пак мое характерно за породата Дратхаар от нослето до опашката опъната като струна Лора - Вахстербахова на пъдпъдъци и яребици!!!С което мое куче искаш мога да ти изнасям лекции що е то работно куче!!!А пък през това време ти ще ми разказваш за ринг дресура хе хе хе!!!

post-22969-0-36211000-1435158678_thumb.jpg

post-22969-0-77237900-1435158683_thumb.jpg

Edited by Манол Манолов

Айде стига съм те отварял как се нарича това на последна снимка изложбения,изпълнено от Барс от София с много стил и финес на яребици!!!

post-22969-0-56517800-1435159716_thumb.jpg

Айде стига съм те отварял как се нарича това на последна снимка изложбения,изпълнено от Барс от София с много стил и финес на яребици!!!

Кво става бре изложбения нали си много компетентен по кучкарските въпроси.Я вземи се обади на Жоро да ми наложи някой друг ден наказание поне да ти олекне хе хе хе!!!

шампион си,номер едно по финес и стил! Жалко ,че само ти го знаеш ;)

шампион си,номер едно по финес и стил! Жалко ,че само ти го знаеш ;)

Да шампион съм и много хора го видяха как станах смешко ама на теб едно ще ти кажа провалил си едно куче с големи възможности води си го на изложби то вече само за това става на полето ще бъде един клоун като теб хе хе хе!!!За шампионската титла получих поздравления от много видни Български кинолози до които аз вече се доближих и се доказах като кучкар.Ама ти псевдо ловецо ти никога няма да направиш това защото нямаш кураж да участваш в такива работни състезания като си знаеш кучето че не е за тях!!!

Edited by Манол Манолов

Така се става истински ловец и шампион специално за изложбения той си знае кой е!!! ;)

post-22969-0-13793500-1435229788_thumb.jpg

post-22969-0-61365800-1435230086_thumb.jpg

Edited by Манол Манолов

Манолка.....почини си малко бре шампионе! Видя едно малко по свястно куче и "откачи" като дете с първото си камионче......:)

Манолка.....почини си малко бре шампионе! Видя едно малко по свястно куче и "откачи" като дете с първото си камионче......:)

Шибек все ще напишеш някоя хумореска много добре ми знаеш кучетата всичките да свястни.Да ти припомням ли какви суперлативи пишеше за тях в другия сайт.Например като бъзикаше Никито добре че е Манолката да качва дратхаари на марка и после слуката си!!!Затова Шибек не пиши хуморески!!! Edited by Манол Манолов

Така се става истински ловец и шампион специално за изложбения той си знае кой е!!! ;)

Изглежда страхотно. :drinks:

Айде за Шибека и изложбения Барс от София на яребица!!!Енеев сега Барс от София е още по страхотен!!!

http://vbox7.com/play:ae49fc74ae

Да посъживим малко темата.Ръчна на пъдпъдък изпълнена от Барс от София вече си имаме и бяло родословие!!! ;)

Поздравления за бялото ви родословие! В никой друг породен клуб май не предлагат такива екстри.

Колега,продаваш ли някое кутре?

Интересувам се от породата и ще ти бъда благодарен ако отговориш.

Поздрави.

Верно е Манолка!...:) Ама там беше в темата за Дратхаара......! Сега там има само един участник-твоят приятел милиционер и едно седнало куче на снимка.....и нищо друго....и нищооооо другоооо.....:)

Верно е Манолка!... :) Ама там беше в темата за Дратхаара......! Сега там има само един участник-твоят приятел милиционер и едно седнало куче на снимка.....и нищо друго....и нищооооо другоооо..... :)

Верно е така Шибек и аз отдавна спрях да пиша при Терзийски вече пет месеца,там са само опозиция Васко и компания и това заслужават да си пишат пет шест човека.Поздрави!!! :cap:

Ааа.този Манол голема работа.

Мдаааааа опа ква стана тя тука Барс от София на яребици!!!Поздрави на всички Бретонджии!!! ;)

post-22969-0-89236600-1435826336_thumb.jpg

Къде ги намираш тия келемии по това време, пък и яребици щъкат там, странна работа. При нас всичките гнездят по житата и на открито като подобен ливаден мочурляк нищо не стои. Пък вземи да специализираш в снимките, какви са тия далечни разстояния, клипче някакво свястно сделай. Все пак си тръгнал на хвалба, поне дай качество и много движение ,да видим и ние малко чудеса ,да се разхълцаме от умиление. Вземи пример от Асен и неговия курц Арес какви ги дипли ,кога почне и Барс такива да ги плете от сума ти разстояние, не само да маркира на три метра от единична яребица ,може и да ти кажа евала.

Edited by drone Nick

Тези снимки да не са от миналата година?

То по Софийското поле е друго нещоооооооооооо.

Малчугани ;)

attachicon.gifIMG_20150610_100028.jpgattachicon.gif

Тази красавица, ако не се лъжа, е при мен.