Jump to content

ЕПАНЬОЛ БРЕТОН

beginner
 Share

Recommended Posts

Коце, честита Коледа и от мен.Времето до новия сезон за някои е доста, но за теб ще е като мигване.Пожелавам ти цялото търпение на света в обучението, за да се насладиш след това на прекрасните мигове от лова.Наслука.

Ванка и на теб и семейството ти желая здраве и успех.Впрочем на всички българи желая здраве,нека ни се случват само хубави неща.

А за мъника съм се подготвил с търпение и ласки и се надявам да се сработим и да станем добър тандем.Каквото зависи от мен,ще бъде дадено,другото от "лъвчето".

Но аз съм оптимист и съм сигурен,че ще се гордея с него,както с всичките ми кучета до сега.

Поздрави.

Ванка и на теб и семейството ти желая здраве и успех.Впрочем на всички българи желая здраве,нека ни се случват само хубави неща.

А за мъника съм се подготвил с търпение и ласки и се надявам да се сработим и да станем добър тандем.Каквото зависи от мен,ще бъде дадено,другото от "лъвчето".

Но аз съм оптимист и съм сигурен,че ще се гордея с него,както с всичките ми кучета до сега.

Поздрави.

Коце ,евала ти.Това са думи на истински ловец.Не на търсещ паркетни изяви-поклон .Ще ти помагам винаги

Благодаря ти Насе.Сигурен съм,че ще ми помагаш,щото без да се познаваме ми помогна за кученцето.

Поздрави.

• 2 weeks later...

Новият ми помощник-

Да ти е живо и здраво и много да те радва!!! :super:

• 2 weeks later...

Артур"Hunting gods Stoyanov" на снимките е на 32 дни

Красавец много да те радва братле!!! :super:

Mokka (Amrita ot Nachev farm) на 9 месеца продължаваме с обучението, но все по успешно ловуваме на фазан. На излет вдигаме на стойка поне по 1 фазан

post-8836-0-42960200-1453462745_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Чети в темата за състезания - Никулденски турнир.........

Edited by avdjiev71

http://www.vbox7.com/play:8729051e38

Яребиците са вече по двойки стана хубава тренировка.Барс от София ръчна със Сетерско изпълнение седнала марка!!! ;)

• 2 weeks later...

http://www.vbox7.com/play:8729051e38

Яребиците са вече по двойки стана хубава тренировка.Барс от София ръчна със Сетерско изпълнение седнала марка!!! ;)

Браво супер е!На мен женската ми маркира седнала доста често може да се каже почти легнала и то на яребица!

Сега да видим тоя маклкия дали ще стане като майка си!

post-32300-0-22721800-1455823639_thumb.jpeg

Браво супер е!На мен женската ми маркира седнала доста често може да се каже почти легнала и то на яребица!

Сега да видим тоя маклкия дали ще стане като майка си!

Ще стане и по добър щом е при теб,но му требва учене и дивеч най вече,дивеча прави кучето!!!Имали да му мирише на кръв става огин братле!!!Поздрави аз и Барс сме готови за утре!!! ;)

Опа ква стана тя аз и Барс от София пак на престижното четвърто място в Турнирите Свети Хуберт след баражи!!! ;)

post-22969-0-89333600-1456228886_thumb.jpg

post-22969-0-85126600-1456228891_thumb.jpg

Edited by Манол Манолов

Опа ква стана тя аз и Барс от София пак на престижното четвърто място в Турнирите Свети Хуберт след баражи!!! ;)

Браво на екипа!

Разбрах,че сте се представели перфектно особено Барс!

Малко не ви е достигнало за стълбичката!

Не се ядосвай важно е как сте се представили пък и четвърти от 60 кучета си е голям успех!

Синузит,имал бретона!!!

Два бретона участвали единия 3-ти другия 4- ти

Братле синузит ама щот нямат такива кучета Бретони,иначе май скоро ще прибягнат до ловен помощник Бретон!!! ;)

Ето ги Маноле диваците единия ще е при мен другия май ще ти става градски!

Браво бъдещи шампиони!!! :super:

Защото не са с бели родословия, ще станат шампиони.

Знаеш ли Авджиев скоро и Барс от София ще има поколение там как ще са малките ще имат родословия ха ха ха??? :horo:

Edited by Манол Манолов